Pavučina snů (2003)

Podle mne jedna z povedených kingovek , napjatá atmosfera , zajimavé schopnosti několika přátel a k tomu mimozemský (retard) Dadyc no podle mne docela povedené.

V jako Vendeta (2005)

Je to dost dobrý film se strhujícím dějem a s dobrými hereckými výkony.

A.T.O.M (2005) (seriál)

No tak rozhodně to neni špatný jako malej sem na to koukal a hltal další epizody. I dneska by mně nenaštvalo se na to kounout.

Action Man (1995) (seriál)

Jako malej sem to doslova žral měl jsem asi 100 000 figurek omalovánek a dokonce i aktovku do školy :D tak proto musim dát 4 :D a navíc to neni tak hrozný.

Hvězdná brána (1994)

Já jsme obrovskej fand serialu Stargate ale tenhle film se mi zdál takovej no jak si nic moc rozhodně z toho mohli udělat větší třídu , a navíc se mi Kurt Russell v roli Jacka O´neilla moc nelíbil zatím co Richard Dean Anderson je daleko daleko lepší za to James Spader je dosti dobrej a navíc Michael Shanks mu je dost podobnej ale zas Shanks se mi tzalíbil v serialu tak je prostě lepší...

Symptom Pandorum (2009)

Podle mne dosti povedený Sci-fi Horor neni to ten klasický sci-fi horor kde leatjí vesmírem a skočí na ně vetřelec nebo že jsou na nějaké planetě a sežereje bůhví co , toto se mi líbilo bylo to napínavé a špatně se to předvídalo což je dobře , na rozdíl třeba od Predátorů nebo Serie filmů Vetřelec Kde člověk už tuší nebo spíš ví co sem tam stane a jak se to bude vyvíjet.

Silent Hill (2006)

Od Slientu sem čekál o hoddně víc tohel byla hruza ale za námět musim něco dát.

Mars útočí! (1996)

Tohle je prostě šílená Sci-fi komediální klasika a to se mi líbí .

Beznaděj (2006) (TV film)

O beznději sem sice slyšel ale když sem slyšel o čem to je tak sem si myslel že se King zbláznil ale naštěstí to nebyla pravda beznaděj se Kingovi moc povedla a opravdu se mi tam líbíl Ron Pearlman a Tom Skerritt.

Noční můra v Elm Street (2010)

No je pravda že oblyčej Freddyho je dosti podivnej ale víc realnej než ve starších dílech a líbílo se mi ztvárnění Freddyho od Jackiho Earle Halye je pravda že Englundův Freddy byl vtipnější a akčnější ale tenhle byl víc vážnější a hrozivější. Občas se Bayerovi nepovedlo mě vylekat :D ale byli okamžiky kdy jsem se i trochu lekl a za celkové podání a zpracování davam 4 hvězdy.