Expendables: Postradatelní (2010)

Bohužel,nářez se nedostavil,již nikdy se nechci těšit tak moc na film,jako jsem se těšil na tento a pak být moc,moc zklamán. Pro mě nevyužité a to dost,jediný skutečný frajer je tradičně Statham.

Maska Junior (2005) odpad!

Proč každý kdo to přežene s tripama se rozhodne,že natočí film. Tohle je opravdu hnus.

Saltová (2010)

Naprosto šílená jízda bez mozku,snažící se podobat Bourneovi,se pokouší jen bavit,takže její dlouhosáhlé analyzování a pitvání některých uživatelů je stejně přiblblé,jako pár scén v tomto filmu.

Prokletý ostrov (2010)

Sice se nejedná o Scorseseho top,ale změna žánru se mu povedla vcelku na výbornou i když nepopírám,že jsem čekal daleko víc.

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Poprosím dvojici Van Damme a Lundgren,ať přestanou mučit své dřívější fanoušky.Pokud vám dochází prachy,tak šup k soustruhům,protože jakékoliv výkony ve filmech,jsou pro vás dva pasé.Díky:-)

Sex ve městě 2 (2010) odpad!

Moje první setkání s tímto fenoménem(pokud se to tak dá nezvat). Hrůůůza,140 minut dlouhá křeč,bez děje,která je vtipná asi opravdu jen pro ženy,ale i těm se divím a ptám se PROČ?

Rodinka na tripu (2004)

Černošská komedie,která neurazí,lehce pobaví a následně se z hlavy úplně vypaří.

Gamer (2009)

Originální nápad,který bohužel doplatil na zpracování,které je rušivé a po chvilce dost leze na nervy.Ne vždy se vyplatí přizpůsobovat film hráčům PC her.

Zombieland (2009)

Těch pár zábavných momentů (cameo Billa Murray je nejlepší),nudu vyvážit nedokáže. Osobně jsem čekal vetší odvaz.

Saw 6 (2009)

Neustále se opakující bahno do kterého se samotní tvůrci stále hlouběji propadají,je stejně nudné jako zdejší komentáře fanoušků této serie.