Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Hýk hýk Luďu úplně nesnáším, a obzvlášť v těchto letech, ale na druhou stranu je tu spousta jiných parádiček, Dr. Chocholoušek a jeho: Vy nás ale zásobujete, pane Karfík:-), Pan Karfík a jeho: Neber úplatky, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš! a samozřejmě zřejmě slušnej oddíl STS Chvojkovice-Brod. Další nesmrtelný z dílny mistra Oldřicha, i když z druhé řady.

Přežít (1993)

Napínavý příběh o pádu letadla a následném pádu všech tabu. Je jasné, že já bych asi nepřežil, protože tulit se ke kamarádovi, abych se zahřál jeho teplíčkem, je mi protivné a zakousnout se do jeho prdele, abych měl taky něco v puse, je mi doslova odporné

Megakrajta versus Gatoroid (2011) (TV film) odpad!

Wow, úplně si dokážu představit, jak někteří mentální velikáni, kteří se mezi námi skrývají, musejí prdět rozkoší. Woe, to je námrd, pičo! Vyhlášení fajnšmekři Šprcka11, Hník a Doktor prstidlo by asi ocenili, aby vrchního sprasitele hrál Drn Srajda, ale přeci jen je to americký film a kozomrdova sláva nepřekračuje hranice našeho malého pekliště.

Malý Buddha (1993)

Skvostný příběh, postavený na dvou rovinách. V jedné, historické, sledujeme cestu Buddhy od počátku až k nirváně, v té druhé, reálné, postupně dochází k opouštění materiálních hodnot a poznání, že vše je pomíjivé. Překrásný film, krásná hudba, parádní výkony, plný počet

Sluníčko na houpačce (1981) (TV film)

Tklivý příběh malého kluka, který má problém. Od Mileny určitě životní dílo.

Kvílení (2010)

Bukva Allen, který se proslavil dvěma skutky: Napsal debilní Kvílení a byl králem majálesu v osmašedesátém. Jinak to byl odporný arogantní kretén, kterého jsem měl tu čest poznat při jeho návštěvě po sametovém pravdoláskavém převrácení k lži a zlodějině. Tlustá, chlupatá buzna a těžká smažka. Ale jako dokument o praseti je to povedená blamáž. Jo, a nepište mi.

Zámek Nekonečno (1983) odpad!

Zpočátku to vypadalo na sondu ze života v pasťáku, pak se zdálo, že by se mohla tepat šikana mezi mládeží, chvíli na to se přetřesla tématika nekompetentních pracovníků ve školství, aby byla svižně vystřídána palčivým problémem alkoholismu a domácího násilí v rozvrácených rodinách. A nakonec? Matásek, visící na mříži. Strašná kokotina, kterou neomlouvá ani doba vzniku, ani strašlivé výkony všech účinkujících. Kříž byl se svým lookem jogínského intelektuála věrohodný jako lední medvěd v sauně a ostatní zdatně sekundovali. Jediné, co chybělo, byla nějaká vlažná romance, ale o tom se tehdy mluvit nesmělo. A jediné, co nechybělo, byly stále přítomné cigarety (hlavní hrdina, spratek pod 18, hulí Gauloisesky:-)) a morgošské kvičení, leckterými multikulti odpadky vydávané za hudbu. Takže sečteno a podtrženo = odpad

Okno do dvora (1954)

Další parádička z dílny mistra tajemství a napětí AH - to je ale náhodička?:-))

Jak básníci přicházejí o iluze (1984)

Další dobytá a ztracená kráska a další ťafka od života vtipnému básníkovi. Můj nejoblíbenější student byl Venoš Pastyřík:-)