Kokosy na sněhu (1993)

Slogan "Někteří lidi nevěří, že jamajský bob zvítězí" patří k těm dobrým vzpomínkám na dětství.

TRON: Legacy 3D (2010)

Vizuálně nejzajímavější, dechberoucí film roku 2010, který zlepšil mé mínění o Disneyho produkci.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Celkový dojem dojem kazí nikdy neminoucí a nezásahnutelný Tom Cruise. Špetku realističnosti do přestřelek a dal bych špetku lepší hodnocení.

Hon na čarodějnice (2011)

O kolik to mohlo být lepší nebýt "nervydrásající scény s mostem". Ta pohřbila zbytky mé snahy brát toto "drama" jakkoli vážně.

Zelený sršeň (2011)

Svižná akční komedie o tom, jak se zhýralý synek zámožného vlastníka novin po smrti svého otce stává nejen dědicem jeho firmy ale i superhrdinou naruby. Akční scény efektní, byť někdy přemrštělé, vtípky a narážky na superhrdinská klišé zábavné a šťastný konec, abychom mohli v noci spokojeně usnout, na oddechový filmový večer ideální.

Level E (2011) (seriál)

Kromě epizod 5 a 11 jsem si seriál užil a celkem se i zasmál. Nejvíc se mi asi líbily šokující zvraty, které krásně změnily vyznění celého předchozího děje epizody nebo příběhového bloku.

Herkules (1995) (seriál)

Jedna z ikon mého dětství. Bohužel postupem času přibývalo hloupých epizod (nebo já jsem moudřel?), a tak místo heroického mlácení zlých hochů a holčin se dostávaly do popředí rádoby humorné trapárny.

Baccano! (2007) (seriál)

Důkaz, že je možné vyprávět tři na sebe navazující příběhy zároveň. Podobnou zkušenost jako u Nolanova Počátku.

Světová invaze (2011)

Základem každé úspěšné meziplanetární invaze je bombardování z orbity! To je něco, na co emzáci z bitvy o LA zapomněli a tak jim mohli US mariňáci stylově nakopat prdel!