Kudly4

💎 𝓕ragrance Lover & Collector, 𝓗orror maniac 🔪

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 30.5.2020  10:42
    Flowers (2015)

Naaranžovat špínu se podařilo na jedničku, ale to je asi tak všechno. O Gore se tu nedá moc mluvit, do pornografického snímku to mělo taky hodně daleko a nejhorší jsou ty holky, které měly asi uříznuté jazyky, protože nevydají za celou dobu ani hlásku, emoce též na nule. Viděl jsem už rozhodně lepší nechutnosti. Třeba se Květinky 02 povedou líp.

• 29.5.2020  21:18
    Still/Born (2017)

To mimino co řvalo každou chvíli, to bylo děsný, furt jsem musel snižovat hlasitost, aby si sousedi nemysleli, že jsem ukradl dítě. Still/Born, je tak strašně moc nezáživným Hororem, že víc nudnější a stupidnější už to být ani nemohlo. Frajerce se místo dvou dětí narodí jen jedno a od té doby zažívá halušky. Horor pro nastávající či novopečený matky, nic pro mě.

• 29.5.2020  11:27

Nenápadný Horor z Brazílie, kde nechybí pár výborných sexuálních scén s pěknou Milfkou v hlavní roli. Hned ta úvodní scéna, kdy dostane frajer při sexu sekerou po hlavě a následně je rozporcován, mi vytvořila úsměv na tváři a je to víceméně top scéna. Škoda jen těch nudných, ukecaných pasáží, ale jinak za mě skvělá podívaná a finále bylo vynikající. Gore je tu velice podařené, šukací scény skoro až autentické, jo bavil jsem se, krásná čtyrečka. (108. hodnocení)

• 28.5.2020  21:23

Prvních třicet minut si děvčata užívají, Amber a Odette jsou kurevsky sexy, takže první půlhodinka, která končí v plavkách u vody s následným únosem, byla hodně fajn. Jenže pak přijde další půlhodina, kdy se jenom pátrá a v té poslední jsem zažil doslova šok. Očekával jsem nástup Hororové atmošky, nějaké mučení a následně krvavou pomstu na únoscích, ale ono nic ? O Horor se nejedná ani zdaleka, je to obyčejný, televizní Thriller. Karl Urban, ten je tu jenom do počtu a jeho chování je naprosto tragický. Tři * jen proto, že dát dvě, mi přijde líto, ale jsem fakt zklamaný.

• 28.5.2020  11:55

Původní hodnocení 1* - 3.11.2014. Tenkrát mě tenhle poslední díl, mé oblíbené série dost nasral a skoro jsem hodil odpad. Nedávno jsem si připomenul první díl a chuť jsem dostal i na šestku a doufal jsem, že se mi to po více jak pěti letech zalíbí více, než tenkrát, ale bohužel přidám pouze jednu * navíc. Krvavý hotel, je prostě nejslabší, sice je tu nejvíce nahoty a je to vyloženě erotický Horor, ale Gore, prostředí, mutanti, příběh, to vše je hodně špatný a dost nezajímavý. Za nejlepší scénu považuji hned tu úvodní s párečkem na kole - jedna hvězda a druhá právě za tu nahotu.

• 27.5.2020  22:31
    Belzebuth (2017)

Mexiko, Chile, Argentina, odtud jsou Horory pro mě velkým lákadlem, vždy očekávám tu největší špínu, jakou si v Hororech dokážu představit. Ten úvod, kdy frajerka vytáhne skalpel a zmasakruje novorozence, to bylo šílený. Většinou jsou mordy mimo záběr (u těch novorozenců to asi chápu), ale v některých scénách se mohlo klidně přitvrdit a nechat diváka nakouknout, no masakrují se tu jenom děti, takže máme prostě smůlu. Každopádně první polovina spíše připomíná drsnější kriminálku, v té druhé narazíme na solidní exorcismus. Scény v podzemním tunelu patří asi k tomu nejlepšímu co film nabídne. Zklamal mě mluvící ježíš, to mi přišlo strašně hloupý a v jednou záběru i digitální cákance krve. Jinak atmosféra po celou dobu slušná, nikdo z herců mě vyloženě nesral, nejvíce potěšil Tobin Bell (SAW). Za mě slušná trojka a spíše jednohubka, podruhé už to vidět asi nikdy nechci. (16. hodnocení, 4. komentář)

• 26.5.2020  22:37
    Morituris (2011)

