Andělé a démoni (2009)

Co udělat, aby lidé nebrali teorie o spiknutích vážně? Napište o nich knihu a natočte film! Oproti Šifře podle mě slabší, ale řemeslně kvalitní a dá se na to koukat a pár zajímavých scén tam taky je.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Nikdo nemohl po tak dlouhé době čekat ten samý koktejl, který byl namíchán tehdy. Ale: Je to RD, je to Britské a nakonec, když už jsem přestával doufat, to udělali typicky Red Dwarfovsky a tím si u mě vysloužili 4 hvězdy.

Alles Gute (2009) (seriál)

Už to není ono. Moje *** budou muset Karlovi s Egonem stačit.

Nestyda (2008)

Nevim no, moc mě to tedy nezaujalo, spíše průměr. Na to, že to je od Hřejbejka...

U mě dobrý (2008)

Po neskutečně debilní Cestě do středu země (2008) byl toto další film, který jsem měl tu čest vidět v autobusu mířícím do Chorvatska. A verdikt? U mě dobrý. A možná i lepší! V době, kdy hodnotím, má tady film 64%, já bych to viděl klidně i na takových 75%. Tenhle Hřebejk se mi líbil a nemám větších námitek.

Cesta do středu Země (2008)

Viděl jsem to v autobusu při cestě do Chorvatska. Kdyby to byl animák pro děti, asi bych hodnotil jinak. Takhle musím dát za téměř závěrečný výstřel/výtah v dinosauří čelisti a následný dopad na svah hory (ale nejen za toto, podobných unreal momentů je tam spousta) jen jednu hvězdu, i když jsem uvažoval i nad odpadem, ale co potom chudáci kameramani a lidi co dělali efekty? Jak by k tomu přišli?

Přízraky mezi námi (2000) (seriál)

Šlo by to určitě udělat lépe, ale vyložený propadák to nebyl, to rozhodně ne. Vodník Kříž a vlk Dlouhý se zasloužili o čtvrtou hvězdičku.

Chalupáři (1975) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších českých seriálů. Perfektní duo Sovák-Kemr aneb cholerický revizor v penzi a vesnický kutil-kliďas. Skvělé herecké výkony nejen hlavních protagonistů a tuny hlášek. Odsuzovat tento seriál kvůli nějaké propagandě socialismu je mimo mísu.

Kouzla králů (2008) (TV film)

Tak prázdnou pohádku jsem na Štědrý den teda nečekal. Hvězdičku dávám za Dejdarův song. Přitom potenciál to určitě mělo. Tvůrci dnešních pohádek by si měli dookola pouštět ty staré. Tam se totiž pořád něco děje a nejsou v nich hluchá místa.

Hotel Babylon (2006) (seriál)

Velmi svižný a moderně střižený seriál z atraktivního hotelového prostředí, některé postavy mi přirostly k srdci, pozdější epizody už nebyly to pravé, celkově to vidím někde mezi 70 - 80 %.