Hook (1991)

Williams jako přerostlý Robin se musí vidět. K tomu krásná Julie Roberts a Hoffman jako kapitán Hook.

Hooligans (2004)

Realistický a syrový pohled na fotbalové chuliganství , které Velkou Britanii nechvalně proslavilo. Aneb sex,chlast,drogy a rvačky. No a kde je ten fotbal? O ten v tomto nejde!

Hooligans - Zákon tribuny (2006) (seriál)

Pokud nemáte rádi fotbal, tak budete tento pohled za zákulisí ultras nenávidět jako fotbal takový. Pro mě však byl seriál hodně poučný. Skutečně klobouk dolů před Dyerem, že si někdy troufl do kotle mezi naprosté vražedné šílence.

Hop - a je tu lidoop (1977)

Do ted absolutně nevím o co v celém filmu jde a čemu smát. Po tomto se i Darwin musí otacet v hrobě. Jsme sice z opice , ale ceho je moc toho je moc. Film zpopelnit a popel rozsypat pri snehu pred barrandov at je aspon k necemu!

Horákovi (2006) (seriál)

Rád jsem tento seriál sledoval a osobně ho beru jako jedno z těch lepších co u nás vzniklo po roce 2000.

Horizont události (1997)

Docela psychárna tohle vidět v 13ti letech. I ted si to občas zkouknu. Výborná atmosféra a téma Jiné zlé dimenze.

Horká kaše (1988)

Možná v té době toto dílko mělo kultovní status , ale dnes jako třeba ja se tímto dílkem spíše nudíte. Jeho kulltovnost je spíše dána tím , že tam hraje Vitacit a to pořád! Film je dosti nevyrovnaný. Jsou tu jako by dvě linie , kde na jedný je synaček , kdy jeho máma utekla do itálie a tak má jeho otec problémy vycestovat . Druhá linie je o klukovi co díky autonehodě je o dva roky starší než jeho spolužaci a tak hledá kamaradi jemu odpovídajícímu věku. No nepripadavám to spíse trochu jako My školou povinní? Mě teda jo , protože jak se o tom mluvilo , že toto je o HEAVY METALU. Tak není! Delikventi moc metal ani neposlouchají , ale jen protože šlo na ten koncert tak už delikventi = posluchači metalu a punku. Dost propagandistický film. Opět ten největší raubíř je syn velkých buržaistů . Tak jsem to pochopil. Ne lidi tohle je opravdu špatný a nezachraní to ani , kdyby tam hrali Iron Maiden s Judas Priest. Protože je to fakt špatný, protože po konci filmu máme jeden fakt. Tato hudba je špatná , áno. A jejich priznivci násilnící a opilci ./propaganda!/

Horší už to nebude (2006)

Hodně moc zajímavý a místy originální film. Od začátku do konce jsem dýchal pro hlavního hrdinu a tu Maggie G. mu závidím.

Horton (2008)

Animovaná nuda , kterou má tahat z louže nudy hvězdné hlasy a původ slavné knižní předlohy. Onu předlohu jsem nečetl a to ještě více skopne tento film do propasti ze skály. Animace také nebyla kdovíjaká.