Neznámý svůdce (2007)

Podprůměrné krimi. Thriller to ani moc nebyl, děj se vláčel pomalu, závěr byl rychlý, překvapivý a otevřený. Chjo, myslel jsem, že herecká dvojkce Halle Berry a Bruce Willis předvedou víc nervy drásajících scén, ale nějak to bylo nemastné, neslané. **

Černá mamba (2011)

Není to pouze „reklamní sport“. Je to krásné dílo, škoda že tak krátké.

Nevěstinec (2011)

nevšední prostředí, všední problémy a nemoce. Film nemá děj ani příběh a trvá příliš dlouho. Hlubší myšlenka též není. Jestli si někdo někdo chce pustit tento film pouze kvůli odhaleným ňadrům, ať to nedělá. Jistě si najde pro tuto potřebu vhodnější filmy.

Nedotknutelní (2011)

Překvapilo mne to. Čekal jsem pouhé drama na silné téma. Ale je to suprová komedie a satira. Ochrnutý aristokrat si ze svého postižení umí udělat srandu a dobrou ironii.

Železný Schwarzenegger (1977)

Pro fanoušky Arniho filmů nutnost vidět. Pro fanoušky kulturistiky rovněž. A pro ty ostatní? Podívejte se a uvidíte. Za mne to byl zajímavý dokument a je hezké, že vrcholoví sportovci dovolili nakouknout do svého soukromí a tréningových metod a psychické přípravy, která je rovněž důležitá, nikoliv pouze zvedat činky.

Lepší pozdě nežli později (2003)

Tuto komedii doporučuji, skvělý výkon Jacka Nicholsona, dobré dialogy, vtipné momenty a dva muži bojující o srdce ženy. Zvítězí mladý a svěží Keanu Reeves nebo zkušený stařík (Jack N.)?

Poslední jednorožec (1982)

Nostalgii nemám, protože jsem film nikdy dříve neviděl a teď jsem jej pustil protože přítulkyně chtěla. K filmu: Dlouhý, utahaný a o ničem. Na můj vkus se tam mnoho neděje, všechno dlouho trvá, chodí se kolem horké kaše… Film nudil.

G. I. Joe (2009)

Ze začátku jsem se bavil filmovými efekty a rychlím spádem. Později jsem se toho přejedl a tak hodnotím ***. Běžný akční film z budoucnosti, ale zajímavě zpracovaný.