Kudly4

Instagram: jkudly

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 13.1.2019  16:30
    Bird Box (2018)

Anti sexy máma Bullock a její dojemný příběh. Co, kdo, jak, kde a proč ?? O fous lepší než ta sračka Tiché místo.

• 13.1.2019  13:43

Velká nuda a vtipy strašně dětinské. Jediná scéna, která mě pobavila byla virtuální realita. Těšil jsem se hlavně na Olgu, ale ta zde nedostala téměř žádný prostor, tedy krom jejího výstřihu. Zklamání, ale to jsem čekal.

• 30.12.2018  23:58

Parádní Post-apokalyptická, akční, krvavá husťárna. Jak psal EvilPhoEniX, pokud by něco takového nastalo, přál bych si aby to přesně takhle vypadalo. Šílené gangy, absolutní anarchie, silnější pes mrdá ! Super úvod, kdy letadla rozprášila chemikálii, bezvadná atmosféra, několik pěkných krvavých scén, ruská ruletka, fájn závěr v předměstí. Nejvíce se mi líbila sekvence s černošskou rodinkou ( a jejich výtečné burgery ! ) Nechybělo málo k 5* možná to chtělo místo Kate Bosworth někoho jiného, protože z počátku jsem ji na chuť taky nemohl přijít.

• 28.12.2018  23:00

Já těch pět prostě v rámci tématu (rozpad těla) napálím. První díl Contracted (3*) jsem viděl přesně před pěti lety a už si to moc nevybavuji a od té doby jsem na podobné téma viděl např. Bite či nedávný Thanatomorphose, po kterým jsem si myslel, že už mě nic horšího/lepšího potkat nemůže. A Contracted: Phase II je vážně super. Vizuál perfketní, celkem fájn herci a Gore je na hodně vysoké úrovni, nečekal jsem takovej brutální hnus. Líbila se mi i hudba a potěší i stopáž, která je prostě akorát a neměl jsem šanci se nudit. Pořádná prasárnička. Určitě bych přivítal třetí díl, na kterej nás i vlastně v závěru navnadí.

• 28.12.2018  15:14

Ve finále prázdný film. Nebyl jsem v napětí, nesmál jsem se, bylo mi to v celku všechno jedno. Za zmínku stojí snad pouze Anna Kendrick.

• 27.12.2018  16:57

Veliké očekávání - naprosté zklamání. Umělecké dílo možná, ale já se tak neskutečně nudil !! A ty zbytečný kecy všude !! Pár scén bylo vynikajících (první a druhá vražda, střelnice). Bohužel, na víc jak 2* to nevidím. Počkám si ještě na Director's cut verzi, třeba pak ještě možná za to Gore zvednu na 3*.

• 26.12.2018  23:04

Do 3/4 to bylo hodně slušné, perfektní prostředí, fajn příběh, super herecké obsazení v čele s krásnou Virginia Gardner, kterou jsem měl možnost vidět v letošních hororech Monster Party či Halloween a toto byl její čistě první horor, který je z těch tří nejslabší, ale nebylo to úplně zlé. Dojde na pár krvavých scén, ale kromě hlavy v medvědí pasti, toho zde moc není a většinou jsou vraždy hodně obyčejné. I tak mě to ale drželo celou dobu v napětí, díky super mrazivé atmosféře. Na jedno či dvě zkouknutí je to ok a k Final Destination bych to moc nepřirovnával. (397. hodnocení)

• 26.12.2018  19:33
    Insidious (2010)

Vyhýbal jsem se tomuto hororu několik let (nemusím komerční duchařiny), ale přeci jen jsem se rozhodl, že tohle je povinnost vidět. Vidět to tenkrát, tak jsem možná vystrašen, ale po velice úspěšném The Conjuring, bohužel ne.

• 26.12.2018  16:43
    Rohy (2013)

Celkem dost fájn hororová pohádka s výborným Danielem a krásnou Juno Temple. Pěkný příběh, není nouze ani o pár krvavých scén. Bavil jsem se. Na nedělní podvečer jsou Rohy jako dělané. Určitě zkouknu ještě párkrát.

