Kudly4

Instagram: jkudly

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 9.5.2021  16:56
    True Fiction (2019)

Nesympatické obsazení, nudné prostředí, staromódní hudba, komplikovaný děj. Jediné, co se dá za mě kladně ohodnotit, je několik pěkných krvavých/brutálních scén, ale jinak jsem se nesmírně nudil a modlil jsem se, ať už to skončí. Tohle mi opravdu nesedlo. (35. hodnocení, 7. komentář)

• 9.5.2021  11:49
    Pętla (2020)

Tentokrát to vzal Patryk Vega přímočaře a jasně. Sledujeme cestu policisty od samého začátku jako "šlapku" až po těžkého mafiána. Zamrzí, že to nejsou opět taková jatka, tak jak jsem u Patryka zvyklej, ale za to nám tu naservíroval tolik sexu, že v žádným jiným filmu, kromě porna tohle neuvidíte. Spousta sexuálních scén, krásných žen, vtipných situací a nechybí sem tam nějaká ta nechutnost a zvrácenost. Typický Vega, opět a zase natočil parádní film.

• 9.5.2021  09:22
    Slaxx (2020)

Vraždící džíny, tak to tu ještě nebylo. Na můj vkus se to bralo až moc vážně, neřekl bych, že to byla komedie - nezasmál jsem se ani jednou bohužel. Gore scény téměř všechny mimo záběr, nebo nejsou vůbec zajímavé (uškrcení), top scénou je smrt "Lorda" ve skladu, kde mu džíny ukousají obě ruce. Postavy celkem nesympatické, až na milou "Libby", prostředí obchodu docela fajn a potěší i krátká stopáž, jinak ale nehorázná blbůstka, slabší tři. A díky za připomenutí v komentářích na Bundu 3, hned jsem si to pustil. (67. hodnocení, mé 2000. hodnocení)

• 8.5.2021  23:11
    Běženky a kapři (TV film) (2016)

Kdyby se mě někdo zeptal, zda jsem viděl Horor "BĚŽENKY A KAPŘI" tak ho pochválím za podařený vtípek a odpovím mu, že parodii na Sněženky a machři, jsem opravdu neviděl. No musel jsem tohle epický dílo zhlédnout už kvůli názvu, který se Primě fakt povedl. Celkově, je celý film dost vtipný, stejně jako název a podobně jsou na tom i efekty, děj, dabing a jediný za co dávám hvězdu, je za ty některé pohledný herečky, alias casting do porna. Čekal jsem tedy alespoň nějaké kozy či pořádnou lesbickou scénu, když už teda režisér natáčí sem tam nějaké to lehčí porno, ale bohužel. Na zasmání dobrý.

• 8.5.2021  22:20

Čekal jsem původně krvavou zábavu, kde mělo být Gore na prvním místě, ale ani ta brutalita mě tedy skoro vůbec neuspokojila. Zlatý hřeb, měla být scéna rozpárání ceckatý ženy a oběšení jejího frajera na střevech. Střevo, co vyloženě vypadalo jako nasáknutý provaz v červený barvě a rozpárané břicho, kde v jednom záběru je vidět pouze díra na 3 stehy a o pár sekund později je hrudník, jak po nájezdu hordy zombíků, bylo spíš strašně vtipný a amatérský, než že bych musel tuhle Gore scénu několik minut rozdýchávat. No každopádně, celkově Skull: A Máscara de Anhangá až tak tragický není, ale kromě pár brutalit a špinavý atmosféry Sao Paula, mě tohle ničím jiným nezaujalo. (55. hodnocení, 10. komentář, Full HD)

• 8.5.2021  14:15
    Nikdo (2021)

V mnoha ohledech, podobné k prvnímu Johnu Wickovi, neříkám, že i lepší. Ale pokud chcete více humornější a odlehčenou verzi, tohle vřele doporučuji. Možná to bylo i o malinko více akčnější a brutálnější (Top scéna - fight v autobuse), potěší i výborná hudba (L.A. - What A Wonderful World, jsem si hezky užil). Za mě dost slušná zábava a rozhodně se těším na další filmy, tohoto talentovaného, ruského režiséra, který si tímto filmem asi poštve proti sobě nejednoho Rusáka, hehe.

