Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008)

Opravdu zážitek... nad kterým zapláče každý příznivce hodnotných muzikálů... znova si říkám, kam ten svět spěje... buď jde dnešní mládež na příšerný a nepřesvědčivý horor, kde krev stříká horem dole a nebo na pitomoučký rádoby muzikál, sladký jak... Říkám jediné, 3x a DOST!

Tančím, abych žil (2006)

Stojí za podívání... námět sice není nový, ale je hezky spracovaný. Na chvíli jsem se chtěla vrátit do tanečních :-D

Holka z předměstí (2007)

Sarah jako herečku mám velmi ráda, avšak film jako takový, od fádního neoriginálního začátku, přestože dostane jistý spád, je slabší, než bych si přála.

On je fakt boží! (2008)

Tenhle film asi nedocením, hold už mi není čtrnáct! Nic méně občas to bylo týrání zvířat (kocour... já... ale oba jsme bojovníci ). Závěr je velká hromada cukru, takže... za plněnou olivu a za divokého kocoura, kterého vycholava rodinka bobrů, se přenesu na chvíli zpátky do dětství.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Nejsem natolik fanatický fanda, aby mi vadily úpravy, které ve filmu proběhly. Myslím, že rozdíl mezi knihou a filmem je tolerovatelný. Nevím k čemu bylo tvůrcům zničení Doupěte, každopádně stalo se. Třebaže lidi nadávají, že první polovina je jen samé vztahové rozpitvávání, fakt je ten, že pět filmů se toto téma částečně obcházelo, takže už to bylo třeba, konec konců už to nejsou jenom děti. A ani v knize se toho moc nedělo. Ke kladům… film sám o sobě je ironičtější než předchozí díly. Draco vypadá dobře. Líbilo se mi prohloubení vztahu mezi Harrym a Ginny… s čímž však souvisí věc, která mi vrcholně vadí, konkrétně scéna s rozvázanou tkaničkou, která prokázala naprostou neoriginalitu a zoufalství tvůrců. To mě prostě opravdu dost zklamalo. Většina předchozích filmů má něco, k čemu se divák vrací… u tohohle dílu vás buď naláká znova první polovina a nebo nic. Scéna v jeskyni ani Brumbálův skon není dostatečně působivý.

Patologie (2008)

Nemůžu se zbavit pocitu, že už jsem něco podobného viděla... Tenhle film není v ničem originální.

Vyhlídka strachu (2003) (TV film)

Hodně slabé. Bez nápadu a bez originálního pachatele.