Casino (1995)

Dobří herci, dobrá hudba, ale přijde mi to jako trochu předvídatelná mafiánská podívaná. Joe Pesci hraje ve filmu pěkného magora, což mu ale sedí.

Revizoři (2003)

Prvních třicet minut bylo zajímavých. Pěkně surový pohled na to co se děje v metru. Zbytek už pak byl nudný, pomalý a bez pořádného děje. P.S. Lajos Kovács z videoklipu Karma Police od Radiohead potěšil!

Lepší svět (2010)

Po tomhle filmu jde říct jen, že Christopher je nekompromisní malej řízek, co to myslel dobře.

Takoví normální Američané (2013) (seriál)

1. serie: 90% skvěle natočený seriál s opravdu zajímavým tématem! 2. série: 80% stále dost dobré!

Adamova jablka (2005)

Až na pár světlých okamžiků je to slabota...

Zločin (2011) (seriál)

1. serie: Nic moc se tam neděje. Už jsem zhlédl 4. díl a pořád na něco čekám... I přes to to ale není vůbec nezajímavý seriál.

Hell on Wheels (2011) (seriál)

1. série: Oceňuji hlavně naprosto geniální výkon Švéda a sympatického Bohanona. Za to černoch Ferguson se chová jako naprostý trouba. Přišlo mi, že za celý seriál se toho nijak moc nestalo. I přes skvělou výpravu a zajímavé herce tam ten scénář lehce pokulhává a rozhodně by z tohoto konceptu šlo dostat mnohem více. 2. série: O něco slabší než první. Z hloupého ira se vyklubal sympaťák a z toho chytrého blbec. Bohanon jako vždy frajer. V posledním díle bohužel skončily mé dvě oblíbené postavy.

Banshee (2013) (seriál)

První serie: Sympatický seriál se skvělou postavou Proctora!

Velký Gatsby (2013)

Megalomansky natočené a se skvělou atmosférou k tomu. To asi nejlépe vystihuje tento film, kde L. DiCaprio opět září a hraje skvěle jako v každé jeho roli. Nádherné kostýmy a prostředí 20. let v New Yorku. Škoda, že jsem nečetl knížku před filmem.