Všemocný (2011)

"Že jak ji to ten parchant vychutnával", to bolo prvé, čo ma napadlo,ked sa objavili záverečné titulky. Myslela som Bradleyho, lebo po celý čas bolo vidiet, že si film vychutnáva. Herci v pohode, akčné od polovice filmu, ale že prvá polovica išla z tuha preto len 3.

Něco jako komedie (2010)

Milý filmík, ktorý sa na nič nehrá a názov zodpovedá obsahu, naozaj niečo ako komédia. (scéna "ala Fredie a David" skvelá)

Týden bez závazků (2011)

Dost nechutná záležitost, z ktorej sa úplne vytratil humor a ostala len kopa nevtipných scén, nadovažok dost trápnych. (alebo o tom ako Owen prestáva byt vtipný)

Neznámý (2011)

Liam prezlečený za Bourna. Nie zlé.

Jsem číslo čtyři (2011)

Presne ako na mlynskom kole- raz ste hore raz dole. Tu sa hore dostanete cez hodinu dost nudného materiálu, ale ta zvyšná polhodinka je vcelku akčná. (ak by si tvorcovia odpustili tie omáčky v úvode a zamerali sa skor na to hladanie zvyšných čísel, mohlo to byt dost zaujímavé akčné sci-fi)

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Trošičku slabšie ako Krev a písek, ale aj tu je ladka velmi vysoko. Postava Gannica je užasná aj milostná zápletka a posledná čast predčila moje očakávania. Super "nařez".

Spartakus (2010) (seriál)

Seriál sa rozbieha pomaly a postupne vás vtahuje do deja a ako postupuje čast po časti vy zistíte , že už vás má v svojej moci. Charizmatickí herci, ktorým kraluje ako inak Andy, ktorý sa snad pre rolu Spartaka narodil. Naj čast 10- aj slza mi ukapla.

X-Men: První třída (2011)

KevSpa to vystihla úplne trefne: Takhle přesně má vypadat comicsový snímek- inteligentní a nadupaný od začátku do konce. Djkoma tiež trafil: James McAvoy měl težkou pozici proti neustále "magnetickému" Fassbenderovi. A do tretice Superpero:Cameo Hugha Jackmana super a rozhodně chci pokračování.

Sexy 40 (2009)

Milé, nevtieravé poučenie, že v živote je doležité všetko a nič. 4? a prečo nie...

Tři dny ke svobodě (2010)

Asi som mala velkú smolu že som videla povodný film Nevinná a preto som si Tri dni k slobode nemohla vychutnat tak ako by som to videla pred Nevinnou. Celý dej bol pre ma predvidatelný a napatie sa vytratilo a nepomohol ani Rusell. Škoda