Ples upírů (1967) odpad!

Retardované - profesor mi těžce lezl na na nervy. Chápu úmysl všechno přehnat a zesměšnit, ovšem propast trapnosti je příliš nebezpečná. Ples upírů v ní uvízl na dně. 12%.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Vesmírná předražená pohádka s hroznou Lynn Collins (profesorka - princezna? jednoznačná Zlatá malina) a americkým princem, který všude dělá bordel, protože jeho IQ je někde na úrovni kreténa vás provedou ultrafádním Marsem. Nechápu, za co se utratili peníze. Všechno je dost žebracké (vizuál, obsah, herci). Primitivní zjednodušení úplně všeho považuji za nejhorší chybu. Režisér to vyloženě nezvládl. John Carter nezaujme ani děcka, ani dospělé. Monstrózní příklad neschopnosti..."He is Tark" :) :) :) - u Disneyho se někdo zbláznil. 24%.

Livide (2011)

Podivné, v některých momentech velmi zajímavé (návraty do minulosti, stařena). Obrovským handicapem je první půlka. Nic se tam neděje. Kdyby se nepromrhala, neměl bych problém dát 3*. Škoda, osobitost a nápaditost tomu nechybí. 47%.

Helena (2012) (seriál) odpad!

Novácká legrace v sitcomu? Maximálně otřesné spojení. 10%.

Rudá planeta (2000)

I po 12 letech to vypadá dobře. Utíká to rychle, jenže neskutečné pitomosti bijou do očí. Dojem to kazí hodně. 48%.

Mise na Mars (2000)

Nevyrovnané a někdy pohádkově přestřelené, ale dá se to (poslední část nebyla špatná). 55%.

Cargo (2009)

Hodně zapomenutá a podceněná sci-fi. Cargo není hloupý hollywoodský výplach. Švýcarský přemýšlivý styl sedí příběhu dobře. Zpracování vesmíru i lodi je na vysoké úrovni. Řeší se tam spoustu zásadních věcí (planety, lidé). Chtělo to buď delší stopáž nebo ještě jeden díl. V celkovém hodnocení jsem pozitivní, navíc je to vzácný typ snímku (promyšlená sci-fi). 70%.

Leviathan (1989)

Roztomilá osmdesátková variace na jiné známější pecky té doby. Ve druhé polovině je to taková legrační zběsilost :) . 60%.

Evidence (2012)

Snaha a určitý svébytný přístup tam je, to ovšem nestačí. Šakalík správně zmiňuje vady na kráse. Na tři hvězdičky to není. 40%.