Návštěvníci (1983) (seriál)

Nejlepší český sci-fi seriál všech dob kam se hrabe Star Trek.

Návštěvníci: Cesta do Ameriky (2001) odpad!

Nevtipné, špatně zkopírované a důkaz, že USA si musí pomáhat remaky.Měl by jim někdo zatrhnout ty remaky jinak skvělých filmů!

Navždy mladý (1992)

Zajímavé na tom filmu je pohrávání si s faktem zmrazení lidí. Zajimavá myšlenka dohnání stáří. Jinak by to asi byla dosti průměrná romantárna s Melem.

Na zdraví (1982) (seriál)

80tková klasika na poli sitkomů. Některé díly mě bavili a některé ne. Podobně jako u nás Hospoda.

Nebeští jezdci (1968)

Jeden z nejlepších světových válečných filmů.

Nebezpečná rychlost (1994)

Po tomto filmu nebudete chvíli chtít nastoupit do autobusu. Jedině pokud si s vámi nasedne Keanu Reeves. Jan de Bont stvořil svojí Skálu či Con Air. Právem patří Nebezpečná rychlost mezi ty nejlepší akční filmy 90.let.

Nebezpečná rychlost 2: Zásah (1997)

Loď nemá takovou sílu, jakou má autobus v plném provozu. Tomu filmu nepřidává ani blboučký výraz Sandry Bullock a samotné přehrávání Willema Dafoea.

Nebezpečné pády (1994)

Oddychovka akorát na dopoledne, kde Charlie Sheen hlásí jedna báseň "měl jsem jed do moskvy na olympiadu, podruhé už ze sebe blbce dělat nebudu" a Nastassja Kinski je k zulíbání. Výbuchy a akce ve vzduchu je povedená. Jen je celá story prostinká jako postava Richarda. Pokud si chcete odpočinout u jedné z posledních věci ve stylu zlatých 80. let, pak se nudit nebudete. Hledáte-li něco více pak si raději zajděte ven na vzduch.

Nebezpečný cíl (2008)

Kdyby film měl takové tempo a vyznění jako je prvních 10-15 minut a pak posledních 10-15 minut. Pak by to totiž bylo i celkem slušní a i oddychový akční béčko alá Odstřelovač. Jenže....! Začátek je stylový. Praha , odstřelovač a představování postavy. Dobře! Takže to bude o Assasinovi. Paráda! Ouha Bangkok?! Co to tady je? Romance, mentorský film a jak do toho zapadají sloni? Kdo to vůbec napsal ten scénař?! A co tu dělá Cage?! Ten jeho jediný výraz tvaře je něco děsnýho. Jemu ty role drsňáků nevěřím. On tady je ještě mentorem a i romantikem. No to je teda guláš toto a nejlepší je , že i v těchto rovinách má stejný výraz tváře. Vyškrtat naprosto nesmyslný věci jako romance,mentorství a psycho dilema a ponechat jen tu akční rovinu. Byt i ta je dosti chaotická a dosti krátká. No pánové toto se nepovedlo. Cage by měl prostě brát filmy na který má, protože u něho se vždy jeden dobrý film střída s pěti naprosto příšernými. Film bych přejmenoval na BangCock Dangerous!

Nebojsa (1988)

Daleko lepší než pohádka o statečném kováři , kde mimochodem Kroner hrál naprostýho šaška. Což je nezasloužené ma daleko větší charisma než Křiž a toho hrdinu mu věříte. Vetchý je správný ucho a moc mě bavil. Zaverečná bitka je paradní a v pohádkách nevidaná.