Nenasytná Tiffany (2015)

Je to dost složité hodnotit. Jedná se o poloamatérský film, ale zase je tam Leoš Noha a chviličku i Čtvrtníček. Určitě dávám body za originalitu a za nečeský nápad. Je to zábavné a celkem to utíká. Celou dobu si řákám, že je to super kousek, ale potom přijde posledních 10 minut. Ty poslední minuty byly zpackané, to mi nikdo nevymluví. A kořenová Tiffany? To byl vtip. To tam vůbec nemuselo být.

WWE Elimination Chamber (2014) (pořad)

Trochu nevyvážená show, nicméně jedna z těch lepších. JACK SWAGGER VS. BIG E - 3* - Realtivně solidní začátek PPV. Talentovaný Big E a mj NEoblíbenec Swagger, který má u sebe totálního idiota Zeba Coultera. NEW AGE OUTLAWS VS. THE USOS - 4* - Jeden z top tag team zápasů, co jsem viděl za poslední dobu. Usos jdou velmi nahoru a je dobře, že dostávají push. Dokonce bych jim nechal i titul. A DX tag team je zkrátka klasika, která na rosteru rozhodně potěší. DARREN YOUNG VS. TITUS ONEILL - 2* - Příběh dobrý. Zápas o ničem. Ani jeden nemá dostatek umu a charisma, aby to show na sebe strhnul. WYATT FAMILY VS. THE SHIELD - 5* - Zápas roku! Totální nářez, který by si zasloužil být main eventem. Když to skončilo byl jsem smutný. Ne výsledkem, ale proto, že byl konec. Výborný zápas. Šest naprosto největších talentů, co WWE má. Fantastické! AJ LEE VS. CAMERON - 3* - Jeden z lepších divas zápasů. AJ má alespoň nějaký charakter, který většinou WWE Divas chybí. BATISTA VS. ALBERTO DEL RIO - 1* - Nejhorší zápas večera a jeden z nejslabších, co jsem v roce viděl. Jestli se Batista vracel, aby fungoval tak, jak doposud funguje, tak si to mohl odpustit. Možná na to už nemá. JOHN CENA VS. SHEAMUS VS. CHRISTIAN VS. DANIEL BRYAN VS. CESARO VS. RANDY ORTON - 4*- Dobrý zápas. Rozhodně. Ovšem nutno říci, že ho táhli naprosto parádní Sheamus ( ještě, že je zpátky) a obrovský talent, který si tuhle příležitost zasloužil víc, než kdokoli jiný v zápase, Cesaro! Těším se na Wrestlemanii. Tohle byl solidní příslib kvality.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Nachápu a hrozně mě se*e, že Síla se probouzí a tohle maj jako hlavní hrdiny ženskou. Ani jedna z nich navíc není úplně zajímavá. Nerozumím tomuto fenoménu, že všude jsou hlavní herdinové jen ženy už. Ale to nechme být. Určitě je to zábavné a myslím, že je to lepší než Síla se probouzí. O efektech nemá cenu se rozepisovat, snad jen mimozemšťané, kteří stvárňují nějaké příšerky působí prostě komicky. Co se týče herců, tak Felicity jsme už okomentoval. Škoda že Mikkelsen a Whitaker neměli větší role, ale ok. Celé je to fajn. Sází to dost na klasické situace, žádné přelomové vymýšlení. Ovšem potom přijde ten konec. A ten konec je naprostý top! Kus filmu, který ho posunul o level výše. Moc se těším na další věci od Star Wars, myslím, že přecho k Disneymu prošel dobře.

Tři (2005)

Tak si to shrneme. Totální sra*ka! Vyloženě mě ta debilita vytáčela skoro celý film! Nejdříve jedno pozitivum a tím je Billy Zane. Bohužel, Billy nikdy nemůže být nějaký extra class klaďas a na tom je to postavené i tady, přesto, že jeho osobnost je ze všech zúčastněných nejcharakternější. Potom je tam debílek, co nedá tři slova po sobě dohromady, Juan Pablo Jose Diego Alejandro nevím-jak-dál. Ovšem potom je tam ultra hvězda! Ku*va miss Debilita Kelly Brook. Mrzí mě, že tam ta její postava nechcípla, protože to by přidalo alespoň druhou hvězdu. Námět neoriginální a scénář vyloženě pitomý.

Robocop (2014)

Má to své plusy a minusy. Plusy jsou zajímavý začátek a akční konec, minus je hluchá půlhodinka veprostřed. Hlavním tahákem filmu je jeistě obsazení. Stoupající hvězda Joel Kinnaman sehrál Robocopa suprově, to jo. Gary Oldman a Michael Keaton jsou prostě megastars. Ale ten nejlepší je jednoznačně neskutečně vtipný a přehnaný Samuel! Je to hezky udělané, docela vás to zabaví, ale ničím to neuhrane. Nemá to žádnou nadstavbu. Prostě scifi akňák, co se určitě dá vidět.

31 (2016)

Rob Zombie a taková jeho klasika, která ovšem postrádá trošku originálnější příběh. Někde jsem četl, že to bylo mohutně sestříháno, aby to vůbec mohlo jít do kin, tak to je možná trošku škoda. Klidně by to sneslo ještě více drsnoty. Má to své klady a zápory. Mezi velké klady patří jistě skvělé kostýmy, výborná hudba, pěkné prostředí a herecky naprosto dokonalí Richard Brake a Malcolm McDowell. Mezi zápory patří, jak jsem již psal, chabý scénář a naprosto nasráv*cí Sheri Zombie, která nemít svého manžela, by si nikde ani neškrtla. Doufám, že se Rob pustí do dalšího snímku a nebude to trvat zase 4 roky. Pořád má co nabídnout.

Vendeta (2011)

Velmi nadhodnocené! Velmi slabé! Možná je to dobrý herecký výkon Vetchého, ale to je jediné čím je tento snímek zajímavý. Nemá to atmosféru, není to akční, není to vůbec poutavé a zábavné. Podobnost s Bastardy tam je, ale já bych řekl, že i ty Bastardi byli dokonce lepší. Zbytečný a utahaný film! Aspoň, že ty tři smradi skončili.

Nude Nuns with Big Guns (2010)

Holy shit! Doslova! Naprosto chápu těch 44%, opravdu chápu. Ale já v tom spatřil cosi relativně zábavného. Buďme upřímní. Je to stupidita nejvyšší míry! Filmové C, D, Z. Nevím, kde na stupnici se to objevuje. Skoro to chvilkama vypadá jako studentská tvorba. Ale chvilkama je to tak skvěle nadnesené a vtipné! Jasně. Naprosto nesmyslné kvanta nahoty (navíc nepříliš hezkých lidí), a ty herecké výkony jsou k smíchu. Možná to tak ale mělo být. A musím říct, že hlavní padouch je naprostá klasa!

Past (1996)

Pčeceněné jak blázen. Stejně jako bratři či sestry Wachowski. Začíná to jako erotický thriller a potom se z toho stane docela zdlouhavá víceméně konverzačka. Dvě lesby se rozhodnou okrást mafiány, kteří se později sami pozabíjejí. Nic víc nic míň. Nepřijde žádný zvrat. Skončí to přesně tak, jak si od začátku myslíte. Navíc hodně slabé herecky. 76% je nesmysl. Možná 40%.