• Thriller

Polaroid (2019)

Vidět v dnešní době Horor, při kterém se neleknete, není žádná krev a vraždy už vůbec nevidíte, je hodně špatné. Navíc, příběh o foťáku, se kterým, když se vyfotíte tak zemřete ? Váu. Hvězda za ten úvod, s tou sexy zrzkou a druhá za celkem fájn atmosféru v závěru, ale jinak Polaroid stojí za velký hovno a hlavní postava (Kathryn Prescott) mi dost vadila. (58. hodnocení)

Mrazivá pomsta (2019)

Originál (4*) jsem viděl před 4 lety a už si ho moc nevybavuji, takže nemůžu moc srovnávat, ale ono to bude vcelku asi to samé. Neeson se sem hodil, vraždy jsou pěkně krvavý, atmosféra parádně mrazivá, sem tam vtipný. Relax na zimní večer.

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Tak jsem po hodně dlouhých letech viděl opět seriál (nejsem milovníkem seriálů), který jsem stihl zhlédnout za jediný den. Ještě, že to má pouze 8 dílů hehe. Je to sice seroš spíše pro náctileté, ale mně, jako 28. letému se to líbilo také, hlavně díky perfektnímu castingu, každý hraje tu svoji roli opravdu dobře. Nápad velice výborný, atmosféra parádní, sem tam celkem dost odvážné a vulgární scény - velký plus. Těším se na na Season 2. 5* za Emmu Mackey !!! A určitě doporučuji. (Edit 19.1. 2019 2. série zhlédnutá = 4*)

Sexuální výchova - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Vůbec nejsem seriálovej a tohle je po xxx letech, něco k čemu jsem se dokopal. První díl paráda, určitě pokračuju.

Švýcarák (2016)

Hodně bizarní, originální film. Bylo to vtipné, mělo to hloubku. Spokojenost.

Alfa (2018)

Čekal jsem to větší, syrovější. Hezky se na to koukalo, ale celkově jako film, nic moc.

Patrick (2013)

Maličko jsem čekal více, ale nevadí. Má to výbornou atmosféru z hodně ošklivé psychiatrické kliniky - to já mám rád, pěkná hlavní hrdinka, příběh taky slušný a co se týče Gore, tak nějaké tu je a celkem dobré. A co je hlavní, ani vteřinu jsem se při sledování nenudil. I když jsem čekal víc, tak jsem rád, že jsem Patricka viděl. "PATRICK HO CHCE VYKOUŘIT" :-)

Trash Fire (2016)

3* za Angelu Trimbur (Poslední nás zachrání). Čekal jsem mnohem víc. Owen pěknej kus hovna, od ďábelský babky jsem čekal víc, než hada v hajzlu a spálená lesbická sestra ? bez komentáře. Rozjezd se nekonal, závěr už nic nevynahradil. Zklamání a celkově film na 2* (299.hodnocení)

Ve spárech ďábla (2018)

Nemusím a nevyhledávám Horory s touto tématikou (ďábel), ale dal jsem tomuto šanci. Hned v úvodu čekala solidní scéna vymítání s probodnutou hlavičkou a já si říkal, že to zas až tak špatné asi nebude. Pak už nás to vezme rovnou do márnice s celkem pěknou herečkou a já jsem hodně rychle zaplul do křesla, protože ta ATMOSFÉRA !! Je to hodně podobné k The Autopsy of Jane Doe, kde jsem pálil taky plný počet a asi to bylo více strašidelnější, ale když už jsem si pustil Horor s ďáblem, tak mě to musí opravdu přesvědčit a to se The Possession of Hannah Grace, povedlo. To mrtvé tělo, vypadalo výtečně ! Umím si představit, že bych si to pustil znovu třeba s přítelkyní a zaručeně neusne a já k vůli ní také ne. Stopáž byla akorát, strašidelné to bylo, hlavně díky prostředí márnice, nějaká ta krev tu také je a závěr nebyl zbytečně natahovaný. No, jít na to do kina tak bych vážně nelitoval. Vynikající Mainstream žánrovka !