Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Krimi

Recenze (1 091)

Uprchlík (1993)

Tak tady prostě nevím co napsat... Bez jakéhokoli komentáře 100%!!!

Šerifové (1998)

Než jsem ten film viděl, nějak mi ušlo, že to je volné pokračování uprchlíka... Potom to samozřejmě docvaklo, ale netuším proč je tento film tady tak strhanej... Mně se líbil a to dost na 4 hvězdy! Znám stovky horších slatanin a Šerifové podle mně slátaninou nejsou... S uprchlíkem ho nesrovnávám, protože to jsou přece jen odlišné filmy, i když (velmi) volně navazují...

Fantastická čtyřka (2005)

Fantastická čtyřka, tak čtyři hvězdy! Dílko podobného ražení jsem už dlouho neviděl. Výborně jsem se bavil a už teď se těším na dvojku ;-)

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Navrat vetrelcu se povedl na vybornou, ale uz to neni takovy mega film jako puvodni trilogie... Presto je to porad hodne povedeny film!

Vetřelec ³ (1992)

Jednoznacne nejslabsi film z cele "trilogie" (ctverka je opravdu jen vzkriseni), ale i tak stale neskutecne povedene dilo!

Vetřelci (1986)

Co dodat... O neco vic akcni nez prvni dil a mozna i o chlup lepsi, ale v kazdem pripade dokonale!

Vetřelec (1979)

Celkem netusim co k takovemu filmu napsat... Proste i po tech letech stale dokonale!!!

Okrsek 13 (2004)

V posledni dobe me francouzska produkce cim dal vic prekvapuje! A to v dobrem slova smyslu! Kdyz jsem si cetl o cen by to asi mohlo byt tak jsem na chvili zavahal, ale vzal jsem ho a na konci mi az bylo lito ze uz je konec... Skvela podivana!

plakát

Krotitelé duchů II (1989)

Jedna z nejpovedenejsich komedii 80-tych let Krotitele duchu je proste neskutecne dilo! Dvojka se pokusila jit ve stejnych stopach, ale pres skvely vysledek to uz na kvalitu jednicky nedosahlo... Skoda - presto i dvojka patri ke komedialnim klenotum 80-tych let ;-)

Krotitelé duchů (1984)

Tohle nezapomenutelne dilo mam na ohrane VHS a ohranost je misty hooodne znat, ale proste DVD je jen s titulky a to mi u komedie opravdu vadi... I po tech letech se od tohoto dila pokud zacne hrat nedokazu odtrhnout a porad me skvele bavi ;-)