Touha po pomstě (2010)

Krásná ukázka toho, jak nedbalost, nedůslednost a neumětelství dokáže i z dobrého nápadu udělat podprůměrný film. Velká škoda promarněné šance

Zaslaná pošta (2010) (TV film)

jj. tohle můžu. Už se moc těším na další

Tichá bolest (1990)

Hodně silný zážitek, i opakovaně

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Mám silný pocit, že Barbara Bulvová je, když ne pseudonym či alter ego, tak přinejmenším spolužačka pověstných sester Bártů. Kvalita jejího produktu je velmi podobná produktům těch dvou píč, herecké obsazení těch skvostů je až na pár vyjímek totožné, u některých postav dokonce zůstala i charakteristika a povolání, jen režisér je jiný. TV Príma asi měla pocit, že potřebuje hvězdnější jméno k prosazení té sračky na nebi české shitprodukce, a ruku na srdce, podařilo se to náramně. Ještě pár dílů a po velmi rodinné sračce už neštěkne ani bulvár

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Jeden z vrcholů debility, která nezná mezí..Kála kaki kaki, Lála luli luli, Béba bebe bebe...gege huhu...tomu snad ani plazouni po totální frontální lobotomii nemůžou rozumět!

Okresní přebor (2010) (seriál)

Chápu to tak, že víc jak jednu hvězdu může dát a) jen fanda fotbalu, žijící na malé vesnici a fandící nějakému tomu Slavoji, Tatranu nebo Čechii, b) totální trubka, která nerozezná debilitu od reality, nebo c) fanda Luďka Soboty, což je de facto zároveň za b). Jinak to nevidím. P.S. Ozval se mi jeden z venkovských fandů, znalec sportu a chytré zábavy ve venkovském prostředí, kebrdle, či co, a na jeho osobní přímluvu rozšiřuju seznam o další kategorii. takže za d) vesnická ředkev, co chodí v galoších a vaťáku, smrdí prdama a levným pívem a umí vyjmenovat všechny kopálisty, co se mu do té velké hydrocefalické hlavy vejde: Baroše, Kollera, toho, ehm, Medvěda, Čechýna, pak taky Lojzu, ten hraje beka u nich, v SK Čulibrky, no a Vendá, jasně, to je šutér jako bejk, už dal tří gólí...

Ve smrtelné pasti (2010)

Ačkoli se celý děj odehrává v zájezdní hospodě, ačkoli zde hraje jen 7 lidí, ačkoli jeden z nich je mexičan, jeden negr, jeden fízl, jeden nějaký debil, jeden ještě větší debil a jeden vytlemený Jake Busey, ačkoli jsou tu jen dvě ženský, i když pěkný, celkem jsem se bavil. Jediné, co je opravdu odpad, je celkem vymazlený komentář Med_Tw. Jeho chytlaví stil mě dostal

Jindřich Štyrský - Mým očím nutno stále házeti potravu (2010) (TV film)

Jeden z důvodů, proč jsem ČT ještě nezavrhl docela, jsou právě takovéto pořady. Surrealismus je mi velice blízký, malování taky, o Štýrském se toho u nás moc neví, takže zkrátka ideální kombinace. Jen tak dál a odpustím ČT i ty neustálé pořady o menšinách

Synku, synku, cos to proved (2009)

Dva z mých oblíbených režisérů ve společné akci, podporováni dvěma z oblíbených herců mého třetího oblíbence, co si přát víc? Snad jen trochu smyslu v tom všem?:-)