Prozacový národ (2001)

Šílená deprese. Ale nečekaně dobré. Atmosféra filmu je fajn, příběh je celkem průměrný, ale nápad je samozřejmě výborný. Nicméně, co je opravdu výjimečné na tomto filmu, to jsou herci. Christina Ricci je na tuhle roli dokonalá. Tyhle narušené nepříjemné a sjeté holky jí prostě jdou! K tomu malé role, které byly všechny obsazeny znovu parádně. Biggs, Rhys Meyers, Williams a Heche. Paráda! A potom je tu naprosto famózní Jessica Lange! Ta herectví v tomto filmu pozvedla ještě o stupínek výše. Film, který by v dnešní době měl mít více pozornosti.

Královna barbarů (1985)

Je to pro mě fakt překvapivé, jaké filmy se v osmdesátkách mohly točit. Ještě zábavnější je, když tady na csfd vidím v podobných filmech Percyho Jacksona. K filmu samotnému. Příběh je hodně jednoduchý, budiž, to by se ještě dalo, ale ty dialogy jsou totálně debilní. Herecky je to tragédie. Lana Clarkson je sice hezká ženská, ale sympatická moc není. Ostatní herečky nepobraly víceméně ani té krásy mnoho, natož hereckého umu. Korunu tomu nasazuje Frank Zagarino, který je podle mě naprosto nechutně oranžový a kenovský. Kdo hrál hlavního krále nevím, ale vypadal jako Zeman za mlada, takže vlastně dobře obsazená role. Potom nejde nezmínit ty dementní bojové scény. Asi jsem ještě nikdy neviděl horší. Meče byly tupé, bůhví z jakého materiálu, podezírám plast. Jakmile se pralo více lidí najednou, tak hodně komparzistů nevědělo, co dělat a tak jen postávali s mečem či sekerou a koukali kolem sebe. Pohybově to nezvládal jediný herec a dokonce mi přišlo, že se u těchto scén většina přiblble smála. Co bylo dobré. Tak především musím říct, že se mi moc líbilo prostředí, kostýmy a i kulisy. Myslím, že v dnešní profeministické době by ale poselství tohoto filmu mohlo docela sedět. Čtyři ženy (nebo kolik jich vlastně bylo) zachránily vlastně skoro samy celý svět. Nikdy se nepodlomily. SIlné ženy 21. století. Bravo. Tvůrci Wonder women by se mohli učit.

Hrátky s nebezpečím (2006) (TV film)

Jasně, je to prvoplánové a nijak extrémně vás to ničím nešokuje. Ale 35% je naprostý nesmysl. Určitě je to béčko, které se dá v pohodě dokoukat do konce a nijak moc se nudit nebudete. James Thomas je docela sympaťák, Charisma Carpenter je sice naprosto hrozná herečka, ale vlastně tady to ničemu nevadilo. Richard Roy tyhle B-krimošky docela umí. Na dlouhou nudu docela dobré řešení.

Zlatíčko (2004)

Skvělé. Jako na houpačce. Veselé, zlobivé, příjemné, deprese. A pořád dokola. Jude Law je opravdu velký herec a jeho mladší já bylo "velkej frajer". K tomu Dáma Hollywoodu Susan Sarandon a sympatická Marisa Tomei. Navíc super hudba! Těžko tomu něco vytýkat. Co tento film chtěl splnit, to splnil.

Žít a nechat zemřít (1973)

Spousta zlých černochů z Harlemu. No, nebudu tvrdit, že Moore je můj oblíbený Bond, to není. Nicméně Jane Seymour byla opravdu rozkošná a klidně bych jí viděl jako žhavou kandidátku na nejlepší Bond girl. Příběhově to není žádná pecka a hlavní padouch také není kdovíjaký. Ovšem hudební a vizuální stránka mi přišly naprosto v pořádku. Akční/Dobrodružný/Thriller bych rozhodně pozměnil. Thrillerových scén tam bylo opravdu po málu a spíše bych tento žánr zaměnil za komedii, protože jako akční komedie se tento film jeví. Moore se neustále tváří, že je to všechno velká sranda a jednoduché dialogy s ostatními postavami mu dávají zapravdu. Nenadchne, neurazí. Jsou i lepší bondovky.

