Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
9 fanoušků
/ 8 bodů
tag2005
Ondřej Král
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Krimi
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
koncert
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené seriály
(10)
Dr. House
(2004)
Útěk z vězení
(2005)
Život na zámku
(1995)
Gumídci
(1985)
Ženatý se závazky
(1987)
Simpsonovi
(1989)
My z Kačerova
(1987)
Česká soda
(1993)
Bylo nás pět
(1994)
Willy Fog na cestě kolem světa
(1981)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(9)
Wall-E
Legoš
Drak9
Danielito
petr-macek
KEPA22
JX.
Lexion
Sjuzn9
Časové pásmo bylo změněno