• Thriller

Anvil! The Story of Anvil (2008)

Vyrostl jsem na metalu 80. let. Na základní škole jsme se s kámoši nevydrželi jen dívat do Metal Hammerů, toužili jsme hrát a stát na velkém pódiu jako Kiss, Metallica nebo W.A.S.P., a tak jsme založili kapelu. Blížím se ke čtyřicítce a jaksi nemám obrovskou vilu v Hollywoodu, hehe! Dokument o ANVIL, které znám několik dekád mi sevřel hrdlo a působil na mne depresivněji, než Schindlerův seznam. Co může být horšího pro lidi, kteří už stáli na velkém pódiu jako stars a pochvalují si je lidé ze SLAYER, METALLIKY, ANTHRAX nebo GUNS N' ROSES, než žít životem padesátníků, kteří poctivě hákují v práci a lidé si o nich myslí, že jsou jen fikce??? Naprosto mne zdrtila situace v pražském klubu - tomu říkám DEEP SHIT! ANVIL by si dnes zasloužili reputaci minimálně takových GRAVE DIGGER. V tomto dokumentu se neobjeví žádné jiné závislosti, než je láska k metalu, popř. čerpání energie z posvátných kamenů Stonehenge. Přitom mnoho jejich současníků nahrálo svá slavná milionová alba pod vlivem pestré palety různých látek a kladlo akcent na pařby a skandály. Hoši také mohli dost dobře vystoupat na úroveň BON JOVI nebo SCORPIONS, aby pak skončili v léčebnách, blázincích a na hřbitově. Na druhou stranu by takový konec byl možná lepší, než lidem telefonicky nutit sluneční brýle. Kdokoliv kdy téhle partičce dělal management by potřeboval pověsit za palce!!! Ruku na srdce - manažerka, která ani neumí anglicky, to je rychta!

ATM (2012)

Film, který je dobrý jako kulisa do TV o víkendovém odpoledni, kdy v bytě vysáváte koberce. Povídka Benzínová pumpa z Carpenterovsko-Hooperovských Body Bags je 100x větší nářez!

Axed (2012)

Zbytečný film, který mi svým podáním připomíná české snahy o horor.

Baby Blues (2008)

Kam se hrabe šílený Jack Nicholson, pobíhající po opuštěném hotelu se sekyrou v ruce. Tahle ženská od plotny se s tím vůbec, ale vůbec nesere!!!

Backcountry (2014) odpad!

Když se zhruba po hodině ničeho konečně objevil medvěd, byl jsem už ZNUDĚNÝ až na půdu.

Barbar Conan (2011)

V hluboké propasti prostoru pod kotníky Barbara Schwarzeneggera. Ovšem o hlavu vyšší, než Schwarzenegger Ničitel. Tenhle film se měl zkrátka jmenovat spíše Conan a maska smrti.

Bastardi (2010)

Této trilogii dávám 100%. Nehodnotím filmařské řemeslo, nýbrž děj, který nastavuje zrcadlo naší společnosti. Víc takových filmů by Čechům rozhodně neuškodilo.

Bastardi 2 (2011)

Této trilogii dávám 100%. Nehodnotím filmařské řemeslo, nýbrž děj, který nastavuje zrcadlo této společnosti. Víc takových filmů by Čechům rozhodně neuškodilo.

Bastardi 3 (2012)