Nepřečetl jsem si obsah, takže jsem po třiceti minutách nevěřil vlastním očím, jakým směrem se film začal ubírat (znásilňování a mlácení frajerek), no vlastně nepobírám doteď, kde to celé ve finále skončilo. Bylo to hodně perverzní (nůžky Top), občas jsem cítil i strach, stačilo pár historických kostýmů a masek - fakt dobrý nápad s gladiátory. Na můj vkus se to možná odehrává až moc ve velké tmě (Viděno v HD), ale atmosféru to i tak mělo výborně děsivou. A jak zní z plakátu -> TRUE OLD SCHOOL ITALIAN EXPLOITATION (201. hodnocení)

• 26.5.2020  12:32
    Pach krve (2003)

Pach krve řadím mezi první modernější Hixploitation Horory, který odstartoval novou vlnu brutálního násilí (má oblíbená série). Jednička, jako jediná dokázala navodit pocit napětí a strachu. I herecké obsazení je v tomhle díle nejsympatičtější. Ostatní díly už jsem bral spíše jako krvavou zábavu, kde sice Gore bylo díl od dílů šťavnatější a nechyběla už ani nahota, ale s celkovou kvalitou už to bylo horší a horší. Každopádně jsem rád, že jsem si našel čas na to si připomenout tuhle parádní klasiku, protože poprvé jsem Wrong Turn viděl hodně let nazpátek a jen jednou a navíc v době, kdy jsem ČSFD ještě nepoužíval, proto hodnocení a komentář až dnes. Má to alespoň tu výhodu, že jsem to mohl dneska zhlédnut v krásném Full HD. Jsem zvědavý na letošní remake.

• 25.5.2020  20:56
    Behind You (2020)

Víc tuctovější duchařinu už jsem si na dnešní večer vybrat nemohl. Jako ono to vypadá na oko celkem dobře, atmosféra taky ušla, ale prostě Behind You se neliší ničím, od stovek dalších průměrných duchařin. Plakát temnější, než samotný film. (80. hodnocení)

• 25.5.2020  14:31
    Rubber (2010)

Film o vraždící pneumatice, která nechává lidem vybuchovat hlavy. Originální, zpočátku zajímavé, fakt pěkně natočeno, ale celou dobu jsem se tááák strašně nudil a vtipný mi to nepřišlo skoro vůbec. Za mě ztráta času, bohužel.

• 24.5.2020  21:50

Na to, že nemusím duchařinky, tak tahle byla skvělá. Hlavně velkým plusem je netradiční prostředí, ve kterém se natáčelo, zde, jsem si tu indickou atmosféru fakt vychutnal. Potěší dobré herecké výkony, na hlavní ženskou postavu se koukalo hodně fájn a finále bylo hezky znepokojující, ale jak se říká "Co zaseješ, to sklidíš." Zatím nejlepší Horor od tohoto režiséra a výjimečně tu čtyrku tady dám.

• 23.5.2020  23:44

Kdyby se na tomhle Hororu nepodílel Eli Roth, tak bych to asi v polovině vypínal. Protože nebýt zde právě Gore, tak je to tuctový, Hororový drama a úplně jsem cítil v atmosféře filmu ten televizní smrad, který se táhnul od samého začátku. Laura Allen sice pěkná Milfka, ale hraní jí moc nešlo, emoce na nule. No, nebýt opravdu těch povedených Gore scén a dobrý masky klauna, na 3* by to fakt nebylo ani náhodou. Btw, ten TV Prima obsah, je fakt otřesný !

• 23.5.2020  19:40
    Ve službě (2019)

Jediný důvod, proč jsem tuhle béčkovou, televizní srajdu dokoukal, je slušné tempo od samého začátku. Jinak vše ve filmu jsem viděl už tisíckrát, akce průměrná, kdy se prostě vystřílí tuna zásobníků, ale ne a ne se trefit, na to už jsem pomalu alergický. Aaron samozřejmě nejsilnější článek celé této show. Dvě * ať nežeru, ale už to nechci víckrát vidět.

• 22.5.2020  22:40

Tak tohle byla od začátku dost zábavná jízda, která se ve finále změní v jízdu pěkně krvavou. Jako podle plakátů, jsem čekal, že se budou sekat prsty za prachy, ale celkově to bylo fakt dost nepříjemný psycho po celou dobu, chudák pes ! Jo, prachy jsou prachy. Kurevsky sexy Sara Paxton, posouvá celý film o level výš. Hustá podívaná.