• 26.12.2018  00:19
    Fractured (2018)

Ze začátku to vypadalo na klasický bu bu bu horor, no ale pak se nám začne odehrávat druhá strana příběhu a celkem překvápko, tedy alespoň do té doby, než se objevíme opět v domě, kde to bylo už celkem zbytečně natahované. Noční atmosféra je tu velkým plusem, kdyby se přidalo více na brutalitě, možná bych tu čtvrtou i přidal. Doporučuji pustit v noci. (62.hodnocení)

• 25.12.2018  22:42
    Bajo la Rosa (2017)

Péro za péro, zub za zub. Celkem dobře depresivní atmosféra, která graduje každým přiznáním, avšak ze židle jsem z toho nespadl.

• 25.12.2018  20:46

Myslel jsem si, že když jsem protrpěl tu strašně nezáživnou první hodinu, že se to konečně rozjede, ale bohužel. Pokud si dáte LSD, bude to pro vás zážitek na celý život. Hvězda za občasné Gore, které bylo celkem fájn, ale celkově film vypadá hrozně céčkově.

• 23.12.2018  22:12
    Horsehead (2014)

Už od prvních minut mi to zpracováním připomínalo spíše porno a moc jsem se nemýlil, protože později došlo na pár ujetých erotických scén. Co se týče ale příběhu, tak to mě absolutně nebavilo a dostihla mě horečka z nudy. Hvězda za tu celkem pěknou blondýnku, která se nebála, ukázat se několikrát ve vaně, ale to je asi tak všechno. Strašně zmatený, nezáživný, nudný. Tohle opravdu ne. (192. hodnocení)

• 23.12.2018  20:02

Pěkný vánoční slasher, plný vyndaných očíček. Pěkné herecké obsazení. Na Štědrý den ideální volba.

• 22.12.2018  23:29

Co se týče celkové kvality filmu, tak v porovnání s Contracted či Bite (3*), je Thanatomorphose nejhorší. No ale co se týče rozpadu tak zde je jasný favorit. Je to opravdu hnus všech hnusů a ten závěr, to byla opravdová lahůdka. Pouze pro gurmány a konečně jsem narazil na něco pořádně chutného z Kanady, jelikož odtud přicházejí pouze sračky, i když Thanatomorphose je sračka doslova. Dobrou chuť. (576. hodnocení)

• 22.12.2018  20:07
    Halloween (2018)

Bylo mi asi 14 let a můj první film co jsem si půjčil ve videopůjčovně byl právě Halloween. A byl to právě Michael Myerse, který odstartoval moji hororovou horečku. Husina při vraždění, parádní atmosféra jako tenkrát, není co bych víc dodal. Znělku si broukám už pár let. Halloween je klasika.

• 18.12.2018  23:32

Naprosto přesná atmosféra ... jó, snad ještě někdy ...

• 18.12.2018  12:40

Jeepers Creepers byl ve své době celkem dobrý horor, ale to co nám je naservírováno v tomto pokračování po 14 letech, to i TV Barrandov by se styděla tohle odvysílat. Atmosféra celého filmu, jak z příběhu věřte nevěřte, dodávka z vesmírného materiálu .. hrůza a děs a ty digitální efekty .. uf. Špatné po všech stránkách. Po pěkném hororu The Midnight Man, šlápla Gabrielle Haugh do velkého hovna.

• 17.12.2018  19:18
    Lasso (2018)

Hvězda za celkem originální horor, druhá za sem tam dobré Gore, ale ty přidané efekty krve, to mi pálilo oči. Je to hodně amatérské a jak už tu někdo psal, jako hororová komedie by to obstálo lépe. (57. hodnocení)

• 17.12.2018  15:12

Na rok 2009 slušná vyvražďovačka, která dnes už bohužel neobstojí. Je na čase oživit tuhle sérii. Celkem zajímavé obsazení - Supernatural, Mentalista, ochránce a mnoho dalšího. Samozřejmě není nouze o sex, kozy, pěkné buchty a několik fájn Gore scén. Klasika na pátek 13.

