Horal.P

Česko

<< předchozí 1 2 3 4
    • 28.5.2019  16:53
    Narušitel (2019)

Zajímalo by mě, kolik hodnotitelů fakt film vidělo (nejen četlo negativní recenze a vysmahlo další ) .... ano má to chybky a zbytečnou popisnost na konci, ale jinak to není špatný.

• 16.4.2019  20:29

Velmi hezká ruská pohádka ve stylu Disney pohádek . Velmi slušný dabing, hezká animace.

• 2.3.2019  14:03

Nechápu tak relativně "nízké" hodnocení , spolu s Pokladem a základní trilogií , jde o nejlepší Mayovku z 60.tých let

• 30.1.2019  10:12
    Popelka (TV film) (1969)

Nestárnoucí pohádka pro nás "staré" :-)... krásná sedmnáctka Hrušková, mladý Štědroň, charismatický bard Tříska a k tomu krásné a nezapomenutelné melodie. Tahle pohádka mně chyběla po emigraci Třísky v roce 1977 , kdy ji vládnocí komunističtí sráči zakázali. Nádhera :-)

• 24.1.2019  19:47
    Na vseki kilometar - II (TV seriál) (1971)

VYsíláno v Českoslovesnké televizi bylo a už to nebylo ono. První řada měla jakési nechtěné kouzlo, v době temna, druhá už byla dějově po válce a byla nudná jak prase.

• 28.12.2018  20:42

Největší zklamaní, že celý film vlastně nebyl

• 13.10.2018  20:49
    Pouští a pralesem (TV seriál) (1973)

Pamatuji si jako dítě, 4 díly - nádhera, exotika. Bohužel nikdy nebylo reprízováno.

• 7.9.2018  00:06
    Zlá krev (TV seriál) (1986)

Škoda, že už nebyl zfilmován poslední díl pentalogie, Královský vozataj

• 9.7.2018  12:06

Tohle je kravina typu dokumentárného seriálu : Hon na Oswalda, Hon na Hitlera - splácáno páté přes devété...fakt strašně debilní a to jsem sám příznivec některých kospirací, ale tohle je fakt o ničem, ztráta času

• 6.7.2018  20:34
    Golden Kids Comeback (koncert) (1994)

Tohle byla pecka a lituji, že jsem na koncertě nebyl - návrat do 60- tých let :-)

• 5.7.2018  18:37
    Stalker (1979)

Jednou kdosi o tomto díle napsal : " divný film pro divné lidi " a měl pravdu.

• 5.7.2018  18:24
    Vinnetou se vrací (TV film) (1998)

Dvě jen z obdivu k Pierre Bricovi... takže to není ani za tento film, ale je mně blbý legendě legend dát odpad.

• 30.5.2018  01:58

Jo, není to na 5 bodů, ale na 3,5 ,ale stejně jsem dal 5 , protože po dlouhé době vidět Bruce Willise v akční pecce, je zázrak. Jen netočit dvoku, trojku atd... JInak fakt parádní zábava na jeden večer :-)

• 26.5.2018  17:13
    Motel Anathema (TV seriál) (1998)

Odvážný pokus o české Twin Peaks, dnes již bohužel zesnulého režiséra. Škoda, že není absolutně nikde k sehnání.

• 5.5.2018  20:22
    Agent bez minulosti (TV seriál) (2011)

První série, přímo navazující na TV film " XIII" https://www.csfd.cz/film/252904-13/komentare/ , byla velmi dobrá. Druhá série to úplně podělala - rozčarování bylo veliké.

• 26.3.2018  00:25

Zdaleka nejlepší film z nové trilogie, která předchází Pelíškům. Ne, že by předchozí dva filmy byly špatné,ale možná byla jejich smůla to, že se Pelíškům moc nepodobaly a byly ale jako 1 + 2 díl Pelíšků prezentovány. Třetí díl má k Pelíškům nejblíže a výkon MArtina Fingera je opravdu skvělý.

