buldock

Michal Drabina

okres Frýdek-Místek

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 16.10.2017  18:03

Excelentní drama z prostředí lobbingu a vysoké politiky, které je jednak výborně zrežírované, neméně dobře napsané a v neposlední řadě také akurátně vypointované. Tomu všemu nasazuje korunu naprosto famózní herecký výkon Jessicy Chastain, která zde předvedla troufnu si říct oscarový výkon. Pro velké množství dialogů a taktéž různých občas nic neříkajících termínů doporučuju shlédnutí s dabingem (v tomto případě verze dabingu z HBO), který se podle mě vyvedl. Film: 88%

• 21.9.2017  23:32

Hodně velká "pakárna" při které nestíháte pobrat o co vlastně jde, protože se nesmyslně poskakuje v ději sem a tam a když to začne být trochu zajímavé, tak to režisér utne nějakým opravdu imbecilním dialogem, nebo pokusem o vtip v podobném duchu a pokračuje se opět ve skákání. A takhle pořád dokolečka, dokola okolo sto la la la. Suma sumárum: Jedna hvězda za vizuál a ta druhá za dvě zajímavé postavy a jejich ztvárnění Anthony Hopkinsem a Laurou Haddock. Majkle, už toho bylo dost, fakt...

• 18.5.2017  00:20

Nekompromisní audiovizuální orgasmus podpořený excelentním soundtrackem "mixed by Daft Punk", výbornými herci a slušným příběhem (který zde ovšem nehraje prim) ruku v ruce vytváří prakticky dokonalý oku i uchu lahodicí celek. Vynikající režijní debut.

• 17.1.2017  18:09

Přímočarý, dechberoucí, audiovizuálně excelentní katastrofický zážitek natočený dle skutečných událostí. Peter Berg ukazuje, že zkrátka umí. Casting hlavních rolí na jedničku. Film: 80%

• 27.5.2016  08:52
    Události, komentáře (TV pořad) (1990)

Kdysi skvělá, dnes žumpa a obrovská unijní propaganda, fuj!

• 4.12.2015  20:13

Bohužel , ale na víc než dvě hvězdy to opravdu nemá a to tu jednu dávám za excelentního Hemswortha a celou část odehrávájící se u něj v rezidenci a druhou za křičící korejskou navigaci.

• 20.11.2015  20:10
    V hlavě (2015)

Hodně nevyrovnané a pro mě špatně stravitelné. Měl jsem problém se sžít s některými postavičkami vyjma radosti.

• 8.11.2015  09:49

Film: 74%

• 8.11.2015  09:48

Film: 76%

• 8.11.2015  09:40

Spolu s třetím dílem natočeným J.J.Abramsem se jedná o nejlepší přírustek do rodiny M.I., kdy tento nejnovější má ještě o chloupek lepší aerodynamiku a lehoulince vymazlenější design. Tentokráte potěší i perfektně vybraná hlavní ženská protagonistka R.Ferguson, která se T.Cruisovi minimálně vyrovnává a možná jej v některých hereckých aspektech lehce poráží. Režie v podání málo známého Ch.McQuarrieho je také prakticky bez chybičky. Za mě velká spokojenost a jednoznačné doporučení nejen pro fanoušky špionážních filmů. Film: 85%

• 19.10.2015  20:39

Za to skvěle zakomponované rozloučení s Paulem Walkerem a za ty tuny extra přepálené akce si film tohle hodnocení s přece jen zaslouží. Film: 75%

• 26.9.2015  10:18

Po první projekci dost nečekaná pecka, kterou od plného hodnocení dělily jen centimetry, ale po projekci druhé se mi už dostalo všeho mírou vrchovatou, hlavně toho audiovizuálního blaha. Film: 85%

• 10.9.2015  23:10

Skvěle namíchaný mix akce a humoru podpořený skvělým audiovizuálem a trefným castingem. Film je sice příběhem a atmosférou určený spíše mladšímu publiku, ale dle mého dokáže výborně pobavit všechny věkové kategorie. Záporná postava Ronana v podání Lee Paceho je přímo démonická. Film: 86%

• 30.8.2015  09:57

Po první projekci, při které jsem se několikrát přistihl, že se usmívám blahem nad tou audiovizuální krásou jsem nucen dát hodnocení nejvyšší, ikdyž vím že tenhle film není určitě dokonalý. Kvituju velmi trefný název filmu, který perfektně vystihuje dění na plátně. Po druhé projekci se dojem o excelentně vyvedené práci ještě upevnil. Nářez jak e patří! Film: 88%

• 2.4.2015  22:33
    Interstellar (2014)

Ne, ne a ne! Tenhle snímek, ač mnou velmi uznávaného režiséra prostě u mě nemůže uspět. Forma, kterou je divákovi servírována tahle sci-fi je bohužel tak nesourodá, zdlouhavá a místy hodně nezáživná, že ji nezachrání ani polopaticky vše vysvětlující konec. Jediné co mě opět uchvátilo byl vizuál, který má Chris Nolan špičkový. Film: 63%

• 2.4.2015  22:25
    Birdman (2014)

Za herecké výkony, jinak je to opravdový režijní a scénáristický děs běs! Film: 25%

• 3.3.2015  10:09

Totální úlet a výplach, který s postupem času trochu uvadá, ale celkově se jedná o nadprůměrné pokoukání.

