Addamsova rodina 2 (1993)

Tento film je klasika a patří mezi ty, na které se člověk může dívat pořád dokola a i když ví, co ho čeká, stejně ho zase dostane! Třeba následující : ,, Copak si nezaslouží lásku, lásku a šperky?".

Amélie z Montmartru (2001)

Patří k mým nejoblíbenějším filmům. Tak kde jinde by jste se dozvěděli, že moucha je schopná mávnout křídly 14 670 krát/min? A koho by napadlo, že sousedova žena ležící už dlouhé měsíce v komatu, se jen rozhodla vyspat do zásoby? Nejvíc se mi ale líbí, jak v průběhu filmu zajímavě představují osoby zde hrající... Opravdu se nedivím, že v téhle rodině je i rybka jménem Vorvaň neurotická a má sebevražedné sklony. :-)

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí (2004)

Od toho filmu jsem hodně čekala, a naprosto mě zklamal. Chtěla jsem na něj jít do kina, ale teď jsem ráda že jsem to nestihla. V podstatě se tu odehrává stejný děj jako v prvním díle. Jen za úspěšnou Tracheotomii dávám jednu hvězdičku.

Dům v růžích (2002) (seriál)

Rose red Patří jako jediný horor k mým oblíbeným filmům. Ovlivnil mě natolik, že jsem podle něj pojmenovala i svoji rosničku- Steve. Naprosto mě dostává, do jaké hloubky jsou promyšleny různé časové roviny, které se tu odehrávají. ,,Dům je úkryt, tělo které na sebe oblékáme. Řekneme strašidelný, ale myslíme tím že dům zešílel. Necítíme někdy jako by na nás sahalo šílenství?"