• 22.5.2020  14:11

Genisys je posledním zářezem do Termoš série a mám ji tedy kompletní. Po včerejším Salvation jsem si myslel, že tohle bude lepší, ale přeci jen, jsem měl včera o maličko lepší požitek. I tak se ale jedná o dost dobrou akční podívanou s nádhernou Clarke v hlavní roli. Když nebudu brát staré původní filmy, tak nejvíce se mi líbil nejnovější, Rkový, Temný osud.

• 21.5.2020  21:47

Nakonec jsem dostal víc, než jsem čekal (předešlé díly jsem neviděl), hlavně co se týče Gore a nahoty. Gore je tu celkem povedený a je ho tu dost, nejvíce zapamatovatelná (i když nesmyslná) je scéna s utržením končetin, která se pak objevila v ještě lepším provedení v Pachu Krve 4. Takže o utrhané končetiny, vnitřnosti, mozky, rozmrdané hlavy ledničkou a mnoho dalšího tu není nouze. Potěší menší lesbická scénka, potitulková scéna s kurva sexy blondýnkou a to hlavní, překrásná Amanda Righetti (v seriálu Mentalista, už tak pěkná nebyla), která tu třikrát ! vyhraje miss mokré tričko a pokáždé záběr na její bradavky v bílém tílečku. A trochu té kritiky - některé scény strašně debilní a chování postav občas tak komický, kdy jsem kroutil hlavou a nevěděl jsem, zda se mám smát nebo brečet. Délka je parádní, atmosféra domů hrůzy sem tam taky ušla, takže ty tři * klíďo dám. (Titulky, Full HD) P.S. - existuje i jiná varianta konce, která byla vydána pouze na Blu-ray - v galerii filmu hned první screen se srdcem, tak aby to někoho nezmátlo.

• 21.5.2020  15:13

Ale tak určitě to stálo za zhlédnutí. Poslední Terminátor: Temný osud (4*), coby Rko bylo výborný, takže doháním předešlé dva díly. Tohle sice byla krásně uhlazená PG-13, ale naštěstí je tu hodně akce s výbornými efekty, takže jako jednohubka je to dobrý. Celkem v pohodě je i obsazení. Lepší trojka. Director's cut: Pouze kozy navíc.

• 19.5.2020  14:27

Nesedlo, nedokoukáno .. brzy druhá projekce - 1* (7.7.2018). No trvalo to sice skoro dva roky, ale konečně jsem se odhodlal se na to podívat znovu a hlavně to dokoukat. Sice jsem zažil dobu prvních kazetových videoher, ale že by ve mně vyvolal film nějakou nostalgii se říct nedá. Casting taky nic moc. Natočeno je to parádně, to se musí nechat, ale to je asi tak vše. A jako fanouška především Hororů, mě potěšila scéna Osvícení, to jsem čuměl jak puk, kde se to tam vůbec vzalo a samozřejmě Chucky. Za mě ve výsledku ale průměrná podívaná a je to až moc pro děti.

• 18.5.2020  21:59
    Pyramida (2014)

Čekal jsem nějakou duchařinu, ale co jsem nakonec dostal, mě hodně překvapilo. Při sledování jsem si vzpomněl na Pod zemí, které bylo o třídu děsivější, ale i tohle je solidní nadprůměr. Je tu několik infarktových lekaček, dojde i na vynikající Gore ! (vyrvání srdce top), atmosféra hodně slušná, monstrum (výborný nápad) vypadalo dost děsivě a finále, které nekončí happy. Za mě dost dobrý a k nočnímu zhlédnutí ideální volba. Určitě si to v budoucnu pustím ještě jednou.

• 17.5.2020  20:24

Tak jsem si po dnešní jedničce udělal opáčko i u dvojky a měl jsem správné tušení. Tohle pokračování se mi líbilo více, je to svižnější, akčnější a to hlavní, je to brutálnější, počet úmrtí mluví samo za sebe (Barbar Hovnan TOP). A jak už jsem psal v komentáři u jedničky, Hory mají oči definitivně patří do mé top dvacítky nejlepších brutálních Hororů. Opět viděno v krásném Full HD. Přeji si trojku !