• 8.5.2021  11:56

Původní Mortal Kombat, je mé dětství (díky dědo) a vždy jsem si přál, ať vznikne pokračování či Reboot. Trvalo to sice více jak 20 let, ale jsem s novým Mortalem naprosto spokojený, vlastně až na jednu věc, kvůli které nedám tu 5*. Celou dobu jsem čekal na ten legendární soundtrack !! Čekal jsem, že začně hrat, když Cole najde svoji Arkánu, nebo když se objevil na scéně Scorpion. Bohužel, je ten soundtrack až v závěrečných titulkách. Každopádně, jedná se o brutální (díky bohu za R Rating) akční pecku (Gore a Fatality bez debat 5*- top scéna - klobouk alá cirkulárka), kterou jsem si maximálně užil a já doufám, že další pokračování uvidím už v kině.

• 11.4.2021  14:38
    Mama (2013)

Před osmi lety, kdy sem toho neměl ještě tolik nakoukáno, tak by to na mě asi zapůsobilo více, než dnes. A možná bych se na to ani nikdy nepodíval (nemusím duchy a haranty), kdyby to nejelo v noci v televizi. Lekačky celkem povedený, napětí fungovalo, finále dost přehnaný, představoval jsem si jiný závěr, drsnější závěr. Na jedno zhlédnutí mi to stačilo, víckrát už se tomuto vracet určitě nebudu. Lehounce nadprůměrná, televizní bubákovina. (Nova Cinema, KnV)

• 3.4.2021  21:40

Na Hotel Inferno, musíte mít fakt náladu. A je zjevné, že na jedničku jsem jí neměl (1*), a proto chápu odpady i plný počty. The Cathedral of Pain, je už vyloženě peklo jako kráva, které mě chytlo svoji brutální atmosférou od samého začátku. Za mě určitě kvalitnější a hororovější podívaná, jen škoda těch občas přehnaně počítačových efektů, ale osobně to klidně můžu brát jako takovou filmovou PC hru z první osoby. Co se týče brutality a Gore, tak občas jsem si říkal, zda nezacházím při hledání nových Hororů už dost daleko, scény, kdy se na zemi válejí zmasakrovaná těla novorozeňat či domácí císařský řez, už bylo skoro za hranou toho, co ještě snesu, ale fajn, už mám něco nakoukáno. Nejvíce se mi ale líbil hned ten úvod, rozřezávání ženských těl, to byla chuťovka. Tohle pustit přítelkyni večer v obýváku, tak mě pošle asi do léčebny =) Finále alá DOOM už bylo úsměvné, ale celkově fakt námrd a vůbec jsem to nečekal. Jsem zvědavý na trojku. (Full HD, 39. hodnocení, 70%, PS - můj poslední Horor ve 29 letech)

• 3.4.2021  16:41
    Clownface (2019)

Takhle podobně by asi dopadl pokus o Slasher u nás, kdyby ho natočil třeba Magnusek, za podpory televize Nova s hercema z Ulice. Gore tak amatérský, až jsem se musel občas smát, jak to bylo vtipný a do toho ten 50 kilový zabiják s pupkem a maskou, která trvala vyrobit 45 minut dětem v první třídě na výtvarce, fakt jakože sranda. O jaký "Horor" půjde, už zjistíte v prvních minutách, kde Clownface rozmašíruje první oběť tak, že jí začne téct jahodový džem z pusy a do toho frajerka, která se na to všechno dívá, bez jediný hlásky, no myslel jsem si že toho neskutečnýho zabijáka snad ještě vykouří a nastaví mu, protože ta rychlovka deset minut nazpátek, stejně za moc nestála. Hvězda za tu šukézní zrzku a za to, jak to bylo všechno tak krásně trapný a levný. (Full HD, 1. hodnocení, 1. komentář)

• 3.4.2021  15:09

Černobylské deníky (5*) se mi tenkrát dost trefily do nálady, Shookum Hills jsou sice tak o dvě třídy horší, ale s čím umí Parker pracovat, je prostředí, které dokáže využit opravdu maximálně. Docela mě znejistila scénka (frajer v lese dá ucho k mříži), kde byla digitálně přidaná krev a úplně mi to málem vypálilo oči, ale k dalším excesům naštěstí už nedošlo, i když ono zrovna bohatý na Gore a krev tenhle Horor není, ale tak jako u Černobylských deníků, tak i zde mi to vynahradilo především prostředí se slušnou atmosférou. Monstra celkem povedená, herci průměrný, ale na Alicii se hezky dívalo, slušná kočka. Příjemná jednohubka na jedno zhlédnutí a určitě se těším na režisérovo další tvorbu, se kterou doufám přijde dřív, než za 8 let. (Full HD, 169. hodnocení)

• 2.4.2021  18:12

Už jsem si myslel, že to bude lepší než ty poslední dvě Hororové sračky (Color Out of Space & Mandy), ale ono je to furt tak nějak stejně debilní a ani zde to Cage prostě nezachránil - asi to bude tebou kámo. Humor mě úplně minul asi, příběh totálně o hovně - plyšový roboti, fakt bomba, Gore bylo nezajímavé a celkově celý film byl jedna velká nuda. Willy's Wonderland si užijí tak maximálně 15leté děti.