• 6.2.2015  20:22

Excelentní sci-fi popcorn a nebojím se film označit jako snímek roku! Parádní audiovizuál, výborní herci a hlavně skvělý nápad přetavený do jednoduchého, leč velmi dobrého scénáře, to vše pod zběsilou taktovkou výborně režírujícího Limana. Tetelil jsem se blahem dámy a pánové. Film: 90%

• 27.10.2014  09:16

Příběh je trochu zklamání a to hlavně proto, že recykluje některé momenty z prvního dílu a soundtrack už není také tak úderný. Zbytek je ovšem parádní jízda ve všech ohledech, animace je excelentní a troufám si říct, že zatím nejlepší jakou jsem v animáku viděl! Suma sumárum po druhé projekci už převládá rozhodně spokojenost. Film: 83%

• 23.9.2014  00:16

Nádherné destinace, skvělý Terry Crews, zbytek hodně rozpolcený.

• 2.8.2014  23:32

O chlup horší, než jednička, protože záporák v podání Roberta Redforda je poněkud měkota oproti Hugo Weavingovi, Winter Soldier je až moc velká loutka jednající absolutně bez vysvětlení jakékoli jeho osobní motivace a také protože zmizel ten krásný retro glanc prvního dílu. Celkově ovšem stále dobrá zábava, která v druhé polovině bohužel trochu ztrácí grády ve vší té akci, která je ovšem natočená excelentně a celý audiovizuál je prakticky bez chybičky.

• 8.5.2014  19:30
    Rivalové (2013)

Maximální orgie ve všech směrech a neuvěřitelná porce adrenalinu snoubící se s vynikajcí režií, ve strhujícím souboji dvou kamarádů na život a na smrt, to vše za rachotu motorů dobových monopostů F1 a s perfektním hereckým duem Bruhl - Hemsworth! Maximálně lahodně namixovaná anglická DTS-HD Master Audio stopa, mňam. Děkuji pane Howarde! A šup do TOP 10! Film: 92%

• 21.12.2013  08:02

Nejukecanější film všech dob a místy dost velká nuda, bohužel.

• 10.11.2013  07:30
    Wolverine (2013)

Shlédnut Extended Cut - 132 min. Film: 78%

• 31.10.2013  17:29
    Iron Man 3 (2013)

Rozhodně nejlepší Iron Man, který poráží oba předešlé díly skoro ve všech směrech, hlavně v dospělejším podání celého filmu, zkrátka parádní zábava! Film: 86%

• 28.10.2013  12:29

Audiovizuální nářez, nic víc, nic míň! Film: 77%

• 13.10.2013  10:41

Roland vytěžil z daného tématu prakticky maximum a v souboji s Fuquovým "Olympus Has Fallen" rozhodně zvítězil. Prostě natočil ultra americký film tak, aby byl konzumovatelný i pro zbytek světa. Za to má u mě plus. Film: 76%

• 6.10.2013  10:16

Dle mého vynikající a bohužel podhodnocený blockbuster letošního filmového léta, ve kterém režisér Verbinski spolu s Johnym Deppem občas z lehka recykluje některé nápady a gagy ze společných filmů o pirátech, ale na druhou stranu přidává vynikající akční sekvence, spoustu nápadů nových a doslova tunu nadhledu. Musím pochválit casting hlavních rolí, který se povedl na výbornou a vyzdvihnout záporáka v podání Williama Fichtnera. Pokud by zasáhla ruka střihače a snímek se podařilo ještě o nějakých 10 - 15 minut zredukovat, neváhal bych s hodnocením nejvyšším, protože jsem se bavil královsky. "Never take off the mask." , "There is something very wrong with that horse" Film: 82%

• 30.6.2013  21:31

Škoda, že se tenhle biják bere tak moc vážně (už jenom ten originální název je ultra americký) , mohla to být výborná béčková záležitost, ovšem takhle je to jen hodně průhledný průměr. Jsem zvědav na Emmerichovu variaci. Film: 60%

• 29.6.2013  11:02

Snímek je v podstatě romancí dvou obětí zločinu prahnoucích po pomstě, ve kterém hraje v první polovině prim spíše ta romantická linie. S postupem času se děj zrychluje a komplikuje a ke konci film graduje velmi slušným akčním vyvrcholením. Ústřední herecké duo Farrell - Rapace je tradičně vynikající, ale obsazení Howarda do role mafiánského bosse bylo lehkým šlápnutím vedle. Z mého pohledu převládá spokojenost. Film: 74%

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23