• 17.5.2020  14:35

Hory mají oči určitě patří mezi moji top dvacítku nejlepších brutálních Hororů. Jsem rád, že jsem si ho dnes mohl oživit a konečně napsat i komentář, který mi tu chyběl už dost dlouho. Něco mi říká, že dvojka se mi tenkrát líbila více, takže tu si dám jako opáčko dnes večer (komentář u ní také nemám). Jinak viděno ve Full HD a byla to nádhera. Scéna v karavanu legendární ! (edit: dvojka brutálnější, líbila se mi více)

• 17.5.2020  10:24
    Tichá msta (2017)

Vražda manželky, pes, Ford Mustang, Ruská mafie. Ne, naštěstí to není další John Wick. Antonio Banderas v tuctovým televizním filmu o pomstě, jakých jsou stovky a nevidím proto důvod dát vyšší hodnocení. A to jak přestal v polovině filmu mluvit, bylo vyloženě trapný.

• 17.5.2020  08:41
    Angst (1983)

V té době možná solidní snímek, ale z některých scén jsem se popadal za břicho, jak komický mi to přišlo. Hlavně chování babky a té dívky, která nevydala ani hlásku, to bylo děsně amatérský. Něco takového bych dokázal natočit i já a určitě lépe. Příběh podle skutečné události, který mi nepřišel ničím zajímavý, takových psychopatů chodilo a chodí po světě stovky. Čekal jsem syrovější a brutálnější podívanou.

• 16.5.2020  22:37

Už je to přes 10 let, co jsem viděl první Paranormal Activity a tenkrát to byl velký hype. Z dalších pokračování jsem viděl snad pouze jenom druhý díl a už to nebylo ono, no a dnes jsem dostal chuť na tenhle (zatím poslední ?) The Ghost Dimension. Upřímně, nelekl jsem se ani jednou, už to na mě vůbec nepůsobilo, jako tenkrát, ale natočený je to celkem fájn, atmosféra je celkem solidní a nápad s jinou dimenzí taky ušel. Na mladší ročníky to ale před spaním bude myslím fungovat =)

• 16.5.2020  15:15

Čekal jsem to teda o dost lepší. Akční scény jsou sice super, ale nic hlubšího to ve mně nezanechalo. Takový to klasický "ať žije Amerika". Každopádně 130 minut uteklo rychleji, než jsem čekal, ale po druhé už bych to vidět nechtěl.

• 16.5.2020  09:52

Letos už druhý film s Moritzem a opět bomba. Odvrácená strana měsíce je přesně tím filmem, který mě pohltil od samého začátku a při sledování jsem ztratil pojem o čase a za to pátá hvězda. Ta atmosféra byla fakt neskutečná. Jestli jsem se doteď houbám vyhýbal, tak odteď ještě větším obloukem. Finále zdrcující, slušný psycho, brr.

• 15.5.2020  12:41
    Díra (2009)

K filmu mě přemluvila má oblíbená, krásná, tady ještě mlaďounká Haley Bennet. Jak už je tu několikrát psáno, Horor je to spíše pro mladší diváky, ale to jsem očekával, takže ve výsledku s ním nemám větší problém. Možná finále mohlo být jiné, na mě to bylo až moc hloupoučké, ale je to z roku 2009, tak budiž. První polovina filmu mě bavila víc než ta druhá. Na jedno zhlédnutí je to oukey.

• 14.5.2020  21:05
    Awoken (2019)

Awoken se snaží být děsně cool, high, moderním, démonickým Hororem, ale vůbec jsem mu to nežral. Každý tu stále jenom brečí, brečí a brečí, herci strašně přehrávají, hlavně ta nesympatická kráva, která se po celou tu dobu tváří, jak zesraná, zechcaná, té jsem přál ať jí ten démon alespoň pořádně vymrdá. Hvězda za prostředí, které i tak nebylo vůbec využito, protože tenhle Horor mi nahnal strach asi tak, jako korona vajrus. (51. hodnocení)

• 14.5.2020  17:40
    Dolittle (2020)

Prázdné a zbytečné možná pro zaprděné starouše. Je to rodinný film i pro ty nejmenší a mně se to upřímně líbilo, párkrát jsem se od srdce zasmál, u mě to účel splnilo, krásný relax + pěkný soundtrack.

• 13.5.2020  22:05

Musel jsem si připomenout tuhle Hororovou, v dětství oblíbenou dnes už klasiku. Ani jsem donedávna nevěděl, že tu debutoval Johnny Depp a byl to právě on, kvůli kterému jsem si Noční můru chtěl zopakovat. Scéna, kde Freddyho ruka vyjíždí z vany je legendární. Jo, na takovýhle kousky se prostě nezapomíná.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37