Diamanty jsou věčné (1971)

Vcelku stupidní ale pár nezapomenutelných okamžiků se tu najde -můj nejoblíbenější je závěrečná likvidace záporáků Winta a Kidda -pokaždé mě to dokáže neskutečně rozesmát

Velký útěk (1963)

Klasika mezi válečnými filmy s minimálně dvěmi nezapomenutelnými scénami

Vzpomínky na lásku (2004)

nemám slov...možná zejtra až se z toho vzpamatuju. uf.kde mam sakra ty kapesníky?

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Nestárnoucí klasika se spoustou neokoukatelné akce a nezapomenutelného humoru. Vzájemná chemie mezi postavami (nejen mezi Jonesovými) funguje neuvěřitelně a při závěrečném společném odjezdu proti zapadajícímu slunci za doprovodu Williamsovy hudby mi pokaždě ukápne nějaká ta slza dojetím

Goldfinger (1964)

titul NEJ si zaslouží zcela oprávněně.Bez debaty

Román pro ženy (2004)

vleče se to vleče, než se někdo sleče. Průměrný Renč, nedotáhnutý scénář od Wiewegha, Průměrní herci.A začátek přitom vypadal slibně

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Tenhle popcorn Lucasovi celý nezbaštím, ne ne. To, co zaspal v prvních dvou epizodách zdlouhavými scénami o ničem bez pořádného děje ve třetí dohání jen tak tak. Už od začátku nové trilogie si měl uvědomit, že méně akce na úkor pořádného děje je někdy více. Prapodivné těhotenství Amidaly,poněkud nelogické jednání a uvažování Anakina i ostatních Jediů,zvláštní grimasy na tvářích herců,šroubovité dialogy mezi hlavními postavami jakoby vycházející spíš z úst droidů než myslících lidí,atd. -tohle všechno a mnohem víc sráží E3 (a nejen ji) k zemi. Poslední půlhodinka je naštěstí opravdu úžasná, ale nedělá úžasný film jako celek. Ale zaplať pánbůh alespoň zato, kdyby tohle Lucas pokakal, asi by ho fanoušci ukamenovali

Klub sráčů (2000)

jak tu bylo už psáno - z pohledu kritika zadupat do země, z pohledu teenagera film nabitý cool hudbou, hustejma týpkama a vostrejma hláškama. (ne)stydím se :)

Mafiáni (1990)

IMHO nejlepší film Martina Scorseseho a jedna z nejlepších gangsterek. Autentické vystižení doby a mafiánských zvyků pomocí svébytného humoru,skvělí herci, střih, režie,... to všechno dělá z Mafiánů jeden z mých top filmů

Svět zítřka (2004)

skvělé retro se všemi klišé a neduhy filmů kterým vzdává hold. Jeden z mála filmů, u kterého mi nevadí jeho "počítačovost".