Rosana

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 21.4.2017  20:08

překlad Prokop Polštář :D Nejlepší vtip po RepoManovi

• 17.12.2016  14:52

Kouzelný díl, kupodivu jsem se na něj podívala z nostalgie po dlouhé době a říkám si, že ty Vánoční speciály jsou docela dobrý marketingový tah, jelikož je v nich všechno vysvětleno a jsou tudíž i pro lidi, kteří pořad běžně nesledují.

• 2.10.2016  11:55
    Focus (2015)

Napínavé, koukatelné, nečekané zvraty, podfuky, vypočítavost, pěkní hrdinové. Co dodat. Oddychovka.

• 2.10.2016  11:53
    Stážista (2015)

Komedie to rozhodně nebyla. Spíš nějaké sociologické rodinné drama. Pořád jsem si říkala, co se z toho vyklube, jak to dopadne. A ono se to nevyklubalo a nijak to nedopadlo. Respekt před De Nirem. To je všechno.

• 2.10.2016  11:47
    Fun Dead (2004)

WTF? Ale jako písnička dobré.

• 2.10.2016  11:44

Samozřejmě očekávání legrace a absurdní akce plné britského černého humoru v případě režie Edgara Wrighta a hlavního hrdiny ztvárněného Simonem Peggem bylo na místě. Tvůrci se snaží do filmu vložit zase pro změnu jinou úleťárnu, aby netočili to samé a docela se jim to daří. Zombíci a pošahaní policajti jsou už okoukaní, dáme tam robomimozemšťany.

• 2.10.2016  11:38
    Mělký hrob (1994)

Hodně drsný thriller. Nečekejte akci, střílení a honičky, i když se jedná trochu o mafiánskou tématiku. Je to spíš studie toho, co se stane s psychikou lidí, když se namočí do krve. A Eccleston excelentní.

• 2.10.2016  11:35

Také špiónský film plný akce a nečekaných zvratů. Sympatičtí hlavní hrdinové vás chytnou za srdíčko.

• 2.10.2016  11:34
    Špión (2015)

Naprosto úchvatná a po dlouhé době povedená komedie. Nechybí akce a napětí, ale hlavně je to sranda. Hlavní hrdinku si zamilujete a svitne ve vás světýlko naděje, že i blbá a tlustá ženská může něco dokázat :D

• 2.10.2016  11:32

Když si zvyknete na pomalé tempo, pak oceníte geniální dialogy. Absurdní situace. Bezvýznamnost lidského života, nicotnost lidských vztahů. Hodně nihilistický film, u kterého se možná místy zasmějete. Není to klasická střelená francouzská komedie, pozor. Je to hodně temný film :D

• 2.10.2016  11:30
    Deadpool (2016)

Geniální dílo, snad první superhrdina, který mi je sympatický. Superhrdina je totiž jenom super, ale rozhodně není moc hrdina. Je sobecký, sebestředný a hlavně si ze všeho dělá prču. Jeho humor se mi líbí a komunikace s divákem taktéž. Sebeironie a legrace nechybí.

• 2.10.2016  11:29
    Nesmrtelný (2015)

Jo, to bylo dobře akční. A zajímavý nápad. Takový thriller oddechovka.

• 2.10.2016  11:26

Jo, jak tam lezli do té zbořené výškové budovy, to bylo akční, panečku. Ale proti prvnímu dílu fakt slabota. Už to nebylo napínavé a záhadné. Spíš zombie akčňák.

• 2.10.2016  11:24
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Průměrně 4*. Jako je to super dílo. Skvělé masky a prostředí postapoklayptického světa. Ale po čase jsem zjistila, že všichni umřou. Budeme potkávat nové postavy a ty také umřou. Není úniku. Tak to bude dokola až než skončí seriál nebo svět. A neskončí to nijak. Proto jsem na seriál v beznaději přestala koukat v 3. sérii, a kdyby byla opravdová zombie apokalypsa, nejspíš bych byla první mrtvá, a nebo bych se rovnou zastřelila.

• 2.10.2016  11:22
    Živí mrtví - Série 3 (série) (2012)

Prostředí věznice bylo suprově zvolené a pak idylické městečko vedné Morrisseyem k sežrání. Jenom mi přišlo, že je to už pořád dokola to samé. Popadla mě beznaděj - z tohoto koloběhu není úniku a stejně tak se bude seriál ubírat stejným směrem. Všichni, koho známe, postupně umřou a budeme potkávat nové postavy a ty také umřou a usoudila jsem, že kdyby vypukla zombie apokalypsa, tak bych se asi rovnou zastřelila :D

• 2.10.2016  11:19
    Živí mrtví - Série 2 (série) (2011)

Akce z farmy a trochu uklidnění po městském boji je docela příjemná změna v seriálu. Možnost pro rozvoj dalších lidských dramat a vztahů.

