Snowboarďáci (2004)

Svižná česká variace na teens komedie z USA. Film jsem ještě přidal , protože mě oba díly sněženek nekutečně nudili oproti tomuto "komerčnímu taháku na mladé" , který mě těch 90 minut opravdu příjemně držel u obrazovky. Vypnout mozek a odreagovat se. Stříkej!

Somrák s brokárnou (2011)

Brutální a drsný ultrabéčko, kde se Hauer fakt nasere a všem vystřílí mozek z hlav. Děj je prostý a jednoduchý a to se dá říct i o padouších. Většina postav přehrává a explicitní násilí to má schovávat. Na jedno shlédnutí a pak vlastně v mozku nic neuvízne. Myslím si, že do kultovnosti tomu ještě chybí hodně.

Souboj (1970)

Django westernů je plno. Někteří vám uvíznou v hlavě jako ten s Francem Nerem anebo aktuální počin od Tarantina. Ovšem tento Souboj: Django vs. Sartana okamžitě zapomenete. Vlastně je to celý dost pozapomenutý film. Právem! Nevím jak je možné, že celou dobu film vypadá jako laciná televizní inscenace, která osciluje na hranici sebeparodie. Nebylo by to zlé, ale ono to je zlé. Herci, kamera a režie je mimo realitu. Ta jedna (šerifská) hvězda je za pár přestřelek, které dokáží nudný příběh oživit. Hrůza, děs a noční můra každého fandy (italských) westernů. Hodnocení OST: Jak je děsný film, tak i hudba v něm je děsná. 1/10

Souboj Titánů (2010)

Zbytečné,nudné,trapné a hlavně blbé po všech stránkách (herecký projev,triky,příběh). Ještě pořád si někdo myslí, že se vše musí remakovat,digitalizovat anebo 3Déčkovat? Hvězda jedině za Buba a Charona s podsvětím (tyto dvě věci nejsou digitální!). Worthington by se měl naučit jiný xicht a hlavně není cool. Cedění hlášek alá Rambo "Jestli mi neřeknou jak zabít Krakena, tak je zabiju" "Zabiju Hadese, protože mi zabil náhradní rodinu" "Zabiju tě" "Já jsem člověk". Dejte mu kalacha anebo bazuku, protože se světelným mečem působí tyto hlášky jedině vtipně. A to je celý Souboj Titánů brál moc vážně. Plno zbytečných postav a jedna jim kraluje - Io. Evidetně na chlapečky nesmrtelná všude byla a vše znalá. Počkejte si na konec. Kam se hrabou telenovely. Bohužel mi celý nový Souboj titánů připomínal až moc Ve jménu krále od alcilotra Uwe Bolla. Souboje byly naprosto totožně provedené a zprasení originálu jakbysmet. Leterrier je pro mě jen přidržtaška a leštič klik. Tak takhle vážení vypadá, když film dělají absolutní netáhla a lidi co na to nemají. Až mi je líto Liama Neesona anebo Ralpha Fiennese, kteří evidetně poznali, že se snažit nemusí a za ty prachy zapadnou.

Souboj Titánů (1981)

Klasika fantasy a nádherná animace , kteoru si pustím radši než cokoli 3D. Meduza, Kraken a velcí štíři. To stojí za to! Vypust'ťe Krakena!

Soudce Dredd (1995)

Tak za tohle bych poslal Judge Death na cely štab co toto zpusobil! Fuj .... ! Hvezda jen za kostym !

Soudný den (2008)

Mad Max + Potomci Lidí + Britové = opravdu hutná post-apokalyptická jízda. Já se bavil a film mi sedl. Jak vidno Britové nakopávají v poslední době prdel Americe v post-apokalyptických filmech. God Save The Queen!

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Někdo chválí a někdo haní. Já jsem ten co se mu SP vůbec nelíbily. Nemohu si pomoct, ale je to celé až moc strojené a dělané tak, aby se to vymykalo všemu co na Nově dělají.