Čas sluhů (1989)

Chýlková i Roden hrají zcela famózně, ostatní mi přišli dost prkenní, ale v té době to byla úplná bomba. Škoda, že Pavlásková nedokázala udržet nasazenou úroveň a její další díla jdou od deseti k nule

Ed Wood (1994)

Geniálně pojatý životopis nejhoršího režiséra v dějinách Hollywoodu. My máme své Trošky a Soukupy, takže ojedinělou vyjímečnost lze Edovi směle upřít, ale nelze mu upřít, že své nesmysly točil s velkým entusiasmem ve zlaté éře Hollywoodu, že ukecal Bélu Lugosiho, což je teda něco, že to prostě udělal. Tim si pohrál s divákem i tím, že kopíruje Edův styl, Johnny Depp, jako vždy výtečný, hraje tak, že skutečného Eda ani znát nemusím.

Čarodějův učeň (2010)

Tenhle film těží hlavně z popularity a vizuálu Harryho Pottera. Není špatný, kdyby si odpustil těch pár adolescentních trapáren, byl by mnohem lepší, ale není to třeba. Je to po hodně dlouhé době další film, kde mě, jinak trapně bulvící Cage, nesral, ale dokonce bavil, a to už je co říct. Takže, pokud máte rádi fantasy, kouzla a efekty, hurá do toho, pokud máte rádi romantiku, taky je tu, pokud máte rádi ptáky, taky jsou tu (:-)))))

Habermannův mlýn (2010)

Hnusná doba plodí hnusné činy a jejich popis je také hnusný! O pekle nelze skládat básně, lze o něm pouze mluvit pravdu, neboť i ta je plodem pekla. Stydím se

Mladé pušky (1988)

Film, který uvedl na scénu celou generaci výtečných herců. Moc pěkné pokoukání, ale budu si to muset někdy pustit, abych si to připomněl. Za boha třeba nevím, koho tam hrál Cruise?

Ostrov doktora Moreaua (1977)

Pamatuju si, jak jsme si s klukama ukazovali na plakátu, kdo je kdo. Kdo ukázal první na prase a hned na kámoše, už nemohl být prasetem sám, takže to pěkně rozvíjelo i motorické schopnosti:-)

Karate Kid (2010) odpad!

Nestačilo mi, že jsem se spálil se sračkama Kickass, Scott Pilgrim, Spiderman atp, ještě musím pokoušet své duševní zdraví experimenty s tvrdými shity. Karate Kid, lze přeložit jako Karate Kid, je opravdová sračka pro vymaštěné čůráky, kteří dokážou jen bučet, kvičet a tu a tam debilně zahiphopit. No, možná se najde někdo normální, kdo je prostě jen mladý a líbí se mu filmy o mladých, ale to je asi světlá vyjímka, něco jako Kuba:-) Kebbrdle se asi zesere do kopce, ale nemůžu si pomoc a opět dávám odpad. Nesnáším filmy o bojových sportech a filmy s barevnejma o barevných pro barevné. Proto

4400 (2004) (seriál)

Po slibném začátku kvalita silně ochabla a měl jsem co dělat, abych dokoukal do konce první série. Škoda

Žít a nechat zemřít (1973)

Nezapírám, že Moora jako Bonda moc nemusím. Navíc tenhle příběh s voodoo bubákama taky není z nejsilnějších. Ale aby se neřeklo, je to pořád lepší, než ty cik cak sračky, co z mého oblíbeného agenta Jejího veličenstva dělají dnes našlehaný píčusové z reklamek