Dostávali slavní herci a herečky podobné role? Měli i podobné životní osudy? Milovali se, či nenáviděli?

Seznam dílů:
14. Arnold Schwarzenegger versus Sylvester Stallone
15. Leslie Caronová versus Cyd Charisseová
16. Al Pacino versus Robert de Niro
17. Mel Gibson versus Bruce Willis
18.Clint Eastwood versus Burt Reynolds (oficiální text distributora)

Djkoma

Některé dvojice mi zatím nepřišly tak výjimečně zajímavé, ale černobílá éra se blíží ke konci a v dalších dílech přijdou pravděpodobně mě příjemnější a známější rivalové filmového světa. Už se těším na Arnolda se Slyem:). ()

gudaulin

Zajímavý úhel pohledu na život a dílo slavných hollywoodských hvězd, pojaté jako soupeření proslulých ikon filmového světa, které média nebo život postavily proti sobě. Pro ty, kdo se zajímají nejen o filmy ale i o to, co stojí za nimi, je to nadmíru atraktivní pohledu do zákulisí, který nepostrádá spoustu zábavných prvků. Celkový dojem: 80 %. ()

MikeCool

TV-seriál. Některé dvojice byli zajímavé, některé však zase méně. Lehce nadprůměrný dokumentární cyklus. | > Průměr všech zhlédnutých epizod: 60% (3*) | ()

Chrustyn

Jednou večer, když jsem dokoukával Chaplinova "Diktátora" jsou shodou okolností zabrousil do vod české televize a objevil tento dokument, kde "proti sobě" zrovna stály dvě legendy němé grotesky Chaplin a Keaton. Jedná se o opravdu velice kvalitní dokument, který potěší filmové fanoušky spoustou užitečných informací jak z osobního, tak i z toho hereckého života velkých hollywoodských hvězd. Škoda, že mi utekly jiné díly. Takový duel Arnie vs. Sly by byl určitě za 5*. ()

Flego

Zaujímavá konfrontácia hereckých kariér rôznych dvojíc príbuzných žánrov Bogart - Cagney, Monroe - Mansfield, Astaire - Kelly... a mnohých ďaľších... ()

joehot

Také hodnotím po shlédnutí pouze jednoho dílu (Monroe/Mansfield).. Líbilo se mi jak srovnávání herecké a umělecké dráhy jako celku, tak i osobních životů obou velkých hereček.. ()

MikO_NR_1909

Konfrontačný súboj hereckých kariér v sprievode prezentácií úspechov a neúspechov hviezd hollywoodu. Množstvo záberov, ktoré keby boli vytiahnuté z kvalitnejšieho archívneho materiálu a disponovali i hlbším priebehom života, dopadu slávy a častejším interview, nemal by som čo vytknúť. Každopádne dominujú James Cagney vs. Humphrey Bogart. ()

Colonist

5 hvězdiček za díl Schwarzenegger vs. Stallone. Vynikající dokument, který nám nejen detailně přiblížil filmografii obou herců, ale nabídl i spoustu informací o jejich životě, které jsme třeba ani nevěděli - např. že malý Stallone při hře na Supermana vyskočil z okna :) ()

Rocky88

Perfektní srovnání jak ze stránek osobního, tak i profesionálního života. Nejlepší je pochopitelně díl Sly vs. Arnold :-) ()

majo25

Mal som možnost vidiet iba 14. diel - Arnold Schwarzenegger versus Sylvester Stallone...a teda spracovanie nič moc, ale za to, že sa jednalo o skvelú dvojicu a že bolo dostatok filmových ukážok to ušlo. Hodnotenie: 60% ()

MJMilan

Povedený dokumentární seriál o povedených Hollywoodských hercích skvěle připomíná slavné i ty méně slavné úspěchy či neúspěchy filmových hrdinů. ()

otík

Díl Bruce Willis vs Mel Gibson: Poutavou formou líčena kariéra obou akčních hvězd, nikterak ale není řečeno, zda skutečně v něčem soupeřili (na rozdíl od Slye a Arnieho). Prostě jen zajímavou formou nám autoři přiblížili tyto dva výtečné herce. ()