• 2.4.2021  14:07

Opět tu platí pravidlo, vypnout a užívat si tu epickou podívanou. Dějová linie s černochem, která byla nejnudnější, mi zas tolik nevadila a finále s mechagodzillou bylo parádní. Luxusní CGI a cesta do středu země výborná. Kdo se na tyhle pecky dívá v nižším rozlišení než 1080p je prostě idiot a ti, kteří čumí na kino verze jsou ještě větší. (Full HD, 748. hodnocení)

• 1.4.2021  21:08

Ten úvod se mi líbil, pak už jsem se ale nemohl absolutně soustředit, přestalo mě to bavit už někde ve čtvrtině. Připadalo mi, jako bych se díval na divadelní hru. Tohle jde úplně mimo mě, pro ročníky 70-80, libující si ve starých splatterech, to bude určitě lahůdka, za mě ale naprostá ztráta času. Pochválím maximálně masky a ten úvod, kde nebyla nouze o podřezané krky. (Full HD, 73. hodnocení)

• 1.4.2021  13:36
    Stráž (2021)

Za mě už strašně ohrané téma, kdy si voják přiveze z války domů nějaké trauma a ještě se mu do toho něco přihodí, jako zde, znásilnění sestry a samozřejmě v tom musí mít prsty vysoce postavený Rusák. Na film bych se vůbec nepodíval, nehrát zde má oblíbená Olga, která naštěstí překvapí v dobře natočených fightech (v závěru pak dojde i na dvě krvavější scény) ale především za pěknou, lehkou, škoda že velmi krátkou, lesbickou scénku. Jinak ničím jiným ale Sentinelle nepřekvapí, strašně průměrný / televizní film. Třetí * vyloženě jen za Olgu.

• 31.3.2021  18:37

Za zmínku tu stojí stále krásná Demi Moore, pár vtipných momentů a típek s dírou v noze. Jinak je to celkem dost ukecaný, se strašně nezajímavým castingem. Narazit na to v noci v televizi, tak bych z toho měl možná o něco lepší pocit, než mám teď, kdy to přesouvám do koše.

• 31.3.2021  14:42

Celkem příjemná zábava (čokoláda pobavila). Millu moc nemusím (raději Linu), takže díky bohu alespoň za frajírka Tonyho, na kterého se dobře dívalo a souboje s ním jsou dost povedené. Hru neznám, ale věřím, že fanoušky určitě tenhle film nezklame. Dá se říct, že akce je tu od začátku až do konce. Finále s Rathalosem bylo výborné.

• 20.2.2021  20:39

México Bárbaro II, opět 8 povídek, o půl hodinky kratší, opět velké díky za titulky "olasek". První povídka - "Voják Juan" který je zabit neoprávněně a v pekle mu dá ďábel šanci se pomstít, rychlovka, solidní začátek - 3* Druhá povídka - "Odplata" frajerka byla zdrogovaná a znásilněná, porodila dceru, kterou pak utopila ? Nevím, každopádně slabá povídka - 1* Třetí povídka - "Pozole" (mexická polévka), příběh o dost úchylné rodince, s ještě úchylnějším tatíčkem, kterému připraví na narozeniny krásnou pomstu. Hodně Wtf povídka - 3* Čtvrtá povídka - "Ohnivé koule" vyloženě porno povídka, sexy (pěkný holky) a zároveň dost nechutný (kouření péra do krve) , tahle byla hodně fajn - 4* Pátá povídka - "Kyselina" příběh o modelce, která zjistí, že jí na jedné párty znásilnil fotograf, celkem nuda, nechápal jsem proč si znetvořila obličej, když ho stejně zabila - 2* Šestá povídka - "Nespi" tohle byla nejnudnější povídka, v hlavní roli dítě a klasický bu bu bu příběh. Tuhle jsem přetáčel, nedalo se - odpad. Sedmá povídka - "Už je čas" tahle mi přišla nejvíc amatérská. Dvě holky, které provedou kletbu na své nenáviděné kamarádky. Stříkající digitální krev, sice pobavilo, ale to je asi tak všechno - 2* Osmá povídka - "Exodontia" tady to Ortega napravil, jelikož v jedničce to byla od něho nejslabší povídka, ve dvojce jasný vítěz. prostituce, drogy, špína, hnus, ustřihnutí prstu TOP scéna, spousta krve. Za mě asi i nejkrutější povídka z obou dílů - 5* Sečteno, podtrženo 2,5. No, Lepší jak jednička to celkově asi není, tam jsem odpad povídce nedal, ale zde zase byla 5* + celkově o půl hodiny kratší. No, nebudu zlý a tu trojku, ač slabší, tak dám. México Bárbaro III, prosím !! (17. hodnocení, HD)

