Únos (2017)

Pre mňa jeden z najsilnejších filmov, ktoré som kedy videla. Vtlačená v sedadle ohromená kvalitou hereckých výkonov a osbludnosťou toho, čo som videla. Heriban, Ondrík, Greššo.. Tlieskam, skladám klobúk a idem rozjímať. 5*

Padesát odstínů temnoty (2017) odpad!

Ti jebe??! Najhoršie porno aké som kedy videla. A nezáchrania to ani Anastasiine brutálne sandálky, keď si dáva v reštike dole nohavičky. Odpad horší než odpad.

Toni Erdmann (2016)

Druhý film, ktorý od čias Matrixu skrátka neviem ohodnotiť. Nikdy, pri sledovaní ničoho iného, som sa necítila tak nekomfortne, trápne, nepríjemne, no zároveň, ak nad filmom rozmýšľam už riadne dva týždne, tak asi niečo do seba má. Veľmi, veľmi divné. Nomináciu na Oscara nechápem, nechápem i označeniu komédia. No proste.. Jedinú otázku si kladiem - ako môžu ľudia ako Toni Erdmann chodiť po svete bez dohľadu statného zdravotníka..? A možno si to pozriem zas.. A budem múdrejšia.

Scare Campaign (2016)

Vôbec to nemuselo byť zlé, keby lacná predvídateľnosť od začiatku do konca neťahala tento snímok dole ako závažie. 3*

Rozpolcený (2016)

Skladám poklonu McAvoyovi. To som ešte nikdy nevidela. 5*

La La Land (2016)

Neskutočný gýč, ktorý mi pripadá ako robený pre hercov a nie pre divákov. Nerozumiem takému vysokému hodnoteniu, ja som sa dve hodiny fakt nudila. Emma Stone mi neskutočne vadí a obzvlášť v La La Lande vyzerá strašne. Strašne škaredo. 1* za Goslinga a 1* za retro spracovanie. 2*

Za láskou vzhůru (2016)

Tak stotožnená som sa už s ničím dávno necítila. Krásne zahrané, dokonale vystihnuté. Presne o pocitoch, ktoré sú na počiatku každého vzťahu a dotyčný nemusí byť ani trpazlík. Bude sa páčiť rodičom, priateľom, okoliu, zvládnem žiť s ním, s jeho "chybami", panika, strach, útek.. Toto je pre mňa romantický film. Tlieskam. 5*

American Horror Story - Roanoke (2016) (série)

Najhoršie, čo mi mohlo AHS pripraviť.. Táto mora ma doslova z/a/morila. Výborne rozbehnutý začiatok, inovatívne spracovanie dávalo nádej, že sa tu zrodí pokračovanie hodné značky akou AHS jednoznačne je.. Bohužiaľ nádej rozbilo scenaristické šialenstvo a diagnostikovateľná nepríčetnosť, inak si to neviem vysvetliť. Jednoznačne z dielne takýchto tvorcov úplná, ťažko stráviteľná.. Pičovina. Sorry.. 3* aj to len z lásky.

American Horror Story - Kapitola devátá (2016) (epizoda)

Desať malých černoškov, prepadol raz medveď, jedného z nich roztrhol, ostalo ich deväť.. Deväť malých černoškov, hádzalo sa o zem, jedného s nich šlak trafil, ostalo ich osem........... Tu už ani nie je čo povedať.... Pôvodne som chcela za 2*, ale aspoň tá ražniči scéna ma pobavila. A navyše to už by bola celkom vážne vlastizrada, keby som išla pri AHS pod 3*