Gattaca (1997)

Zajímavá úvaha nad budoucím časem a zárověň připomenutí i dnešní diskriminace handicapovaných lidí. Tento film mi hodně dlouho ležel v žaludku.

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

To bylo blbý...ale dost jsem se nasmála, mám ráda filmy, kde herci připomínají, že je to jen film (třeba kontrolují scénář a podobně) a za právu posílanou foxem, konkterne 12th century foxem, za to by byl hřích hvězdičky nedat.

Zmatkář (1995)

Vtipný film se spostou zábavných momentů mě vážně pobavil - dětičky jsou parchantíci, když se to s nima neumí, proto jsem držela palce hlavnímu hrdinovi, jak si s nimi poradí :)

Čtyři pokoje (1995)

Každý příběh měl svoje kouzlo a každá část filmu mě zaujala něčím jiným. Velmi jsem se zasmála a pobavila.

Titanic (1997)

Mám skromný názor, že tento film bude patřit do vrcholů světové kinematografie a oficiálně se stal nejzásadnějším zpracováním oné katastrofy.

Rozpoutané peklo (1997)

Trochu mě, jako chemika, překvapilo, že při soptění sopky z celého jezera vznikne ohromná louže kyseliny sírové, pravděpodobně koncentrované, když to milé tchýni rozežralo nohy, protože při soptění sice síra s vodou utvoří nějakou tu kyselinku, ale na jezero by to nestačilo. Ale jinak to bylo napínavé.

Pátý element (1997)

Multipas... Tento film mě vážně moc bavil a ani mi nevadily různé vesmírné obludičky. I trochu myšlenky tam natlačili.

Není co ztratit (1997)

Film bez jediné chyby, lefrační, promyšlený, obsahující z každého žánru něco. Miluji scénu, kdy hlavnímu hrdinovi chytli nohavice, nebo když přestala hrát hudba, když se šel vymočit a nejvíc jeho emotivní výjev do šéfovy kamery :)))

Kouzelný měšec (1996)

Milá pohádka plná legrace, která není vyřvaná a bez brutálních nebo jinak násilných scén, se jen tak nenajde. Tato se našla!