• 20.2.2021  17:09
    Castle Freak (2020)

Těšil jsem se vyloženě na krásnou Emily, která je tu nakonec spíše do počtu, ale cecky přece jenom ukáže a dojde i na solidní sex scénu, která končí hezky nechutně. Na kontě má tři Horory, kdy tenhle je nejslabší či nejméně zajímavý, ale co se týče nahoty, tak tady se stihla předvést nejvíce. Každopádně, při sledování jsem se celkem dost nudil, ač prostředí hradu vypadalo pěkně, ale měl jsem pocit, jako bych sledoval romantický - fantasy film na Prima Love. Gore nějaké je (Top scéna - zabití "doktora"), ale nic víc zapamatovatelného tu není. Finále čistá fantas magořina. (59. hodnocení)

• 20.2.2021  13:45
    Bloody Hell (2020)

Celkem zábavná blbina, kde není nouze hlavně o uřezané končetiny. Sice sem tomu nemohl přijít ze začátku na chuť, asi mi vadil ten finský přízvuk, ale pak se to celkem slušně rozjelo (probuzení se bez nohy) a nechybělo slušné napětí. Rodinka byla fakt nechutně ujetá a finále bylo parádní (hřebíkovačka - top scéna). Dobře natočené, výborné dialogy a hlavní postava skvělá. Bavil jsem se. (424. hodnocení)

• 20.2.2021  10:17
    Wrong Turn (2021)

Mutantí rodinka mi bude hodně chybět, ale chápu, že tvůrci chtěli odbočit o trošku více. Je to určitě kvalitnější než předchozích pět dílů (první WT, už nebude překonán), ale já raději brutální béčka, plné nahoty a Gore. Brutální to naštěstí je i zde, ještě aby ne, kdyby tu nebylo Gore, tak to rovnou spláchnu odpadem (top scény - kláda, trest smrti). Obsazení mi celkem vadilo - dva teplouši, černo bílý pár, klasický pár, soucit k postávám skoro žádný. Druhá polovina alias Divoké kmeny, mě už docela nudila, ta délka je šílená, nebo aspoň mi to tak přišlo. Finále "doma" bylo parádní. Jako fanda Wrong Turn série, je pro mě tento Reboot spíše zklamáním. Předešlé díly, mám občas chuť si někdy zopakovat, u tohoto mám teď pocit, že už po druhé vidět nikdy nechci. (694. hodnocení)

• 10.2.2021  14:05

Slušně natočený, nenáročný Thriller. Dva bratři vykradou dům a po honičce s chlápkem, který spadne do díry začíná dilema, zda ho zachránit nebo ne. Pár slušných zvratů, ale jednání toho chlapce po té, co se dozví co je ten chlap zač, mi přišlo strašně hloupé. Film mohl klidně skončit drsněji. Na jedno zhlédnutí ale fajn.

• 30.1.2021  14:47

Výborný Španělský Thriller, bez nějakých delších, nudnějších pasáží. Atmosféra výborná, herci dobří. Pointu sice odhadnete už ze začátku, ale i tak to bylo napínavé až do samotného, ledového finále. Ta čtvrtá hvězda je za ty tři výborné, brutální scény - hasičák, šroub, ustřelená ruka. Motivaci útočníka jsem plně chápal. (85. hodnocení)

• 29.1.2021  09:42

Režisér a scénárista vynikajícího Hororu z roku 2008 u mě ale na podruhé nezabodoval. A to začal Fertile Ground celkem dobře. Po pěti vteřinách na vás vybafne nahá, celkem pěkná ženská (která se ale v průběhu změní v nesympatickou kravku) a po pár minutách leží na záchodě v kaluži krve, jo to byl výborný začátek. No, to co sledujeme ale dál, mělo "Věřte nevěřte" nádech. Nezáživný, nudný, o Horor se téměř vůbec nejedná, je to spíše takový televizní Thriller. Škoda, od Adama jsem čekal teda lepší jízdu. (123. hodnocení, Full HD)

