2012 (2009) odpad!

Uf, to bylo peklo. Od Emmericha už jsem viděl spoustu sraček, ale tahle jasně vede. Co bude příště?

Fakta Barbory Tachecí (2009) (pořad) odpad!

assertivní kráva Brambora s Telecím dělá, co může, aby po svém krátkém extempore v rozhlase, které ukončil její vyhazov a následný psycho-kollaps(:-)), přesvědčila pochybovače o své skutečné debilitě a kolosální aroganci. Něco takového mít doma, asi je ze mě hrubián, co bije ženy:-))))

Malé oslavy (2008) odpad!

Další kravina. BNejvětším šokem bylo jméno režiséra, to jsem prostě nepochopil

Případ nevěrné Kláry (2009) odpad!

První nutkání to vypnout přišlo už při úvodních titulcích, poslední cca 10 minut potom. Takže jsem to neviděl ani zdaleka celé, ale i ten kousek mi stačil. Shit o hnusných lidech, který si hraje na umění jen proto, že je točený v Praze. makarón ať si točí o mafii nebo o pizze, ale ne o nás, to nejde.

Landův lektvar lásky (2009) (TV film) odpad!

Sieg, sieg, lumeni, velepleš Srajda v dalším úletu? To už ho nemáte dost? Mám pocit, že existuje část národa, která by lysohlavovo hovno pozlatila a na nosítkách nosila kolem Vyšehradu jako svátost, kdyby tomu debilovi stálo za to se na ně vysrat!

Lid versus Larry Flynt (1996)

Forman to umí i lépe, na druhou stranu jak lépe natočit životopis Larryho Flynta?

Symptom Pandorum (2009)

klasická sci-fi pohádka o tom, že konec dobrý, všechno dobré. Při závěrečných titulkách jsem si to uvědomoval dvakrát. Na nedělní odpoledne to ujde, ale jít na to do kina, asi bych chroptěl vzteky:-))

Snídaně (1994) (pořad) odpad!

vrchol všeho trapného, který byl překonán jen sám sebou. Vrcholně trapní hosté, nesnesitelně ubozí pseudomoderátoři v čele s Bourou a Majerovou, které fakt nemůžu ani vteřinu, blbá Hrachovcová, co svou tupost maskuje hrou na ještě pitomější, úúúú, to je peklo...!!!

Saw 6 (2009)

Tohle už je opravdu jen pro fanoušky. Náhodný divák, který neviděl několikrát všechny předchozí díly, musí být úplně mimo. Já je viděl a musím říct, že oproti pětce jsem se orientoval lépe, ale že bych byl zcela orientován, to zase ne:-) Ale už se těším na sedmičku, snad tam bude něco nového