Jackals (2017)

Skvělé. Nečekaně příjemné překvapení, které je zde velmi podhodnoceno. Výborná atmosféra, nečekaně dobré herecké výkony, přesto, že jsem znal pouze Deborah, která s přibývajícím stářím začíná být velmi děsivá, a Stephena Dorffa, kterého si člověk příliš neužil. Kevin Dreutert udělal kus kvalitní práce. Hned na začátku filmu jsem věděl, že to bude super. Úvodní scéna byla napínavá a člověk čekal, kde co bafne, potom začal takový rodinný horor. Nečekal jsem, že by se mi to líbilo na 4*, ale dokonce jsem uvažoval o 5. Je skvělé, že za tak málo peněz se dokázalo udělat tolik muziky. Stačila jedna chata, skupina nijak zvláště známých herců a pár lidí, co si vezmou masku a jen budou stát a nemusí nic hrát.

WWE SummerSlam (2014) (pořad)

MIZ VS. ZIGGLER - 3* - Solidní začátek. Dva celkem zábavní wrestleři, kteří neustále plní tu nevděčnou roli věčně druhých. PAIGE VS. AJ - 1* - Opakuji se, ale Paige je totální ztráta času. Smrt divas divize. RUSEV VS. SWAGGER - 4* - Hodně dlouho se nestalo, aby mě nějaký výsledek zápasu překvapil, ale tento ano. Hodnotím velmi pozitivně především z důvodu celého příběhu a jeho vývoje. AMBROSE VS. ROLLINS - 5* - Pro mě totální top celé show. Dva obří talenty, kteří předvedli neskutečnou zábavu! Celý jejich příběh je hrozně zábavný a já se těším na vývoj kariér těchto dvou. WYATT VS. Y2J - 3* - Chris Jericho je zpátky v plné parádě, Wyatt je supertalent, ale chemie mezi nimi podle mě moc nesedí. BRIE VS. STEPHANIE - 3* - Steph po deseti letech v ringu, to stálo za to. Na divas match to bylo velmi kvalitní a příběhově propracované. RANDY VS. REIGNS - 3* - Skoro bych dal i 2*. Push Reignse je nesmyslný. Je to zajímavá postava, ale jsou tam lepší frajeři. Na Randyho úroveň rozhodně nemá a trochu mě štve, že ho tolik WWE protalčuje. CENA VS. BROCK - 4* - Druhý šok pro mě. Totální dominance a tvrdost. Čekal bych ale od podobných soubojů více.

Boogie Woogie (2009)

Páni, bylo to nečekaně zábavnější než jsem myslel. Za prvé jde o to, že vás celý ten příběh pořádně nas*ere a za druhé, je to napěchované po okraj výbornými hereckými výkony. Anderson, Cumming, Graham, Lee, Seyfried, Skarsgard - všichni jsou výborní a celému vévodí totální pilot filmu Danny Huston, který mě svým umělým smíchem neskutečně bavil. Nemůžu tomu dát více než 3*, protože zase o takovou pecku se nejedná, ale rozhodně to stálo za to vidět a 45% je naprosto neoprávněných a hloupých.

Nepřemožitelné zlo (2005)

Děti a nemocnice jsou vždycky dobré téma pro podobné kousky. Tudíž atmosféra byla moc fajn. Bylo to drámo a pár scén se člověk opravdu zarazil a koukal, co bude. Jaume Balagueró je výborný režisér a tímto filmem si určitě neudělal ostudu a rád s epodívám na jeho další dílo, nicméně nejedá se o nic originálního či převratného. Největším mínusem tohoto horroru je jednoznačně hlavní hrdinka Calista Flockhart, která je otravná, ošklivá a nudná. Jediná špetku lepší herečka a mohl to být main stream horror.

WWE Battleground (2014) (pořad)

USOS VS. WYATTS - 4* - Moc dobrý začátek, na to si poslední dobou dává WWE docela záležet. Tyhle dva týmy jsou super. Funguje jim to v ringu a navíc mají relativně zajímavé charaktery. Jedny z těch lepších tag týmů. PAIGE VS. AJ - 1* - Bude se zas jen opakovat. Paige je zlo pro divas divizi! Paige pryč! Příšerná netalentice. RUSEV VS. SWAGGER - 2* - Rusev je fakt zábavný, ale proti tomuhle věčně nudnému wrestlerovi to byla slabota. AMBROSE VS. ROLLINS - 3* - Velcí talenti, na keré se těším, ale chtělo by to opravdové zápasy a né takovéto pošťuchovačky. Y2J VS. WYATT - 3* - Je moc dobře, že je Chris zpátky. Jen je škoda, že mají takový slabší feud spolu. Jinak zápas dobrý, Bray je taky top talent současnosti. BATTLE ROYAL - 4* - Asi to nejlepší, co tato PPV přinesla. Spoustu superstars, které nemají tolik prostoru a vyčůraný návrat Mize, jak ho mám rád. FATAL 4 WAY - 3* - Relativně slabý main event. Kane je totálně o hov*ě! Reigns má tak nesmyslně velký push, že mě už tolik taky nebaví. Ceny už mám plné zuby hodně let, takže tyhle jeho zápasy už těžko snáším. A Randy je pro mě totální top WWE, ovšem teď je trochu na durhé koleji, bohužel.

