Noční můra v Elm Street (2010) odpad!

Další stupidní remake pro puberťáky,kteří nikdy neviděli a nikdy neuvidí geniální originální film.Proč? Protože vidět tuto hovadinu jako první,již nikdy nechci vidět žádný film s Freddym.Atmosféra nikde,maska Freddyho úplně mimo,všechno totálně pohřbeno,pokud někdo čeká hláškujícího Freddyho...smůla,nic,nic,prostě nic.Další legenda zabita.

Piraňa 3D (2010)

Pokud divák přežije 50.minut relativní nudy s občasným pohledem na nějaké to ňadro,dostane 15.minutový,brutální útok krvežíznivých rybiček,docela málo,ne? Původně jsem chtěl dát hvězdičky 2,ale nakonec dávám 3,z důvodu několika opravdu zábavných úmrtí.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Líbilo-nelíbilo,těžko říci,jakožto fanda videoher se cítím dosti okraden. Další letní trhák,jenž vejde v zapomnění.

Prokletý ostrov (2010)

Sice se nejedná o Scorseseho top,ale změna žánru se mu povedla vcelku na výbornou i když nepopírám,že jsem čekal daleko víc.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Pojďte se podívat na unikátní přehlídku tlustých,nezaměstnaných,případně žen na mateřské,jak se chtějí zadarmo nažrat a ještě vyhrát v nejoblíbenější kulinářské soutěži,pche.

Saltová (2010)

Naprosto šílená jízda bez mozku,snažící se podobat Bourneovi,se pokouší jen bavit,takže její dlouhosáhlé analyzování a pitvání některých uživatelů je stejně přiblblé,jako pár scén v tomto filmu.

Saw 3D (2010)

Další díl seriálu Tak jde saw,tentokráte ve 3D,je potřeba něco komentovat?

Sex ve městě 2 (2010) odpad!

Moje první setkání s tímto fenoménem(pokud se to tak dá nezvat). Hrůůůza,140 minut dlouhá křeč,bez děje,která je vtipná asi opravdu jen pro ženy,ale i těm se divím a ptám se PROČ?