Pravda (2006) odpad!

Napětí,děj,akce,skvělé herecké výkony,výborná režisérská práce,neskutečně dobrá kamera.....tak tohle všechno tento film nemá!!! Na tento film jsem koukal v tv, protože byl puštěný a dokoukal jsem ho jen proto, že mě fascinovalo jaká je to naprostá splácanina ničeho. Vřele doporučuju nekoukat!

Škola superhrdinů (2005)

Nic zázračnýho to opravdu není,ale ani mě to neurazilo. Taková klasika od Walta Disneyho,která je spíš pro mladší děti.Ale mě to celkem bavilo.Prostě oddychovka a nebo jsem zastydlý dítě :D

Případ nevěrné Kláry (2009) odpad!

Film dost o ničem! Naprosto nesmyslný příběh, ve kterém se jenom sexuje (to by si možná zasloužilo tu 1 hvězdičku :D ) a řeší blbosti! Ztráta času.

Skrytá identita (2006)

Sice se jedná o slabší článek ve Scorseseho režisérské kariéře, ale pořád je to film, který patří k celkovému nadprůměru. Zápletka není nic super-nového,ale je dobře udělaná a komplikovaná různými zvraty.Výkon samotných herců je také velice kvalitní (zejména Nicholson je výtečný). Akorát jsem se musel smát postavě Dignama (Mark Wahlberg).Že skoro dycky hraje takovýhle přehnaný drsňáky :D

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008) odpad!

Perla americké kinematografie! Brouk velký jak planeta, který musel být zneškodněn Q-bombou, naprosto nepovedené a umělé herecké výkony, naprosto splašené a nepřehledné akční scény a samotné efekty stojí taky za odpad!

Lucky Louie (2006) (seriál)

Velice vtipný a podle některých lidí i drsný seriál. Sám jsem čekal na kolik bude drsný, jak jsem slyšel od jiných. Nakonec si myslím, že to je v mezích. Samozřejmě je tam několik skrytých i neskrytých rasistických vtípků, které se ale nesmí brát vážně!! Padnou i sprostá slova, ale kde nejsou,že? Vřele doporučuji pro neotřelý způsob humoru.

Top Gun (1986)

Film mého mládí, na kterém jsem vyrůstal.Dle mého, se jedná o jeden z nejlepších filmů daného žánru. Film nabytý akcí, humorem a samozřejmě i tou láskou A u smrti Goose by člověk zamáčkl i slzu.Herci se vytasili výbornými hereckými výkony a ať je Tom Cruise jako člověk jakýkoli, tak tohle byl jeden z jeho nejlepších hereckých výkonů.

Guru lásky (2008)

Dle mého mínění,není tento film tak špatný. Pokud ho bereme,jako volnou komedii bez nějakých složitostí pro uvolnění, pak tuto úlohu naprosto splňuje.Myslím si,že je i v rámci možností vtipný.

Dítě hvězdy (2007) (TV film)

Prostě hrozná moderní pohádka.Víc k tomu nemam.

V Bruggách (2008)

Kdyby byl,aspoň z mého hlediska,lepší ten konec,dal bych 5 hvězdiček.A taky jsem tu 1 hvězdičku nedal za to,že tam každý umře až po "6 hodinách" :)