WWE Hell in a Cell (2014) (pořad)

Nejlepší show roku! Strašně příjemné překvapení. Kdyby byla každá PPV takhle dobrá. DOLPH ZIGGLER VS. CESARO - 4* - Hned začátek show byl super. Dva velcí talenti, kteří v midcadu převyšují svými schopnostmi ostatní. NIKKI BELLA VS. BRIE BELLA - 3* - Zápas slabší, ale ten feud je super. Víc takovýchto divas příběhů. USOS VS. RHODES - 3* - Oba týmy mě baví. Všichni to umí v ringu roztočit a Stardust je navíc totální pošuk, což se vždy cení. RANDY ORTON VS. JOHN CENA - 4* - Dlouho jsem neviděl obě tyhle hvězdy v takové formě. Skoro pětihvězdičkový zápas. Super show. Makali. MIZ VS. SHEAMUS - 4* - Zápas tuctový, ale co mě totálně zničilo byl Damien Sandow. Takovou srandu jsem v WWE dlooouho nezažil. Velmi zábavný zápas. BIG SHOW VS. RUSEV - 5* - Jsem šokovaný, jak tihle dva obři byli pohybliví a jak skvělý zápas předvedli. Rusev jede! AJ LEE VS. PAIGE - 2* - Tyhle zápasy už jsou opravdu okoukané a trapné. Kéž by to už skončilo. DEAN AMBROSE VS. SETH ROLLINS - 5* - Tohle byl main event, jak má být. Šílená zálažitost. Obrovská zápava, parádní výkony. Tohle je směr jakým se má WWE ubírat. Tihle dva magoři! Nejlepší zápas roku.

The Lords of Salem (2012)

Nejhorší věc, co Rob Zombie udělal! Naprosto bez pochyb. Jednoduchý soud. Je to směřováno úplně jinam než jeho ostatní projekty. Netuším, proč zkoušel takovouhle čarodějnickou srágoru. Moc mě to mrzí, protože Zombieho tvorbu mám opravdu rád a baví mě jeho bizarní nápady a šílené postavy. Ovšem tady není ani jedno, ani druhé. Jeho totálně sjetá žena podává tradičně nemastný neslaný výkon a ostatní herci ji nijak extra dobře nedoplnili. Všechno by se muselo udělat lépe. Pravdou je, že u některých scén mi bylo nepříjemné je sledovat a u některých mi bylo skoro k blití, což se na jednu stranu dá docela ocenit. Nicméně tenhle film by si měl takový režisérský talent jako Rob vymazat z filmografie.

Nebezpečné pokušení (2015)

No, Eli Roth už udělal lepší kousky, co si budeme povídat. Nicméně herecky je tato věc zatraceně nadstandartní. To, co předvedly Lorenza Izzo a Ana de Armas je naprosto šílené. Totální crazy bitches! K tomu parádní Keanu Reeves! Bohužel herecké výkony a skvělá hudba neudělají výborný film. Příběh je debilní a nelogický a až na konci zjistíte při pár scénách, že se naštěstí ten film nebere příliš vážně. Daddy has a party.

To, co dýchám (2007)

Docela deprese pro mě a to především z důvodu, jak to celé dopadne. Film má silnější první půlku a podstatně slabší druhou. Vysvětlil bych to nástupem hrozné Sarah Michelle Gellar, která mě ta sra*a! Nápad a provedení jsou fajn. Hudba je moc hezká a herecky je to bomba! Především musím vyzdvihnout Andyho Garciu a Brendana Frasera! Ale i ostatní potěšili. Whitaker, Bacon, Hirsch, Bernthal. Herecky to bylo vlastně moc fajn, až na tu pipku. Po 40 minutách jsem myslel, že se budu rozhodovat mezi 4* a 5*, ale nakonec to dopadlo takhle. Je to škoda, určitě by se dalo vytěžit více. Nicméně nechápu, proč Jieho Lee netočí více, protože ten potenciál v něm určitě je!

Girl in Woods (2016)

Vypsychlá kráva běhá po lese a dělá samé nesmyslné věci. Jsem hrozně překvapený, jak je vůbec možné něco takového natočit. Jeremy Benson dokázal nemožné. Nenechte se zmýlit. Charisma Carpenter a Jeremy London je ve filmu jen mihnou. Celou dobu budete koukat na totální neherečku Juliet Reeves. Čumí blbě, ječí blbě, běhá blbě. Nic pozitivního. Les jako každý jiný, naprosto bez atmosféry, což je až neuvěřitelné, když si vezmete, že jde o film, kde je dnem a nocí ženská sama v pralesu stromů. Tohle je natočené spíš, jak kdyby tam byla houbařit. Dokoukal jsem to do konce, takže odpad nedám, ale i ta jedna hvězda je až moc. Šílenost.