Potomci lidí (2006)

Nevím kde vzal tenhle film přes 80%, protože já jsem se silně nudil od začátku až do konce. Nuda, nuda, nuda... Hlavní hrdina (Clive Owen) jenom prázdně zírá, nikde se nic neděje a o LOGICE v příběhu nemůže být ani řeč (proč rebelové chtějí dítě jenom pro sebe?, proč v "uprchlickém městě" najednou zuří reálná válka?, jak je možné, že i vojáci + uprchlíci v klidu pustí dítě jít dál? atd atd.... ) To není pouze nějaká malá nelogická dírka, kterých najdeme v jakýkoliv filmech dost, ale celý děj je prostě... mimo. Do toho fidlá orchestr, takže jsem měl co dělat, aby mi hlava nespadla víc jak 4x.

Fontána (2006)

Mozna vizualne zajimave, Hugh Jackman skvělý, ale to nic nemění na faktu, že je to vcelku nudný a pomalý film.

Most do země Terabithia (2007)

Taky jsem čekal druhou Narnii, ukázky trailery to jenom podporovali. Bohužel se z toho nakonec vyklubala vcelku DEPRESIVNÍ story. Nechápu jak to někdo může vydávat za film pro děti, protože tenhle má dost blízko k CZSK "dětským" filmům z 80. let, kdy hlavnímu hrdinovi/hrdince odjela maminka, umřela maminka nebo hlavní postava odehrála celý děj na invalidním vozíku. A tak nějak podobně jsem viděl i tento film. Naštěstí alespoň v pěkným obalu.

Boží zápasník (2006)

Dal jsem možná 3 hvězdičky, ale špíš bych to viděl na ty 2,5. Za zklámání... podle traileru to mělo bejt něco neuvěřitelnýho, takhle člověk jenom čekal na nějakou pózu Jacka Blacka a kde nic, tu nic.

Cellular (2004)

Dávám sice za tři, ale přesnější hodnocení by mělo být 3,8. Film od začátku nasadí svižný tempo a i když víte, že happyend z toho přímo teče, rádi to dokoukáte do konce. Zvláště scény s právníkem a jeho Porschem jsou opravdu parádní.

Ve stínu pravdy (2006)

Začátek vypadá slibně, ale postupem času se začne děj natahovat a natahovat a když konečně zjistíme pravdu, tak místo "rychlého" závěru musíme ještě vytrpět dalších 20 minut o ničem... Dialogům jsem chvílema nerozuměl tak, jak si asi přál scénárista a myslím, že špatným překladem to nebylo. Zvláště scéna v nemocnici, kdy se Jackson a Moorová poprvé setkají. Bída... nuda...

Strážce (2006)

Trochu jsem nepochopil konec, ale to tady asi jaktak koukám podle komentářů nikdo (proč se zrádce obrátí na správnou stranu až když mu prezident dýchá na záda v obklíčení). Jináč vcelku slušný, trochu mě uspávali klišé typu např.: jsem obyčnej dobrej polda, nevim co tady dělaj federálové (v tomto případě TAJNÁ Služba) a naopak: jsme z Tajný Služby a vy vůbec nevíte o co jde.

Zmeškaný hovor II (2005)

Tombac to vystihl poměrně přesně, jen bych fodal, že to oproti jedničce nebylo tak strašidelný. Prostě tohle už tady jednou bylo... lámání těla, duch v pozadí na displayi atd atd... to už jsou trochu ohraný triky, nehledě zase tu "strašidelnou holčičku s dlouhými vlásky" (apoň jí to udělali hezky s pusou :)) Dávam za 3... scéna s kufrem pod postelí mě rozhodila nejvíc a být takových víc spolu s trochu rozumějším koncem, který ve mě zanechal tzv. "wtf?!!" pocit, nebál bych se dát za 4.

Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)

Vcelku příjemná podívaná a jak už tady pár lidí napsalao: poučná. Především se teď konečně nedivím Applu, že kdysi vyrazil Jobbse...

Hra s nevěrou (2005)

Me se to az na zacatek libilo vcelku dost. Nic jsem nečekal a najednou v půlce filmu baf! a už to jelo. Pravda na pár chvilek bych musel bouchnout Cliva (kladas) než "LaRocha" (zloduch) za ten jeho slabošskej přístup, ale jak říkám, druhou polovinu jsem se bavil...