Hulk (2003)

Asi jsem jiny nez ostatni, ale me se spis libila prvni polovina filmu, na kterou tak vsichni vesele nadavaji, nez akcni sceny u kterych jsem se celkem nudil.

Matrix Reloaded (2003)

***** za akcni sceny, * za dej a myslenku. Vysledna = ***. Nechapu to nadseni nekterych lidi. Film se snazi tvarit, ze nese kdovi jakou myslenku, ale ten kdo neni zaslepenym fanouskem Matrixu vidi, ze tam zadna neni.

Chicago (2002)

Nevim co vsichni na tom filmu vidi. Prijde mi to jako prumer a nektere skladby me primo nudili. Mozna kdyby to nebylo jako muzikal, tak to mohl byt dobry film...

Johnny English (2003)

Nektere vtipy jsou vyborne, ale hodne jich je bohuzel predvidatelna. Ale i tak se na to da koukat.

Experiment (2001)

Vynikajici film. Vyborne vykreslena atmosfera a kdyz vezmu v uvahu, ze jde o Nemcky film, tak klobouk dolu. Nejlepsi film, ktery jsem letos videl.

Oko (2002)

Jeden z nejpůsobivějších hororů vůbec. Hollywood může jen tiše závidět, jak zručně se dá natočit horor a nepotřebovat u toho vřískající teenagery.

Agent bez minulosti (2002)

Po dlouhy dobe dobre udelany thriller. Navic jsem v americkem filmu dlouho nevidel, aby auto ktery narazi nevybouchlo a policajti pri honicce nepadali v kazdy zatacce.

Prostě sexy (2002) odpad!

Kdybych se nemohl dívat na Cameron Diaz, tak jsem tenhle film nerozdýchal. Je to ještě trapnější, než jsem čekal.

Fantom Paříže (2001)

Strašná slátanina bez hlavy a paty. Kromě asi dvou nápadů po stránce kamerový jsem nenašel nic, co by stálo za zmínku.

Muži v černém 2 (2002)

Nebýt mluvícího psa, tak nevím, co bych na tomto filmu vyzvednul. Slabý scénář, slabá stopáž.... slabý celý film.