Hogo Fogo (2000) (pořad) odpad!

Posílám margarína a zafigorku přebírat kompost!

Hokej je hra (1978)

Vtipné a poučné. Konkretně věta o přesilovkách se uplatňuje pořád a to u nás v Budějovicích.

Holky na tahu (2012)

Hodně chudý příbuzný Bridesmaids, který je po většinou bez vtipu. Ženská verze Pařby ve Vegas? To jedině pokud to Vegas je univerzitní škola, kde největší přečin je někomu nablinkat na oblečení. Hvězdy jen za celkem sympatické trio hrdinek. Hodnocení OST: Jen za Proclaimers dávám 7/10

Hollywoodští rivalové (2009) (seriál)

Moc povedený cyklus o hercích a nejen o nich, kteří mezi sebou soupeřili.

Honba za diamantem (1984)

Klasická dobrodružná jízda, kde Douglas je sympaťák každým coulem, Turner štíhlá a DeVito. Zemeckis rok před Návratem do budoucnosti natočil oddychovou zábavu alá Indiana Jones, která i po letech baví.

Hon na čarodějnice (2011)

Film co se tváří nejprve jako historický, pak hned jako hororový aby to celé zakončil jako dramatická stylizace. Stejně jako se film hledá, tak se hledá režisér - scénarista - herci. Nebýt charismatu Rona Perlmana je to jasný první průser roku.

Hon na ponorku (1990)

Jeden z nejlepších ponorkových filmů a thrillerů z dob studené války. Connery tady zastíní všechny okolo a nikdo mu nedokáže zdatně sekundovat a pokud ano, pak je tam jen na pár chvil (Sam Neill). Vše ovšem stojí na skvělé režii Johna McTiernana, který na přelomu 80/90 let uměl napětí a akci. Velká škoda, že dnes už netočí. Líbí se mi ty dlouhé záběry, střih a atmosféra. P.S.: V dnešní době je dobré vidět film, kde (SPOLER!) umře postava s jménem PUTIN! Velmi progresivní film. Hodnocení OST: Jeden z nejlepších Basil Poledourisů! Vedle Conana, Robocopa a Hvězdné pěchoty je to totální hudební orgasmus ve spojení s obrazem. 10/10

Honza málem králem (1977)

Tak tuhle pohádku mám celkem rád. Jirka Korn zpíva, láme kosy a tahá kralovo armádu za nos. Plno vtipu , pohádkovosti a také honzovo jednoduchosti. Btw. Kemr zde má skvělé hlásky a buben : "Co se vleče neuteče" :-D