• 28.1.2021  23:19
    Caged (2021)

První lehčí Horor 2K21 z vězeňského prostředí, to beru všemi deseti. Dr. Reid, je obviněn z vraždy své manželky na doživotí a hned se dostane na samotku, kde stráví spousty měsíců, kvůli šílené bachařce. U hlavní postavy sledujeme, jaký dopad má na psychiku nulový kontakt s lidmi a zároveň nám poodhaluje celou pravdu, zda je vinen či nikoliv. Za mě solidní, napínavá, depresivní pecka, která sice nenabízí v daném žánru nic nového, ale pro filmy z vězení mam slabost a Caged se mi se svojí lehčí Hororovou atmosférou (viděno v noci) opravdu líbil a udržel moji pozornost až do samotného závěru. Edi zahrál na jedničku, veliká spokojenost (7. hodnocení, 2. komentář)

• 28.1.2021  10:41
    Trespassers (2018)

Docela solidní jednohubka. Sice to bylo strašně předvídatelný, odhadl jsem úplně vše (kdo by mohl jako jediný přežít, kdo s kým se vychrápal, sousedka, policajt ..), film určitě ničím nepřekvapí. Co potěší je výborná hudba, Mexický nádech, solidní herci, pěkný herečky (kozy bohužel žádný) a některé v celku fajn krvavé scény, kdy v paměti zůstane hned ta první alias vypíchnuté oko o láhev. Na jedno zhlédnutí ok, ale nic vyloženě zapamatovatelného či něco, co bych chtěl vidět někdy znovu. (69. hodnocení, 8. komentář, Full HD)

• 26.1.2021  13:00

Absurdní, nesmyslné dialogy, hloupý chování všech postav, příšerný výběr herců. Jediný za co dávám hvězdu, je za ty celkem pěkný holky, které na tu dobu, vypadaly dost sexy a za nahotu. Ale jinak o pornografický snímek se vůbec nejedná, když už tak erotický a o Horor už v žádném případě. Film pro lidi s IQ do 20, nebo ročníky 60-70, kteří dokáží ocenit tyhle staré pokusy o art. Za mě naprostá ztráta času. (66. hodnocení, HD)

• 25.1.2021  21:56
    Hlasy (2020)

Voces jsem dlouho odsouval, očekával jsem klasickou duchařinu a dítě na plakátu, mě taky moc nepřesvědčilo o tom, že bych tenhle Horor musel hned vidět. No a ve finále, musím uznat, že je to hodně dobré. Už úvodní scéna autonehody, byla parádní a bylo jasný, že tohle bude peprnější podívaná. Líbilo se mi, že si smrt nebrala žádný servítky a hned ze začátku odpadla víceméně hlavní postava. Sice strašení na mě úplně všude nefungovalo, no některé scény byly ale hezky děsivé a nechyběla tu ani krev. Finální zvrat byl šílený, kdy mi naskočila husí kůže. Jo, tohle se povedlo, Horor určitě pro zaběhlejší diváky v žánru.

• 24.1.2021  11:03
    Hamiltonovi (2006)

Lehčí Hororové Drama o jedné zvrácené rodince, která zas tak úplně zvrácená nakonec nebyla, neprokoukl jsem to, finále hezky překvapilo. Čekal jsem spíše něco brutálnějšího, ale oukey. Film natočen v době, kdy mi bylo krásných patnáct let, vidět ho tenkrát, tak určitě silnější zážitek, než dnes. Každopádně, slušně natočeno, zajímavý příběh, nenudilo a výběr herců v pohodě. (HD)

• 23.1.2021  13:22
    Hoax (2019)

Hoax (pěkně blbý název) navnadí povedenou, teen úvodní scénou, kde nechybí kozy, krev a slušná lesní atmosféra. Pak ale film hodně rychle chytne televizní look a i výběr herců na mě působil až moc seriálově, o chování postav ani mluvit nebudu. Potěší fajn hudba, která snad hrála po celou dobu, celkem povedený zvrat v závěru a nějaká ta krev taky nechybí. Každopádně, za mě Horor vhodný do televize, neurazí, nenadchne, horší průměr. (24. hodnocení, 5. komentář)

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42