Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Horor
  • Krimi

Poslední recenze (1 084)

plakát

WWE Elimination Chamber (2021) (TV pořad) 

Cesaro vs. Daniel Bryan vs. Jey Uso vs. Kevin Owens vs. King Corbin vs. Sami Zayn - 3*, Bobby Lashley vs. John Morrison vs. Riddle - 4*, Nia Jax & Shayna Baszler vs. Bianca Belair & Sasha Banks - 1*, Drew McIntyre vs. AJ Styles vs. Jeff Hardy vs. Kofi Kingston vs. Randy Orton vs. Sheamus - 5*.

plakát

WWE Royal Rumble (2021) 

Drew McIntyre vs. Goldberg - 1*, Sasha Banks vs. Carmella - 3*, Women's Royal Rumble Match - 2*, Roman Reigns vs. Kevin Owens - 4*, Men's Royal Rumble Match - 4*.

plakát

Rabid (2019) 

Není to tak hrozné, jak zde všichni hotnotí. Neznám porovnání s původním Rabidem z roku 1977, ale tato novodobá verze není na 46%. "Supergirl" Laura potěší, protože moc filmů nedělá, ale je vidět, že věk jí přináší haldu plastik, možná měla podobný problém jako hlavní hrdinka. Sestry Soskovy nedělají ty horory špatné. Žádné bomby, ale splní to, co od nich očekávám. Pravdou je, že chvilkami jsem myslel, že se koukám na jiný film, než který běžel pře minutou, ale nijak mě to nerozhodilo. Jsem rád, že jsem viděl v malých rolím CM Punka a AJ Lee, to vždy potěší. Zlatý průměr.

Poslední hodnocení (2 823)

Reklama

Reklama

Reklama