WWE Money in the Bank (2014) (pořad)

USOS VS. WYATTS - 4* - Velmi slušný začátek PPV. Všichni čtyři zúčastnění jsou v ringu zábavní a talnet jim nechybí. Navíc dokážou přidat slušnou pohybovou nadstavbu. NAOMI VS. PAIGE - 2* - Paige totálně rujnuje divas divizi! Divas byly vždycky slabší, ale s touhle netalentovanou p*čou to jd evšechno do p*dele! ADAM ROSE VS. SANDOW - 2* - Další totální k*kot v WWE, Adam Rose. Wrestling obecně ukazuje trošku na americkou stupiditu, ale člověk na tom aslepoň ocení ty herecko.atletické výkony a hezky vypne. Jenže postava Adam Rose je nejdebilnější face, co jsem kdy viděl snad. MITB MATCH - 5* - Nejlepší zápas celé show! Ambrose a Rollins jsou to nejlepší, co mohlo WWE potkat! Ostatní se taky předvědli, o tom žádná, ale tihle dva, to bylo něco navíc!!! RYBAXEL VS. RHODES - 2* - Achjo, už aby Ryback vypadnul a nejradši bych viděl odchod i Curtise Axela, který je netalentovaný a naprosto nezajímavý. SUMMER RAE VS. LAYLA - 3* - O mnoho lepší než zápas o Divas titul. Lepší příběh, zábavnější zápas. RUSEV VS. BIG E - 3* - Rusev mě baví a dokud bude takhel šíleně dominovat, tak mě asi bavit nepřestane. LADDER MATCH O TITUL - 4* - Nebylo to špatné, kdyby ovšem člověk dopředu nevěděl, kdo to vyhraje. Prakticky každý zápas, který Cena má, tak se modlím, aby nevyhrál, ale v těchto velkých většinou všichni víme, jak to dopadne.

Když zvířata sní (2014)

Tady už to dánové s tou atmosférou trochu přehnali. Tvůrci se pořád snaží tvořit ponurou atmošku, depresi a úplně přitom zapomněli, že točí film, ve kterém musí být i nějaká akce, napětí a musí mít spád. Všechny tyto tři faktory žalostně chybí. Navíc, co si budeme povídat. Herecky to není kdovíco. Lars Mikkelsen to všechno neutáhne a ostatní jsou nezajímavá polínka. Hudba dobrá, prostředí fajn, kamera fajn. Nápad vlastně také nebyl zlý, ale prostě tohle musí být buďto krvák a nebo to musí alespoň rychle utéct. A né, že se během 84 minut podívám 20x, kdy už bude konec.

Horká noc, hořké ráno (1999)

Docela zklamání. První půlka není špatná. Jeví se to více jako komedie a docela hezky to ubíhá a baví vás to, ale potom bum! Najednou jakoby film nevěděl do jakého žánru se zařadit. Příběh se sekne a vy vůbec nevíte, jestli je to ten samý film. V podstatě jde o dost debilní zápletku, protože z celého průběhu je jasné, kdo ze dvou hlavních aktérů znásilnění byl v právu a jen dement by to neviděl. Herecky to ale není tak špatné, jak by se mohlo zdát. Jasně, herectví Tary Reid je úsměvné a přiblblé, ale sem to vlastně docela sedělo. Amanda Peet nebyla tak výrazná, jak bych čekal, ale taky ok. Flanery v pohodě. Jerry O'Connell byl naprosto suprácký a Ron Livingston byl totální ozdobou téhle blbosti.

Smyčka (2014)

Nejsem si jistý kolik mexických filmů jsem viděl, ale začíná mě bavit sledovat i jiné než anglické/americké produkce. Tohle mexické psycho splňuje nejvyšší parametry hollywoodského thrilleru. Jedná se o parádní nápad, skvělou atmosféru, dobré herecké výkony a dokonce i jakési konečné rozuzlení. Myslím si, že za málo peněz se povedlo hodně muziky a bylo by jen správné, aby se podobné kousky dostávaly ve světě dostupněji. Nevím proč se české televize bojí vysílání podobných filmů a raději tam pustí 30 let starou americkou sra*ku nebo Ulici. Tohle je skutečná filmařina a myslím, že by to ocenilo i šírší publikum, protože se nejedná o nějakou nepochopitelnou uměleckou slátaninu. Navíc pro mě velmi milé překvapení - Raul Mendez (skvělý prezident z Narcos).

Země kůlů (2010)

Velice přehlížený kousek, ke kterému věřím, že se jen tak někdo nedostane. Je to proto, že se nejedná o žádný main stream. Ale to vůbec nevadí, protože ten film je lepší než tři čtvrtě filmů s velkým rozpočtem, které se zabývají podobným tématem. Přirovnal bych to b počátkům The Walking dead. Největším plusem je naprosto dokonalá postapocalypto atmosféra. Tvůrci se nebáli těžké a drsné deprese a filmu to moc sluší. Kdyby se obsadili lepší herci, mohl by to být jeden z nejlepších filmů tohoto žánru. Moc jsem zvědav na dvojku!