Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Úúú, kde jsou ty časy, kdy se v televizi dalo pobavit tak duchaplnou soutěží?

Hlídač (1970)

Zbabělci a srabi, vybíjející si svou bezmoc na bezbranných obětech, lemují historii českého prostoru jako lipové aleje. Bohužel

Imagine: John Lennon (1988)

Nemá smysl polemizovat nad velikostí Johna Lennona. Má jen smysl poslouchat jeho krásné písně a představovat si spolu s ním svět bez válek a božských vůdců na nebesích. Vím, že to byl velký idealista, ale po jeho zavraždění svět o dost zhrubl a zhnusněl.

Dokonalý svět (1993)

Trochu příliš sladké, na to že šlo o grázla na útěku

EZO.TV (2009) (pořad) odpad!

Vzhledem k tomu, že o téma se zajímám dlouho a intenzivně, vím, že nic takového, jak je věštba budoucnosti neexistuje. V každé knize o tarotu se v prvním odstavci dočtete, že věštit nelze, jen lze správně se zeptat, dobře poslouchat a šikovně odpovídat.

Simone (2002)

Historie je plná umělých a nafukovacích, bez kterých to prostě někdy nejde:-)

Highlander (1992) (seriál)

Nastavovaná kaše se stále se opakujícím scénářem. Vše, co bylo ve filmu (v jedničce, samozřejmě), bylo tady stokrát omleto. Nic nového se nekonalo, šermířské scény byly trapné, Jean Marais by i ve stařeckém věku vypráskal Duncanovi kožich, jediné, co stálo za pozornost, bylo bydlení na lodi. Inspirativní

Smrt v Benátkách (1971)

Protože jsem tolerantní, empatický a věkem moudrý, dokážu se vcítit i do duše starého buzeranta a vidět jeho očima. Představovat si tu jemnou rozkoš při dotyku s chlapeckou sametovou předkožkou, tepání žilky na zduřelém ptáčku, mrákotně opojnou vůni roztažených půlek... Ti, které to vzrušuje, ať dohoní a dají si sprchu, těm ostatním se omlouvám, ale kdyby mi HOMO nezakázalo psát sprostě, napsal bych prostě Film o staré buzně. Takhle ale musím totéž napsat slušně, poeticky, aby jemnocit našich 4% spoluobčanů neutrpěl pražádnou újmu:-))