Číslo 9 (2009)

Nenudil jsem se, hodinka a půl rychle utekla, ale poté co sem film dokoukal a zavřel notebook, zjistil jsem, že jsem si z filmu kromě zážitku z výborné animace nic neodnesl. Škoda

Mariňák (2005)

Nic vyjímečného..Místy nemysl, místy silné drama a výborný pohled do života vojáků v Perském zálivu. Celkem průměr

Strážci - Watchmen (2009)

Opravdu velmi netradiční komiksová podívaná s koncem, který bere dech a nutí k zamyšlení, jestli jde opravdu ospravedlnit i zabití milionů lidí. Dále snímek přináší absolutní vizuální orgie a neskutečně sympatického hrdinu jménem Rorschach. Jde o snímek který ve vás zanechá stopu, ať už v kladném nebo záporném slova smyslu..Určitě stojí za shlédnutí

Soumrak mrtvých (2004)

Klasická britská komedie se Simonem Peggem...se všemi klady a zápory které to sebou nese..Já sem spokojen

District 9 (2009)

Začátek byl víceméně povídací a snažil vést diváka k zamyšlení nad utlačováním menšin ať už z jakéhokoliv důvodu.Těšil jsem se co se z toho vyklube ovšem to byla chyba...Ve druhé polovině se film zvrhl k sci-fi akčnímu béčku kdy se hlavní hrdina postupně mění v mimozemšťana a dochází k mnoha neuvěřitelným scénám typu útěku z přísně tajného zařízení na biologický výzkum..( Proč ho proboha, když mají helikoptéry a hromadu mariňáků, nechali běžet jen tak po ulici a zajít do MC's???) Akční konec byl sice strhující ale furt nic co bych už někde neviděl..Pro mě průměr. Nic víc, nic míň

Kruh 2 (2005)

A kam se poděla všechna atmosféra? A neměl bych se třeba u hororu bát? A i přesto že je to horor nemělo by to dávat smysl?..Kdo má rád kruh ať se tomuto dílo vyhne obloukem

Stmívání (2008)

Nebýt baseballové scény dal bych jen jednu...velmi slabé

Sbal prachy a vypadni (1998)

Lepší nebo chcete-li, ještě ujetější než Rockanrolla...pro mě jedna z nejlepší komediálních gangsterek

Hanebný pancharti (2009)

Tarantino opět nezklamal..film měl pár hlušších míst ale závěrečná scéna v divadle mi to s přehledem vynahradila. Vřele doporučuji P.S: Možná jsem blázen ale nebyl Christoph Waltz ještě lepší než Brad Pitt?

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Pro mě absolutní špička české televizní tvorby...Polreich je sympaťák, ví co dělá, a navíc to dokáže podat velmi zábavnou formou..:-)...jasných pět