Kontrakt (2006)

Ze začátku trochu zmatený film, ale jinak jsem si film užil a neměl jmem s ním problém. Děj byl srozumitelný a nenáročný. Řekl bych taková oddychovka. Ale je to spíše film, který se hodí na vidoe ne do kina.

Dům u jezera (2006)

Původní verzi jsem nevidel. Takže když jsem si dal stříbrnou placku do přehrávače byl jsem plný očekávání ovšem když ji vytahoval byl jsem velice rozčarován.A otázka která se mi honila hlavou byla proč? Proč natočili vlastně takovouto romanci, která se vlastně nemůže stát?A vlastně jsem ani nepochopil proč ústřední dvojice měla od sebe dva roky odstup.No asi to vyřeší pouze jedna věc, že tu placku budu muset dát ještě jednou do přehrávače.

Bestiář (2007)

Já si myslím, že to byla pohodová nenáročná komedie. Ovšem bych i přes moje hodnocení vyjádřil nespokojenost s českým filmem. Neustálá témata o ženách a láskách a mužích a jejich láskách a ke každému filmu se dá podtitulek, že to psal sám život a ke každému říct to je život mě dost nudí.

Spider-Man 3 (2007)

Každý rok se objevují filmy, které mají zbořit očekávání a mají ohromit. Spidermanovi se to podařilo v prvním bodě a to úplně opačně a ve druhém ohromil, ale pouze tím, kde je sakra těch 300 melounů? Film byl šíleně natažený, občas nás ohromý nějaká ta nedoatžená akční scéna viz.jeřáb, který asi v New Yorku ničí mrakodrapy dodnes. Další věc neskutečně kýčovité zasazení Sandmana do příbehu (nečetl jsem žádný komiks o Psidermanovi, tak s eomlouvám jestli to tam bylo), ale Sandman tam byl naprosto zbytečně, jen aby tam byl další záporák,ovšem se musí nechat dokonalý přerod na písečného muže a samotné poznávání sebe sama, že jsme vlatsně písek. Skvělé. Ale napadá mě,to jsem věděl že to musí být dokonalé, pač to stálo 300 melonů. Temné já Spidermana to jsou asi dvě ejdiné hvězdičky, které tomuhle filmu dávám. Temná stránka geniální. Šílený kontrast s šíleně nataženou telenovelou. Ach hrůza, tohle se dá vidět denně na tuzemských televizích. Brečící hrdinové v každém pátem záběru?A finále filmu?Zase jsem čekal nějký bombastičtější nápad. Jedna velká chyba Spidyho je, že okolo jeho rozpočtu se nafoukla velká bublina, která měla vzlétnout a prolétnout světem a vrátit se ještě s více vzduchem než první dva balony.Třetímu balonu dochází vzduch už při vzletu a kdo ví jestli čtvrtý balon vůbec nafouknou.Pro mě od dob Ligy vyjmečných největší zklamání.

Prázdniny pana Beana (2007)

Já jsem se hodně bavil ač mi možná jednička prošla o kapičku lepší , ale hudební číslo na náměstí či cyklo tour byla geniální a snad jediné co se mi nepáčilo bylo to opravdu podivné pěvecké vystoupení na konci, nu což možná vzdání holdu nějakému filmu! Ale Mr.Bean je geniální!

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Krásně výtvarně zpracované, povedené akorát bitva nás nemůže bavut celou hodinu a půl!

Marie Antoinetta (2006)

Už od základní školy mám rád francouzské dějiny a tudíž mě i tenhle film přilákal. Ale po shlédnutí musím konstatovat toto! Dle mého názoru to není až tak film jako spíše poloviční dokument o době Ludvíka XVI. Ale to vůbec nevadí. Kostýmy úúúúžasné, výprava ve Versailles krásná, Kirsten Dunstnová moc hezky zahrála mladičkou rakouskou holčičiku, nevinou. Zachycení francouzského dvora je také super. Další věc, která se mi líbila je, že film nezychucujeme příšernsti francouzské revoluce, ale drží se jen osoby Marie Antoinetty a jejího nejbližšího okolí. A teď asi k závažným chybám. Film by nemusel mít tak dlouhý a v celku nudný rozjezd, kdy Antoinetta je předávána na francouzský dvůr, je mnoho kapitol, které v jejím životě byly mnohem zajímavější a to vede k tomu, že když jsme se ubírali konce, tak se nám postavy konečně nějak vyvíjeli a v tom konec. Jinak film je to krásný!

Hannibal - Zrození (2007)

Já stále nějak nemůžu pochopit,proč jsem s Hannibalem soucítil.Gaspar je úžasný a v tomhle filmu beru Hannibala jako poznamenaného a nedivím se mu, že udělal to co udělal.DAlší otázka nastává proč to dělal potom neviným.Třeba další film po Zrození? Rozhodně se těším!

Potomci lidí (2006)

Tenhle film mě opravdu nutí přemýšlet nad naším světem a doufám, že se tohohle nikdy nedožiju.

Saw 3 (2006)

Saw 3 se živí jedině na úspěchu dvojky a jedničky. Trojka má hodně hluchých míst a co podle mě tady chybí úplně je strhující běh filmu jako byla dvojka a jednička. Jednička na jednom a tom samém místě, dvojka se držela skupiny lidí a furt to bylo velice originální za to tady ve trojce jsou sice opět originální smrti, ale vzhledem k brutalitě až nesmyslné. Trojka je hodně divná a taky hodně brutální to se fakt musí uznat, ale co je ta série, která se bude předhánět v tom, kterej díl je krvavější. Aspoň, že série SAW má pokaždé skvělou pointu a závěrečný maraton, který nám vše vysvětluje je geniálnězapadající skládačka narozdíl od tak pitomé krvavé trapárny jako je Hostel. Saw 3 u mě zachránila hvězdičky zhruba od půlky filmu a za hlavní dějovou linku Jeffa a Amandy, jinak k ději už jsem mluvil. Jen kdyby toho bylo ještě víc. Já jsem zvědavý kolik dílů do roku 2010 ještě bude!