Po stopách draka (2003)

Musím konstatovat, že dokument o rodině JCH je neskonale nudný. Informací nabídne hodně, ale je to celé podané jak poloamaterský pokus o historii jedné legendy. Doporučuji Jackie Chan - My Stunts!

Barrandovský videostop (2011) (pořad)

Důkaz jak česká televizní tvorba je v kompostu dějin. Poloviční reunion Videostopu má větší "koule" a baví více než kdejaká reality shit show. Bohužel kvalita dílů padá a jde nahoru v závislosti na obsazení režiséra a herců.

Django (1966)

Tak tento špageťák právem patří k těm (nej)lepším. Western, kde se krájí uši, bičují ženský a střílí lidi kulometem. Není divu, že si Quentin tento film oblíbil a stal se předlohou pro Nespoutaného Djanga. Franco Nero je v roli Djanga skvělý a je podobný Clintovi víc než se zdá. Sundat na jeden zápřah pět lidí se v každém westernu nevidí. Právem kultovní western, který nenabízí kamerové orgie jako Leone, ale béčkovost a akce to vynahrazuje. Hodnocení OST: Variace na Morriconeho jsou povedené! 7/10

Vůně cibule (1975)

Ujetější western jsem snad nikdy ještě neviděl. Franco Nero jako špagety western variace na Pepka námořníka, kde však špenátem je cibule. Taky jste dostali po konci chuť na cibulačku jako ja?

Sladká Laura (2005) (seriál) odpad!

Německo a telenovela sedí jako hořčice ke špagetám.

Žralok v Benátkách (2008) odpad!

Není Baldwin jako Baldwin a není žralok jako žralok. Jediné co je jisté, že odpad to opravdu je!

Vražedná čísla (2005) (seriál)

Kriminálka a matematika jde dohromady? To vědět, tak se více učím!

Beze stopy (2002) (seriál)

Na televizní odpoledne povedený krimi seriál.