• 16.3.2018  19:54
    Andělé na kolejích (amatérský film) (2010)

Blbý je, že 8 let po vzniku tohoto snímku, jej nemůžete nikde vidět, pokud nepojedete na nějakou akci , která se koná vyjímečně. Rád bych si film koupil, ale asi nikdy nebude v distribuci anio na žádném nosiči... bohužel

• 4.3.2018  20:48

Takové krimikomedie se už snad ani netočí. Byl jsem na tom ještě za boleševika v kině a od té doby je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Vše je taky, jak má být... nic tomu prostě nechybí. Před časem se mluvilo o dvojce, ale nejsem si jist, jak by to dopadlo. Tohle by měl vidět každý :-)

• 14.2.2018  20:43

Mně se nejvíce líbil první díl Strach (1963)

• 9.2.2018  19:18

Fakt debilní, infantilní,. blbě zahrané....a to jsem velmi tolerantní vůči kravinám typu Highlander 2 atd... ale tohle je fakt strašný kousek. Tvůrci filmu Cloverfield by měli žalovat tvůrce tohoto paskvilu- fakt hnus.

• 4.2.2018  09:17
    Hon na Hitlera (TV seriál) (2015)

Neustále pokyvování hlavou a hlášky typu : "to je stopa, tam pošleme tým " , ačkoli se o žádnou stopu nejedná. Něco tak neuvěřitelně debilního a manipulativního jsem v životě neviděl. Někdo něco plácne a druhý řekně : "aha , to je zásadní .... myslel jsem, že Bormann zemřel v Berlíně... a tady máme svědectví, že žil v Jižní Americe- a tím pádem tam žil také Hitler" Varuji i lidi , co mají rádi konspirace, protože tohle je jen totální kravina. p.s. a jméno Bormann v komentářích mimo obraz čtou jako "Bormen" - to jen na závěr :-)

• 23.1.2018  00:58

Po upoutávce ani nechci vidět .. a to jsem viděl spoustu strašnýchch hovadin, ale tohle si nechám ujít ...

• 20.1.2018  17:38

Skvělá záležitost - napínavé,syrové a nepředvídatelné . O mnoho lepší než druhá řada.

• 20.1.2018  17:37

Nádherná první řada a totální průser řada druhá, která vaří z vody, je místama opravdu hodně nechutná. Blybý... po první řade těžké zklamání.

• 10.1.2018  00:22
    Longmire - Season 6 (série) (2017)

1- 6 série je naprosto parádní lahůdka pro milovníky starých dobrých šerifů a půvabných žen :-) Dnes jsem dokoukal, paráda :-)

• 7.1.2018  19:40

Hezky natočené, ale úplně o ničem jiném než byla původní AKTA X a konečně i 10.řada. Popřít vše co bylo, jsme zažili částečně už u 10. řady - teď mytologie nabrala opravdu hodně divný směr a myslím, že hodně fanoušků zklame. Šílený propletenec akčních scén a různých vizí... nevím , na mě to už bylo trošku moc silná káva. Uvidíme co dalšího nás čeká :-)

• 4.1.2018  00:09
    Sabotáž (2014)

Arnie mám moc rád. ale tohle je fakt zoufale blbý

• 30.12.2017  22:27

Nevím, dnes jsem viděl a nepřišlo mně to tak špatné, ale těch "rádoby legrácek" mně přišlo trochiu více než by mělo být. Navíc některé postavy se vůbec nevyvíjí - a ten konec mě docela otrávil...nechci rozepisovat, abych někoho nepřipravil a (nepříjemné) překvapení. Jsem zvědav na epizodu IX. Prostě nejlepší byla IV- VI, pak I-III, počínaje VII mně to přijde už jako nastavovaná kaše, byť technicky dokonale vyrobená....

• 29.12.2017  20:08
    Longmire (TV seriál) (2012)

Velice sdympatická záležitost, je to milé, místy napínavé a pohodové vyprávění a jednom šerifovi, "co nenosí mobil a je vždy spravedlivej" .... v dobrém slova smyslu. Sleduji v tahu již čtvrtou řadu a úroveň je pořád stabilně dobrá. Určitě dokoukám celé. Kdyby bylo více takových staromilských pohodových seriálů. Za mě plný počet :-)

• 26.12.2017  23:58

Mně se film líbil. Jan Tříska skvělý, ve své bohužel poslední roli, geniální Oldřich Kaiser, kouzelně zahraná role malého Edy Součka ( předobraz Zdeňka Svěráka) sedmiletým Aloisem Grecem. TAké půvabná Tereza Voříšková zahrála krásně maminku Edy. Kritické poznámky , že jde o recyklaci Obecné školy, neberu. Je to jiný film, jiná doba...válka a tam to taková sranda nebyla. Za mě plný počet a poděkování tvůrcům za krásně strávený večer a film, který ještě určitě znovu a rád uvidím.

<< předchozí 1 2 3 4