Krvavý sníh (2009) odpad!

mezi výkřiky Whats wrong a Oh my god jsem asi něco přehlédl, možná jsem si trochu pospal, ale tak nějak jsem to nepochopil. Strašná kravina.

Muzika (2007)

pamětnická skica ze života v sedmdesátých. Mohlo to být takhle, mohlo to být i jinak, každopádně to mohlo být alespoň nějak dokončené. Takhle je to jako pár vytržených stránek. Ale protože je to o muzikantech, dám 3

Honza málem králem (1977)

Tohle mě moc nebavilo nikdy, ale až dnes jsem si všiml, že Korna mluví Pavlata. Jirka asi někde tančil a s Olympicem zpíval OK 225, OK chceme navádět... a na postsynchrony se, na rozdíl od jiných, vysral. A taky je mi jasné, odkud se vzal Nárožného kaprál v Čertech, se kterými nejsou žerty...

Láska rohatá (2009) (TV film)

Protože jsem to nevydržel až do konce, měl bych dát odpad, ale protože jsou vánoce, říkám si: třeba tady platí nejlepší na konec, který jsem nakonec neviděl:-) Ale asi to stejně nikdy nedokoukám, protože taky proč, že jo? Byla to trapná hrůza, poslední dobou zcela běžná. Škoda...

Julie a Julia (2009)

Protože rád jím a ještě raději mlsám, protože mám rád Meryl Streep a protože jsou vánoce, proto ****.

Po přečtení spalte (2008)

Hvězdné obsazení, trochu netradičně pojatý humor, ale jinak nic moc. Od Coenů jsem čekal víc.

Hanebný pancharti (2009)

První dojem není vždy ten konečný, říkal jsem si, když jsem se po půlce filmu přistihl, že zívám. Celou dobu jsem si říkal, že kdybych to viděl dřív, než Kill Bill, asi by mě to pobavilo víc, ale takhle jsem měl pořád tendenci to srovnávat, a to prostě nejde. Jenže ani KB mě napoprvé moc nechytlo, tak o co jde? Možná to příště bude lepší. Teď zůstala jen mírná únava, chuť po burákách a otázka, proč to ten Quentin vlastně natočil?

Natěrač (2008) (TV film)

Převařená sračka, které Nova sluší.

Pelíšky (1999)

nejraději mám Gagarinova bratra:-) Centrofixa Masaříková z Píšťan, která má oblíbený seriál Divoký anděl a oblíbeného herce Boba Marleyho, s nadhledem a objektivností, vlastní jejímu věku a národnosti, vyplivla svůj názor: "odpad! Nudný film, trápny humor". Myslím, blbko, že trápná jsi ty. Některý humor je prostě pro starší a chytřejší, víš? Zkus třeba něco jednoduššího, Teletubbies nebo reklamy, to bys mohla dát:-))

Normal (2009) odpad!

Taková školní práce na téma: vyber pět nejlepších krimi filmů a smíchej z nich svůj vlastní. Jako kvíz "Kde jsem tohle viděl?" to ujde, jinak je to pitomost. Děj nudný, výkony ještě nudnější, filmově špatné, nuda, nuda, nuda. A ošmataná Dáša tomu dává korunu