Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 084)

plakát

WWE Elimination Chamber (2021) (TV pořad)

Cesaro vs. Daniel Bryan vs. Jey Uso vs. Kevin Owens vs. King Corbin vs. Sami Zayn - 3*, Bobby Lashley vs. John Morrison vs. Riddle - 4*, Nia Jax & Shayna Baszler vs. Bianca Belair & Sasha Banks - 1*, Drew McIntyre vs. AJ Styles vs. Jeff Hardy vs. Kofi Kingston vs. Randy Orton vs. Sheamus - 5*.

WWE Royal Rumble (2021)

Drew McIntyre vs. Goldberg - 1*, Sasha Banks vs. Carmella - 3*, Women's Royal Rumble Match - 2*, Roman Reigns vs. Kevin Owens - 4*, Men's Royal Rumble Match - 4*.

Rabid (2019)

Není to tak hrozné, jak zde všichni hotnotí. Neznám porovnání s původním Rabidem z roku 1977, ale tato novodobá verze není na 46%. "Supergirl" Laura potěší, protože moc filmů nedělá, ale je vidět, že věk jí přináší haldu plastik, možná měla podobný problém jako hlavní hrdinka. Sestry Soskovy nedělají ty horory špatné. Žádné bomby, ale splní to, co od nich očekávám. Pravdou je, že chvilkami jsem myslel, že se koukám na jiný film, než který běžel pře minutou, ale nijak mě to nerozhodilo. Jsem rád, že jsem viděl v malých rolím CM Punka a AJ Lee, to vždy potěší. Zlatý průměr.

plakát

Sword of Vengeance (2015)

Jeden z nejhorších filmů, co jsem v poslední době viděl. Spíše odpad nežli 1*. Není to tak blbé až je to zábavná, jak zde někteří píší. Je to jen tupé, o ničem, nudné. Přišlo mi, jak kdyby ten film měl čtyři hodiny. Spíš jsem koukal na zeď než na ten film, abych se zabavil. Přitom obsazení vypadalo slušně. Roden, Skrein a Wallis. Jsou příšerní, všichni. Jediné pozitivum nevidím.

Woodshock (2017)

Asi bych to vyloženě nechtěl zatracovat. Nicméně přesně nevím, co skutečně bylo myšlenkou toho filmu. Jestli to byl ekofilm nebo prodrogový film nebo jestli se tam odehrávalo ještě něco tajnějšího. Vizuálně je to zajímavé a herecky je to perfektní. Kirsten je sjetá jak paprika. Pilou je parádní a Joe Cole je takový suchý jako všude, což je u něj dobře. Nicméně nenašel jsem v tom nic, co by mě extra vytrhlo.

Skřet 2 (1990)

Opravdu je to jeden z nejhorších filmů všech dob. O tom bych asi nepochyboval. Nicméně, když víte, jak špatné to bude a do toho s tím jdete, tak je to velmi zábavný kousek. Ty postavy jsou parádní! Herci, jak to přehrávají nebo neopak vůbec nehrají. Dialogy o ničem, které nedávají sem tam ani smysl. Kámen ze Stonehange. Chlapeček, jak z reklamy na kečup. Vyšinutá a sjetá královmna goblinů. Co se stalo s chlapcem pod popkornem netuším. Zkrátka, když sem přidáte vedle fanty a hororu ještě komedii, tak se musí najít spousta lidí, co tuhle sra*ku ocení. Dal bych i více, ale bojím se, že film byl myšlen snad i vážně, takže proto zůstanu u 3*.

plakát

Iron Sky: The Coming Race (2019)

Debilita, ale velmi zábavná. Bylo to totálně ujeté a postavy s jejich charaktery mě opravdu pobavily. Nicméně nechápu, že u takovéto sračky si tvůrci nemohli odspustit černou emancipovanou pololesbičku, jako hlavní hrdinku. Vše ostatní bylo fajn.

Gacy (2003)

Čekal jsem, že to bude podhodnocené, jelikož to pro normálního diváka bude hnusné a kontroverzní. Bohužel to hodnocení sedí a jsem zklamán. Moje představa byla naprosto opačná. Film se všem hnusným a trochu drsnějším scénám vyhýbá a působí tak velmi osekaně. Herecky je to samo o sobě také bída. Příběhový materiál by byl, ale musel by z toho někdo chtít vysekat brutalitu.

Zúčtování (2016)

Je to prostě dobré. Přesto, že víte prakticky všechny souvislosti, jak to skončí, tak jedna maličká věc vám unikne a ta vás dostane. Nehraje si to na žádné superdílo. Je to akční žánrovka, jakých byly stovky, ale tohl je prostě jen lepší. Affleck a Bernthal jsou naprosto fantastičtí! Ostatní herci také v pořádku. Gavin O´Connor ukazuje, že zkrátka umí! Bromance, to je jeho.

plakát

Alita: Bojový Anděl (2019)

Na začátku jsem ještě myslel, že by film záchránilo, kdyby se tvůrci nerozhodli zrušit ho jako R - rating. Ale i kdyby to bylo eRko, tak by to mnoho nevylepšilo. Hrdinové jsou nesympatičtí, příběh je slabý, je to hodně dětinské a nevyvážené. Alitě se prostě nedá fandit a to je u podobných filmů zásádní problém. Solidní výkon od Skreina a Aliho. Naví cuznávám, že když se na konci dozvíte, že hlavní zlosyn je Edward Norton, tak to příjemně překvapí. Nicméně je to jen další vizuálně pěkné, ale přeci jen naleštěné ho*no.