Exkluzivní soukromá halloweenská noc v Lisebergu se rychle změní ve skutečnou noční můru. (JasonCZ)

pornogrind

Tuctovej slasher kterých jsou mraky a tenhle nepřichází ani nepřináší nic ale vůbec nic novýho. Chápu, že v tomhle subžánru se toho asi moc novýho ani vymyslet nedá ale je to i tak nezáživně podaný a natočený, že to prostě nudí. Postavy jsou nesympatický, vraždy nic moc efektivní a zápletka průhledná. Takže za mě naprosto zbytečnej slasher kterej je dobrej jen na zabití času pokud opravdu nemáte nebo nevíte na co kouknout. Hodně slabý 2hvězdy. ()

oveckaoa

6 přátel jde s nějakou holkou někam na oslavu tam ji zdrogují a nahánějí. Ona zazmatkuje uteče do lesa spadne ze skály a zabije se po roce  5 z nich dostane pozvánku na vip vstup do zábavního parku a průvodkyni jim tam dělá ta poslední co tam byla a do toho jich tam někdo nahání. Nemá to čím zaujmout a působí to průměrně. Nějaké gore tam sice je (useknutá hlava, podříznutí, pořezání žil) , ale ni co by jsme jinde neviděli. Mínus za otevřený konec .40 procent ()

BOURQUE

Revenge-based slasher, ktorý má pomerne jednoduchú koncepciu. Tvorcovia sa ani nesnažili do príbehu vzniesť viac neočakávaných udalostí, prípadne prekvapivých momentov. Ani prostredie, v ktorom sa príbeh odohráva, nie je  podľa možností dostatočne využité. Odhalenie udalostí z minulosti je postupný a koncom filmu vytvorí určitý celok. P.S.: Čo tie perly okolo krku chlapa? Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

ricci.s

Skupina mladých v zábavnom parku verzus maskovaný zabijak, nič nové pod slnkom. Typický slasher so všetkými kladmi a zápormi v tomto žánri. Postavy sa chovajú idiotsky, takže namiesto toho, aby držali spolu, sa rozdeľujú... a umierajú. V priebehu filmu sa postupne odhaľuje motivácia vraha, ktorá mi ale veľmi zaujímavá neprišla. Herci sú celkom sympatickí, čakajú nás asi dve-tri podarenejšie vraždy, technická stránka fajn, a to je asi tak všetko. Ani samotné prostredie veľa atmosféry nepobralo, celkovo sledovateľný stereotyp bez výraznejšej snahy niečím prekvapiť. ()

JASON_X

Řeknu to takhle: Je to strašná pitomost, mnohem pitomější, než příbuzné fláky zaoceánské. S extrémně nesympatickými všemi postavami, s dementní zápletkou o speciální noční akci v lunaparku, s nezáživným dějem, se dvěma tragikomickými policajty (dědek a mamina), atd. Ale vzhledem k tomu, že jenom za poslední ca týden jsem viděl dvě ještě mnohem větší sračky (Poor Things a Spaceman), dám druhou, i když objektivně asi vůbec není za co. ()