Smrtonosná past 3 (1995)

Super spojení s Jacksonem a několik opravdu vtipných scén(cedule v Harlemu). Klasický McLane a Willis co více dodat?

Smrtonosná past 4.0 (2007)

John Mclane 4.0 - Už se těsím na dalši update pokud bude od stejneho programatora

Smrtonosná zbraň (1987)

Zábavná krimoška s duem policajtů , kteří se jen tak nevidí. Gibsonovi a Gloverovi ty role sedli jak hrnec na prdel.

Smrt superhrdiny (2011)

Takže je tu opět emoční vycucávač. Chudáček kluk umírá a všichni kolem něho chodí jak po špičkách. K tomu chodí k psychologovi a takové vatovité kecy se slyší v každém druhém filmu s podobným příběhem. To co mě zaujalo byly animované/komiksové scény. Zbytek je klasický útok na útlocitné jedince. Chudáček umíra, nemá holku, chtěl se zabít a kreslí si komiks - film pak působí totálně a opravdu totálně mdle.

Smrt v přímém přenosu (1980)

Televizní look na orwellovskou budoucnost, kde si lidé dávají kamery do očí a sleduji cizí smrt jako reality show. Příliš dlouhý film na dané téma. Ovšem vidět "mladého" Harvey Keitela s hárem není k zahození. Mimochodem rok 2021 vypadá jako raná 70. léta 20. století. Zřejmě za 50 let se umí dát kamera do oka, ale auta stále mají spotřebu 20l/1km :D. Hodnocení OST: Ryze televizní podkreslení. 5/10

S nasazením života (1993)

Clint na stará kolena zraje a zraje. Strhující výkon pak také podává Malkovich v roli atentátníka.

Sněhurka (2012)

Tak dneska je móda dělat vše temnější, realističtější a na pohádky nahlížet jinak. Tak se tedy stane, že v jeden rok tu máme dvě Sněhurky a ani jedna není od Disneyho a kejchal není ten rozkušný trpajzlík k zulíbání. Tato sněhurka je akorat barevná pastelová dutá čokoláda za pár korun, která té čokolády moc nemá. Navíc pokud má něco čím zaujmout a tím je Julie Roberts, tak se raději zaplácá náhražkami a tunou nepotřebných věcí, které jen odvádějí pozornost. Hlavně je královna daleko daleko krásnější než sněhurka, která je pravnučkou Leonida Brežněva (!!!) a herecky na úrovni dítěte (nebo co má to neustálé padání znamenat?). Stejně jako tato hlavní hrdinka je tedy celý příběh dutý, hloupý a nudný. Tarsem Singh si vyhraje s barvou a záběry, ale opět dostal do ruky totálně děravý a prázdný scénář. Narozdíl od Války Bohů zde není Mickey Rourke, který vytáhl film z bahna. Zrcadlo, zrcadlo řekni mi , který film je ještě více hloupější než tento?

Sněženky a machři (1982)

Budu jeden z mála koho tato nepříliš zábavná komedie o partě dětí na lyžáku nenadchla. Dokonce nesnaším jak každý z toho filmu cituje. Vedle S tebou mě baví svět jednoznačně až moc nadhodnocená "klasika". Možná je to tím , že jsem nikdy na lyžích nebyl a na lyžáku už vůbec ne. Každopádně dvojka tohoto filmu mě určitě nenadchne tuplem. I taková Ski Akadamie mi přijde zábavnější. Zase jeden "kult" co mě irituje!

Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

Zvadlé kytky a looseři! No to byl děs ten film vůbec dokoukat. Vtip žádný, neustále někdo brečí a vytahuje bolístky. A předhání se kdo má větší dluhy, problémy a nebo pupek. Ty dva fakani byli hřebíček do rakve všem.Jeden z nejzbytečnějších filmů za poslední dobu co u nás někdo udělal. Nakonec to ve výsledku je jen jedna velká reklama viz ty okaté záběry na sponzory. S tímto u nás jděte do pr.... P.S.: Po tomto se mi jeví snowbordáci jako daleko lepší po všech stránkách

Snídaně (1994) (pořad)

Radši snídám s internetem!