• Thriller

Drsný Harry (1971)

Film, inspirovaný řáděním slavného sériového vraha Zodiaka. Tento tajemný lidský predátor si na Drsného Harryho dokonce zašel do kina! :)

Temný rytíř (2008)

Batman začíná je mnohem zábavnější gothamský celuloid.

Warlock 2: Armagedon (1993)

Film jsem viděl svého času v kině. Spolu s Hellraiser III a Return of the Living Dead III to byla tehdejší špička. Oceňuji hudbu mých oblíbených thrasherů Nuclear Assault v závěrečných titulkách.

Přízrak (1988)

Pochopitelně, že mistr Lovecraft to celé napsal úplně jinak. Alyda je ovšem vskutku hrůzné stvoření.

Zóna soumraku (1983)

Dvě hvězdy za první a poslední povídku. Prostředek je téměř nekoukatelný!

Koledu, nebo něco provedu (1986)

Hodnotím třemi hvězdami díky účasti GENE SIMMONSE a OZZYHO. Jinak je to sympatický brak, který by mi v 80. letech ustřelil makovici. :)

Time Changer (2002) odpad!

Tento pánbíčkářský celuloid dává slovům ŠEREDNÝ a OBLUDNÝ úplně nový rozměr. :) Z lidí 19. století dělá vysoce morální persony, a to díky autoritě Ježíše Krista (vzpomněl jsem si na snímek: http://www.csfd.cz/film/238550-bila-stuha/, jehož děj se odehrává jen pár let po teologově cestě do budoucnosti), načež je impotentní i ve schopnosti popsat současnost. Dr. Carlisle je v roce 2000 zděšený pomalu k infarktu, i když se ocitl v nadmíru IDYLICKÉ Americe, která na mne působila oproti mnou obývané Plzni jako Kvítečkov z Neználka. Přesto film doporučuji, aby případný divák seznal, jaké příšernosti se točí.