Peklo s princeznou (2009)

Povedené, ale do 4 hvězdiček tomu něco chybělo (nebo přebývalo). Čekal jsem víc. Mohli trochu ubrat na současnosti a přidat trochu více pohádkové mluvy.

Škola princů (2010) (TV film)

Pokud to porovnám s pohádkou Peklo s princeznou, která běžela o den dříve, tak tady máme jasného vítěze a i v porovnání s ostatními novodobými pohádkami je tohle o několik tříd výše. Povedlo se.

Blázni, vodníci a podvodníci (1980)

Měl jsem si to nechat jako matnou vzpomínku z dětství. Neměl jsem se na to dívat znova. Je to o hovně. )))

Velká filmová loupež (1986)

"Bláznivá komedie z úspěšné přehlídky o filmu. Pětice gangsterů pronásleduje populární hereckou dvojici O. Kaisera a J. Lábuse a zároveň i jejich dvojníky a chce se zmocnit superholografu." ))) /// NEMĚL JSEM SE NA TO DÍVAT ZNOVA...

Jak se vede, sousede? (2010) (pořad)

Neviděl jsem celé. Náhodou jsem to chytnul, když jsem ráno zapnul TV. Ale když sousedka-kouzelnice dávala Novému do kalhot provaz a on na to: "Aby se to jako pomnožilo, jó?", tak jsem měl dost.))

Lost Highway (1997)

Na rozdíl od např. Mulholland Drive jsem se po shlédnutí vůbec nezabýval tím, o co tam šlo a nežhavil jsem mozek s cílem najít nějakou souvislost a smysl (to jsem se sám podivil), prostě jsem si ten film užil (tím neříkám, že teď nad tím nepřemýšlím). Byla to jízda. A rád se kouknu znovu. Na zážitku mi určitě přidalo, že jsem film viděl někdy před půlnocí a potom jsem měl ještě před sebou jízdu autem, kterou jsem si užil jako málokdy:)