Barbie a kouzlo Pegasu (2005) odpad!

Teda, vydržela jsem jenom deset minut a potom jsem prosila sestřenice (10 a 9 let) aby tuhle ptákovinu vypnuly. Jenže mé přání nebylo vyslyšeno. Tak jsem odešla a doufala, že tuhle blbost už nikdy neuvidím. Jaké zklamání mě čekalo druhý den ráno, když si to pustily znova...

Batman začíná (2005)

Jak už jsem psala v komentáři k Temnému rytíři, tyhle filmy podle komiksů jako je třeba Spiderman nebo Superman jsem nikdy nemusela. Filmy se superhrdinama z komiksů šly vždycky kolem mě, protože jsem ulítávala na Hvězdných válkách:). Jenže jakmile jsem viděla The Dark knight, tak jsem se začala o Batmana trošku víc zajímat. Když jsem viděla tenhle film, tak jsem se nejdřív rozhodovala mezi pěti a čtyřmi hvězdičkami. Nakonec dávám čtyři, protože Batman begins má i přes zajímavý příběh jisté nedostatky. Zejména mi chybí Joker ( a taky trochu Harvy Dent) , protože to je jedna z mých nejoblíbenějších filmových postav a jeho předchůdci nejsou nic moc. Hudba je hezká, ale nedosahuje takových kvalit jako soundtrack k Temnému rytíři. Kamera mi taky trochu vadila. Nebyly tu totiž tak dechberoucí záběry. Jinak se mi ale líbily návraty do Batmanova dětství. Aktualizace 14.5. 2011: Nakonec jsem se rozhodla dát filmu pět hvězdiček, i když z části platí to, co jsem napsala. Nejvíc se mi líbil Michael Caine v roli Alfréda (no jo, už to tak bude, mám slabost pro osobní sluhy) i Gary Oldman byl skvělý.

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

No...jako psychologický experiment zaměřený na chování skupiny během delší doby v uzavřeném prostoru izolovaném od okolního světa možná. Ale do televize to nepatří. Nechápu lidi, jak můžou toto sledovat. Přiznávám se, že jsem tenkrát koukala na VyVolené a stydím se za to, ale tenhle pořad je podobně jako nedávná Talentmánie jen napodobenina pořadu z jiné země a rychle spíchnutý konkurent Primy.

Coach Carter (2005)

"Je jako zatmění slunce, když se objeví, stojí to za to." Super! Sice mi basketball nic neříká, ale tenhle film byl skvělí. Zejména se mi líbil Samuel L. Jackson, kterého jsem konečně viděla v jiném filmu než Star Wars.

Gejša (2005)

Tenhle film se mi strašně líbí. Má kouzelnou asijskou atmosféru, která je naprosto super. Vše ještě zdokonaluje nádherná hudba Johna Williamse, prostě paráda.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Moje nejoblíbenější potterovka. Knížka je naprosto suprová a film je nádhernej. Skvělí soundtrack (jenom nechápu, proč najednou vypadl John Williams) a absolutně kouzlená atmosféra. Jen tak dál.

Hlas smrti (2005)

Příjemný horor se zajímavým tématem. Kdybychom skutečně mohli komunikovat pomocí EVP s mrtvými, tak by to bylo s největší pravděpodobností mojí posedlostí, ze které bych se už nedostala a věnovala bych tomu celý život.

Madagaskar (2005)

I like to move it, move it...

Moje krásná čarodějka (2005)

Nejlepší byl Michael Caine. Jinak docela nuda, protože romantické filmy mě hrozně nudí, i když jsou o čarodějkách:).