• 16.12.2018  20:14

Nic Hororového na tom nebylo, navíc to všechno vypadalo dost směšně a dost nereálně. Po tomhle musím zvednout hodnocení filmu CAM. (224. hodnocení)

• 14.12.2018  23:31
    Cam (2018)

Asi po dvaceti minutách, jsem si tak v duchu říkal, že je celkem fájn vidět takhle ke konci roku pořádnej SEXY horor. Jenže vtip je v tom, že tohle není žádný horor, ale celkem píčovinka, což je škoda. Pokud jste ještě nenavštívily stránku Bongacams, tak asi raději doporučuji to, než tenhle film. Už jen čekám horor s ukradeným instagram účtem. Plusem je pěkná hlavní postava a pěkné barvičky filmu.

• 13.12.2018  16:45
    Venom (2018)

Když se dostala tenkrát ven informace, že film bude PG-13, přestal jsem se těšit. Další věc je ta, že Hardyho moc nemusím a po tomhle hovně pro děti, ho nemusím ještě víc.

• 13.12.2018  16:38

Film mě spíše nudil (příběh), ztrácel jsem se a závěr také nic moc. Atmosféra je ale úžasná, Garfield se do role hodil a je tu i pár pěkných hereček. Třeba někdy příště až se na to podívám znovu ... ale pochybuju. (Po mém hodnocení problikla barva -69- :o) 350. hodnocení)

• 9.12.2018  20:37

Už to nebyla taková pecka, jako první (5*) Goon, ale i tak celkem důstojné zakončení. Potěší vidět znovu všechny postavy a parádní krvavou bitku v závěru.

• 8.12.2018  21:48

Můj první, čistě Holandský horor/slasher, nedopadl zas až tak zle, kam se hrabou kanadské či některé anglické sračky. Partička psychicky narušených lidí (vrahounů), si jede pročistit hlavu s Holland tour k větrným mlýnům, kde ale bohužel už netrpělivě čeká páníček s pořádně nabroušenou kosou. Prvních 25 minut je celkem o hovně, no pak přijde na řadu první gore scéna a mě se vytvořil úsměv na tváři. Není to samozřejmě super, pecka slasher, postavy se chovají klasicky dost debilně, příběh také není bůhví jaký, ale tady hlavně potěší právě to Gore, které je celkem dost solidní. Není nouze o useknuté nohy, hlavu, vypadlá střeva apod. Už jsem si myslel, že to budou takové slaboučké tři hvězdy, ale finální nečekaná scéna "NEMŮŽEŠ ODLOŽIT TO, CO SE MUSÍ STÁT" PLESK ! mě celkem odrovnala a tímto jsou to solidní třikrát podtržené 3* Přivítal bych i pokračování. (328. hodnocení)

• 6.12.2018  22:57
    Sestra (2018)

Ježíši Kriste, Matko představená to byla ale píčovina !! Čekal jsem nudnou sračku, dostal jsem nudnou sračku, patří mi to. Celou dobu jsem se smál a chytal za hlavu. Tohle nesahá filmu The Conjuring ani po kotníky. Přesně ten typ hororu, pro nehororové fanoušky, dívající se pouze na romantické filmy, jo .. těm pak přijde SESTRA jako ultra mega horor. 3x fuj ! Hvězda pouze za úvodní a finální scénu, která jinak patřila ale k The Conjuring. Viděno pouze z povinnosti.

• 5.12.2018  15:34
    Sněhulák (2017)

Ačkoliv se mi to toho moc nechtělo, protože jsem předpokládal nudnou kriminálku, tak to nakonec nedopadlo zas až tak moc zle. Do poloviny to bylo celkem dost napínavé a vychutnával jsem si i pěkné zimní prostředí. Pak jsem ale vraha prokoukl a napětí odpadlo. Celkově ale solidní krimi.

• 5.12.2018  15:29
    Lukas (2018)

Vítej doma ! Osobně bych si přál, aby Žán už netočil žádné céčkové akční srajdy. Tohle bylo trošku jiné a dost mi to připomínalo filmy Liam Neesona. Bylo to dobré, příběh sice milionkrát ohraný, ale s Van Dammem to mělo šmrnc. Po Expendables 2 konečně něco dobrého.

• 2.12.2018  15:48
    The Ward (2010)

Za ten závěr, budiž. Hodně slabá trojka. Vidět to před 7 lety, tak dejme tomu. Je to taková obyčejná TV duchařina, kterou zvedá hlavně Amber a celkem solidní prostředí blázince. Na jedno zkouknutí fájn.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25