• 2.10.2016  11:18
    Živí mrtví - Série 1 (série) (2010)

První série prostě pecka. Nejsem fanda zombie filmů, ale toto bylo napínavé, akční a skvěle promyšlené.

• 2.10.2016  11:16
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

Ale tak život spravedlivého superhrdiny sedícího za monitorem a užívajícím omamné látky je moc zajímavý. Ale mistr robot mě neskutečně vytáčel. Pomalý spád děje v dalších dílech a miliarda záhad mě nějak odradila.

• 2.10.2016  11:15
    Mr. Robot - Série 1 (série) (2015)

• 2.10.2016  11:13
    Humans (TV seriál) (2015)

Jediný, kdo mě bavil, tak byla Jen z IT Crowed. Jinak takové sci-fi drámo... nevím.

• 2.10.2016  11:13
    Humans - Série 1 (série) (2015)

• 1.10.2016  22:54
    Tajný deník call girl (TV seriál) (2007)

Tak tohle jsem hltala a nemohla na to přestat koukat (ještě si pustím jeden díl... tak ještě jeden...). Hořký britský humor, naivní hlavní hrdinka a sympatické další postavy. Vtipné situace. Jenom mě fakt zabolelo, jak to SPOILER dopadlo :°(

• 1.10.2016  22:50
    Gracepoint (TV seriál) (2014)

Říkala jsem si: "Hele, další detektivka" a ona nebyla další. Ona byla naprosto stejná, jako Broadchurch. Jenom konec je trochu jiný (víc americký a trochu překombinovaný). Očividně se Broadchurch Amíkům líbil, ale chtěli ho přetočit pro své publikum, nechali si jenom Davida Tennanta. Originál je lepší. Ale na to Amíci koukat nebudou, že?

• 1.10.2016  22:48
    Broadchurch (TV seriál) (2013)

Když si zvyknete na pomalé tempo seriálu, na podivné postavy a zapamatujete si, kdo je kdo, tka je to vážně silný a emotivní zážitek. Hlavně nečekaný závěr. Druhá série je naprosto jiná, i když jsou tam stejné postavy a navazuje na první sérii. Jsem zvědava na pokračování.

• 1.10.2016  22:44
    Once Upon a Time in Wonderland (TV seriál) (2013)

Výbnorný a povedený spin-off "Once upon a time". Docela si i říkám, že by těch spin-offů mohli dělat víc. Hlavní postavy z hlavního seriálu jsou trochu okoukané a hlavně dělají pořád dokola to samé. Tento spin-off byl originální a pokud znáte souvislosti z OuaT, tak budete spokojeni.

• 1.10.2016  22:42
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Celkově se na to dá koukat, docela zajímavý nápad. Oblíbila jsem si zlou královnu a pak i Hooka. První série je originální a fakt budete čubrnět. Pak už se tam ty postavy jenom míhají, ztrácejí paměť, čelí kletbám, nevím, jeslti mají být zlí, nebo dobří, pořád se zachraňují navzájem.

• 1.10.2016  22:38
    Bylo, nebylo - Série 5 (série) (2015)

To už bylo trochu divné. Zase někam šli, zase jim vygumovali paměť, zachraňovali se navzájem... no a co? Pak teda to podsvětí... ale přišlo mi to nekonečné. Snad bude další série lepší. A Hádovi jsem fandila. No nic.

• 1.10.2016  22:36
    Bylo, nebylo - Série 4 (série) (2014)

Tahle série se povedla - Ledové království, Zelena a hlavně Cruela. Tady tvůrci naposledy nabrali vítr do plachet.

• 1.10.2016  22:34
    Bylo, nebylo - Série 3 (série) (2013)

No třetí série v Zemi nezemi, jako fakt dílo. Pak, když se vrátili, tak se to trochu zlepšilo.

• 1.10.2016  22:32
    Bylo, nebylo - Série 2 (série) (2012)

Tu se už tvůrci snažili nějak pokračovat v úspěšné první sérii, kam dali úplně všechno a už nevěděli, co by.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36