Panika ve vzduchu (2002) odpad!

Muhahahahahahaha. Tomuhle se opravdu nejde negebit. A nejlepší jsou na tom ty vizuální efekty. Opravdu muhahahaha.

Zmije (1994)

Tohle ještě neni takovej shit. Dokonce je na tom i vidět, že to stálo o něco málo víc než pět dolarů.

Teror (1997)

Sám o sobě dost nezajímavý film, který ale z propadliště dějin alespoň trochu vyzdvihuje skvělý výkon Charlieho Sheena.

Romeo a Julie (1996)

Zajímavě stylizované, skvěle zrežírované Bazem Luhrmannem, výborně zahrané vedlejšími herci (hl. John Leguizamo a Harold Perrineau si to dávali) a navíc v tom furt hrajou nějaký hustý pecky. Jenže Leonardo DiCaprio a Claire Danes mi do rolí Romea a Julie prostě moc nesedli no. Ani jednomu jsem to nějak nevěřil a tim se to trochu zkurvilo, jinak ale fajn film.

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Na tohle jsem ve 12letech vyrazil s partou kámošů do kina v domnění, že se jedná o teenagerskou komedii ve stylu Prci, prci, prcičky. Sice to nebyla pravda, ale i tak se mi do dost líbilo (i když, hodně vtípků jsem asi jako neznalec filmů Kevina Smithe asi nepochytil). Nicméně dvojka Jay a ml. Bob se mi mega zalíbila a prostě jsem se u toho fakt bavil. Po letech sice ne už tak královsky, ale furt je to celkem solidní.

Salton Sea (2002)

Velmi zajímavé, nese se to ve stylu 8 mm (i když to zdaleka nezachází do takových extrémů). Val Kilmer tu podává super výkon a ostatní herci taky. Prostě skvělá podívaná, která ve mě docela dlouho zůstala a k 5* určitě nechybělo mnoho.

Nekecej a pádluj! (2004)

Na tuhle komedii jsem se celkem těšil, neboť mám slabost jak pro Setha Greena, tak i pro Matthewa Lillarda. Nakonec jsem se ale dočkal nevtipné, prostě po všech stránkách sotva průměrné komedie. Nebyl tu ani jeden moment, u kterého bych se fakt zasmál a spíš jsem se teda skoro furt nudil.

Corky Romano - Noční můra mafie (2001)

Mně to přišlo celkem vtipný. Film se nebere vůbec vážně a herci. kterých tu hraje z těch slavných docela hodně, to táhnou.

Catwoman (2004)

Nejhorší komiksová adaptace, kterou jsem měl tu čest vidět. Halle Berry tu sice vypadá dobře, ale hraje naprosto příšerně. Po vizuální stránce mě to také vůbec nechytlo. Tím nejhorším na celém filmu je ale Sharon Stone a hlavně pak ta duelová bitka mezi ní a Halle. U toho jsem se smíchy popadal za břicho. Opravdu mega shit.